Jump to content


Photo

Devojke..sta mislite o nekom ko sa 22 god jos nije upoznao zivot ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
100 replies to this topic

#1 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 December 2011 - 00:09

(ako nekog mrzi da cita ovu moju kukumavku na dnu posta ima pitanje za koje mi treba odgovor pa nek preskoci ovo)
Pozdrav svima...imam 21 god...nemam devojku, nisam nikad ni imao, slabo se i druzim, u drustvu ne znam dve reci da sastavim jer nemam o cemu da pricam...zivot mi je monotonija, sve mi se svodi na dolazak i odlazak sa treninga, fudbal i samo fudbal...toliko sam zeleo da uspem da sam mnoge stvari zapostavio, sebe sam na kraju krajeva zapostavio...kao dete sam bio tih, miran, povucen, stidljiv (kao i vecina dece uostalom) ali za razliku od drugih ja sam to do dan danas zadrzao...stalno mislim da je razlog, sto se nisam promenio, taj sto nisam imao devojku, sto se nisam osetio voljenim sa te strane, sto nisam osetio da mogu da se svidim nekoj devojci i da neka devojka bude zainteresovana za mene...to je ono sto me sad najvise muci i zbog toga vec zadnjih par godina retko, veoma retko sam se osecao srecno, zadovoljno, ispunjeno....uglavnom sam tuzan, besan, razocaran...vecito namrsten...s druge strane da nije tog fudbala siguran sam da bih bio zreo za psihijatriju jer ti treninzi i taj fudbal me jos drze u psihickom zivotu ne daju mi da poludim jer se jos nadam necemu i okupiran sam necim...ali kako sve vise se nazire moj neuspeh na tom polju sve mi je teze sto nisam napredovao u drugim sferama zivota....sa devojkama ne znam da pricam, u stvari znao bih ali me uhvati takva trema i stidljivost da ne mogu sebe da prikazem onakvog kakav sam tako da samo cutim pa me one i ne primecuju i zato nisam stekao nijednu drugaricu u zadnjih par godina a kamo li devojku cak i ne izlazim u grad, provod itd ...mnogo sma nesiguran u sebe, totalno sam neopusten, osecam da mi trebaju neke stvari u zivotu da bi bio srecan i zadovoljan....a to sto mi treba je da se zaljubim, da volim, da se osetim ispunjeno, ukratko treba mi devojka ali ne usudjujem se da udjem u taj svet...ne znam kako da joj pridjem, kako da se ponasam, kako da primetim da joj se dopadam...ne znam nista...totalno nista...kao da sam sa druge jbn planete...samo taj fudbal.....ne moze niko da shvati koliko ja sebe ne mogu da zamislim sa nekom devojkom...koliko ne mogu da vidim sebe u toj situaciji....deluje mi nerealno skroz....sa nekim koga znam ovo nikad ne bih podelio...trpim nekako da ne bih posle ispao ovakav ili onakav ili ko zna kakav...a moram negde da saznam neke stvari pa rekoh bolje ovako da pocnem.....

I sad...mene zanima...kakvo misljenje ima devojka o nekom ovakvom ??? sta pomisli devojka od 20+ godina o nekom decku koji je stidljiv, totalno nesiguran, bez trunke iskustva... ??? sta prvo pomisli o nekom ko sa 21 godinu nije uopste upoznao zivot ??

#2 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 December 2011 - 01:22

pretpostavljam da ne pijes. ali, jesi li probao da drmnes 2-3 casice? ili 3-4? zna se jezik razvezati. malo se opustis. i juris u disco medju ribe. malo skaces pored njih, smjeskas se, tebi ce se neka nasmijesiti, ponudis joj pice. i onda sve krene tako spontano, da ne vjerujes da si to ti. rakija je cudo. samo nemoj pretjerati. :)
ps
slabo poznajem nekoga da je bio stidljiviji od mene. pa se nekako i to prevazislo.

Edited by Rotterdamac, 02 December 2011 - 01:23.


#3 kajzerica

kajzerica
  • Members
  • 136 posts

Posted 02 December 2011 - 02:53

Jebote, kako čoveku koji ume da se služi kompjuterom ikad može i sme da bude dosadno?
Ako te ništa (osim treninga) ne može zainteresovati, jer si se usredsredio samo na nedostajuću ribu,
onda tu nešto debelo nije u redu. Čime je misliš animirati, ako je i startuješ, kad te ništa ne dotiče?

OK je Rottov savet da se opustiš uz čašicu..

A kako upoznati žensku i odvojiti je, imajući u vidu tvoju hroničnu stidljivost?

Pa, što ne probaš preko neke od forumskih tema, ali onih "opuštenijih", po kojima postuju razne
usamljene romantične raspuštenice ili bračnim seksom smorene dušice?

Malo se piskarate, pa počne poveravanje, a ti joj lepo priznaš da si apsolutni početnik i da bi voleo da
te ona propusti kroz "šake" i nauči "životnim činjenicama". Ima, bre, da skaču na tebe da te rastrgnu,
kad ti kažem.

#4 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 December 2011 - 10:51

Nisam nikad izlazio...u provod itd...bas nijednom....do sada...
Ne pijem bas niakd i do sada nisam se napio....nisam imao razloga...cak sta vise uvek sam imao protivrazlog...
@kajzerica
Nije meni dosadno u zivotu, uvek znam sebi da nadjem neku zanimaciju, navikao sam da budem sam sa sobom....meni je samo tesko vise ovako da zivotarim...sve vise ne vidim smisla...jer kako vreme odmice smanjuje se i sansa da cu uspeti u onome zbog cega sam sebe zapostavio....
I ne zelim sebi da dajem uzaludnu nadu da cu na netu pronaci ono sto mi nedostaje u zivotu....a sex mi jos odavno niie nikakvo opterecenje i nije ono zbog cega sam nesrecan iako do sad nisam ni taj svet ispitao....vec neke druge stvari..one o kojima sam pisao...

Edited by stefanbre, 02 December 2011 - 10:55.


#5 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 December 2011 - 12:48

ja sve nesto kontam da u zadnje vrijeme ovdje dolaze saljivcine sa ''tuznom'' pricom. znam nekoliko mladjih, jako stidljivih ''mufljuza'', koji su se solidno ''opickarili'' putem neta.
ps
a ovo sto govoris da ti sex i ne znaci nesto, vjeruj mi da ne znas sta govoris. veci je uzitak sigurno, nego kad postignes pogodak protivnickom timu. od ovog pogodka boljeg nema.

Edited by Rotterdamac, 02 December 2011 - 12:51.


#6 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 02 December 2011 - 13:40

Nisam nikad izlazio...u provod itd...bas nijednom....do sada...
Ne pijem bas niakd i do sada nisam se napio....nisam imao razloga...cak sta vise uvek sam imao protivrazlog...
@kajzerica
Nije meni dosadno u zivotu, uvek znam sebi da nadjem neku zanimaciju, navikao sam da budem sam sa sobom....meni je samo tesko vise ovako da zivotarim...sve vise ne vidim smisla...jer kako vreme odmice smanjuje se i sansa da cu uspeti u onome zbog cega sam sebe zapostavio....
I ne zelim sebi da dajem uzaludnu nadu da cu na netu pronaci ono sto mi nedostaje u zivotu....a sex mi jos odavno niie nikakvo opterecenje i nije ono zbog cega sam nesrecan iako do sad nisam ni taj svet ispitao....vec neke druge stvari..one o kojima sam pisao...


:unsure: Kako? Zasto?

Alo, 22 godine!!! Pitace te starost gde ti je bila mladost.

#7 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 02 December 2011 - 14:01

sta prvo pomisli o nekom ko sa 21 godinu nije uopste upoznao zivot ??

Ti si upoznao neke druge strane zivota, tako da nema potrebe razmisljati da uopce nisi upoznao zivot. Ti poznajes disciplinu, timski rad, uspone i padove, konsekventnost, odricanja - to nije ni malo, niti za potcijeniti.
Sa 22 godine nisi prestar za provode ili prva ljubavna iskustva, ne pali se svakom fitilj rano, a ti si dosad imao i druge prioritete. Jedino sto je malo zabrinjavajuce, su tvoje rijeci da u fudbalu izgleda neces ostvariti uspjeh, koji si zelio. To je zabrinjavajuce, jer kazes da te treninzi drze "u pshihickom zivotu" i da si dosta toga projicirao u fudbal. Postoji opasnost da sve te svoje ceznje i teznje sad projiciras u potragu za djevojkom, koja ce ih ispuniti. I to ne valja. Pokusaj u sebi naci stabilnost - makar neke osnove tipa, da znas sta zelis i bez fudbala. Jesi li zavrsio neku skolu, zanat? Studiras li? Imas li posao? Imas li prijatelje? Ukljuci se u "drustveni zivot" svojih prijatelja, izadji katkad s njima i pokusaj se i u prisustvu djevojaka ponasati normalno. I vecina djevojaka je sa svojih 22 godine vrlo nesigurna, iako to mozda ne izgleda tako. Sretno! :)







#8 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 December 2011 - 15:00

Sve vas shvatam..shvatam i da je tesko poverovati da postoji neko ovakav u ovim godinama u danasnje vreme...ali tako je...do sada sam imao dovoljna vremena da shvatim sta da uradim da bih se izbavio iz ove , za mene, ocajne situacije ali...tesko mi je da se ohrabrim, usudim....i ne ocekujem da me neko razume zasto ne mogu jer je to nemoguce shvatiti iz drugog ugla.....

Edited by stefanbre, 02 December 2011 - 15:01.


#9 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 02 December 2011 - 15:05

Sve vas shvatam..shvatam i da je tesko poverovati da postoji neko ovakav u ovim godinama u danasnje vreme...ali tako je...do sada sam imao dovoljna vremena da shvatim sta da uradim da bih se izbavio iz ove , za mene, ocajne situacije ali...tesko mi je da se ohrabrim, usudim....i ne ocekujem da me neko razume zasto ne mogu jer je to nemoguce shvatiti iz drugog ugla.....



Nista onda. Sljedeci put cu se obratiti zidu, ima vise odjeka.



#10 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 December 2011 - 15:26

izgleda....

#11 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 02 December 2011 - 17:27

Sve vas shvatam..shvatam i da je tesko poverovati da postoji neko ovakav u ovim godinama u danasnje vreme...ali tako je...do sada sam imao dovoljna vremena da shvatim sta da uradim da bih se izbavio iz ove , za mene, ocajne situacije ali...tesko mi je da se ohrabrim, usudim....i ne ocekujem da me neko razume zasto ne mogu jer je to nemoguce shvatiti iz drugog ugla.....



Ma razumemo mi tebe bre stefane :D al nista ti od toga nemas...osim ako ti lakse da se iskukas na netu.
tako neces naci devojku al barem ces procitati beskorisne savete.nije ni to za bacanje. ;)

#12 stefanbre

stefanbre
  • Members
  • 18 posts

Posted 02 December 2011 - 17:42

nisam odbacio niciji savet..samo jednostavno znam da necu moci u blizoj mogucnosti da primenim tako nesto...

#13 namcor

namcor
  • Members
  • 4,045 posts

Posted 02 December 2011 - 17:42

Socijalni život se vežba, kao i sve drugo. Možda si neke lekcije preskočio, ali nije kasno.
Dogovori se sa drugarima*, izađi, muvaj se među ljudima. Kada pričaš sa devojkama, nemoj da se opterećuješ ljubavlju, seksom i utiskom koji istavljaš na njih u tom smislu. Razgovaraj sa njima kao i sa bilo kim drugim, opusti se, a posle šta bude...
Isto tako, nemoj da se ustručavaš da zatražiš pomoć psihologa ili psihijatra. Oni ne služe samo za zbrinjavanje najtežiš psihotičnih bolesnika, nego i ovakvih problema - ni kod zubara ne ideš samo kada je zub truo, nego i na sitne popravke i skidanje kamenca :)

*evo ide doček nove godine, super prilika da se "nekažnjeno" izljubiš sa devojkama iz društva (samo nemoj da preteraš)

Edited by namcor, 02 December 2011 - 17:59.


#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 December 2011 - 18:00

nisam odbacio niciji savet..samo jednostavno znam da necu moci u blizoj mogucnosti da primenim tako nesto...

onda nista. kad skines mrak s ociju, opet nam se javi. bice nam iznimno drago. :D

#15 misko1

misko1
  • Banned
  • 2,099 posts

Posted 02 December 2011 - 23:16

jedini problem u tom "sticanju iskustva" je sto covek moze tako i da se zaljubi. desavalo se mnogima, opasno je to.

pozdrav ;)