Jump to content


Photo

Devojke..sta mislite o nekom ko sa 22 god jos nije upoznao zivot ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#16 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 04 December 2011 - 04:50

E dechko...nadji devojku!!!

Edited by Rale 84, 04 December 2011 - 05:17.


#17 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 04 December 2011 - 11:33

To bi bilo resenje svega ovoga....al ne mogu da ga realizujem..bas zbog svega ovoga

#18 Rale 84

Rale 84
  • Members
  • 186 posts

Posted 04 December 2011 - 16:02

Ma nemoj da prichas...ma shta kazesh...
Pali bre!!!!

#19 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 04 December 2011 - 19:28

Momce pravac univerzitetska biblioteka i motri sta cura cita. Uzmi najdeblju knjigu koju nadjes i kod nje da je pitas da ti objasni nesto sto ti nije jasno.


#20 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 01:16

@Rale84
Nemas potrebe da ljutito reagujes jer nisma imao nameru da te uvredim jer ne mislim da ima mnogo smisla zajebavati nekog ovako.....a tebi ako je lepo da nekog na ovaj nacin zajebavas i da nad njim glumis nesto samo izvoli.....izbaci to iz sebe....nema stete za nas a tebi je lepo.....

Razumem ja da ljudi ne mogu da me shvate ZATO OVDE I NE TRAZIM SAVET NITI SAM ZATO OTVORIO TEMU...samo zelim da cujem misljenje devojaka tj. da cujem odgovor na ono moje pitanje...to je sve....

Edited by stefanbre, 05 December 2011 - 01:18.


#21 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 05 December 2011 - 04:17

Razumem ja da ljudi ne mogu da me shvate ZATO OVDE I NE TRAZIM SAVET NITI SAM ZATO OTVORIO TEMU...samo zelim da cujem misljenje devojaka tj. da cujem odgovor na ono moje pitanje...to je sve....


Nema sanse da te neko shvati kad ovako tvrdoglavo tvrdis kako te niko ne razume.

Ali posto si trazio zensko misljenje:

Da sam te ja upoznala kad sam ja imala 21-22 ja bi te tretirala kao neiskusnog decka i probala da ti dam savet kako da upoznas neku stidljivu devocicu. Obicno se nesigurnost odlicno slaze sa stidljivoscu.

Izadji druzi se, pokusaj da pridjes nekoj devojci - cak iako ne uspe to je iskustvo.

#22 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 10:38

pa sto ne kazes da si dosao da se ogrebes za orgazam? pa nije ti ovo dobrotvor sinko, moraces malo da se pomucis da se ''opickarish''.



Sta ti nije jasno u onoj mojoj recenici ?? kako si to izvukao iz onog mog pitanja da mi je znat ??? ti si prosao sve u zivotu pa me zoves sinko ??? milion si riba imao i bio uvek baja do jaja pa ti sad zanimljivo da podjebavas druge ?? more nosi se..jebo ja i ovaj forum sto sam se uopste odlucio da pricam o ovome...najbolje je cutati...nemaju ljudi sluha danas jedni za druge....

#23 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 December 2011 - 11:41

Sta ti nije jasno u onoj mojoj recenici ?? kako si to izvukao iz onog mog pitanja da mi je znat ??? ti si prosao sve u zivotu pa me zoves sinko ??? milion si riba imao i bio uvek baja do jaja pa ti sad zanimljivo da podjebavas druge ?? more nosi se..jebo ja i ovaj forum sto sam se uopste odlucio da pricam o ovome...najbolje je cutati...nemaju ljudi sluha danas jedni za druge....

:) oho, eto napokon dobre promjene. odlicna reakcija. vidis da umijes. e sad samo tu energiju usmjeri ka djevojkama i problem rijesen.

#24 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 11:54

to sto ne znam sa devojkama i sto nemam veze sa tim svetom ne znaci da sam debil i da moze da me podjebava neko kako god stigne...pogotovo na ovaj nacin jer jadno je prozivati nekog preko neta jer znas da taj drugi ne moze nista da ti uradi pa se mangupiras....

#25 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 05 December 2011 - 12:21

to sto ne znam sa devojkama i sto nemam veze sa tim svetom ne znaci da sam debil i da moze da me podjebava neko kako god stigne...pogotovo na ovaj nacin jer jadno je prozivati nekog preko neta jer znas da taj drugi ne moze nista da ti uradi pa se mangupiras....

hajde, hajde zezamo se malo. samo mi jos reci da si ocekivao neki pametan ''savjet'' na forumu. neki kao recept. i to ni manje, ni vise nego od djevojaka. ja ne znam ima li ih tri na forumu pribliznih tvojih godina, a koje nemaju pametnija posla nego tebi savjete dijeliti.

#26 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 12:39

eto vidis da niko nikog vise i ne slusa ;) ja lepo rekoh..nisma dosao ni po savet ni po recept...vec po misljenje....

#27 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 05 December 2011 - 13:47

Stefane bre, :krsta:
A da ti sebi nabavis neku Yamahu a, onako od jednu 1000 kubika...nece ti trebati spreha za to. Ima same da ti se nude. I to ne 20+ nego 15+ ybt....ako neces ne moras ni kacigu da skidas..to je bas kinky B-)

#28 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 20:01

nicji problemi nisu isti.....

#29 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 05 December 2011 - 20:23

nicji problemi nisu isti.....

Nisu, ali samo tebe niko ne razumije, jelda?
Pogresno si sastavio temu, s obzirom da ne zelis ni savjet, ni pomoc, ni nadu, ni druga iskustva nego da ti ljudi potvrde da si "sam na svijetu" i da ti pomoci nema, pa da i dalje mozes uzivati u samosazaljevanju.




#30 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 05 December 2011 - 20:33

extra....