Jump to content


Photo

Kako i gde naci devojku?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
862 replies to this topic

#1 zivot1974

zivot1974
  • Members
  • 5 posts

Posted 02 November 2011 - 19:11

Gde god se okrenem i cujem devojke kako komuniciraju na tu temu, uvek se prica svodi na to gde i kako naci normalnog decka. U poremecenom sistemu vrednosti (jbg preziveli smo 90-te, plus palma, pink i grand) kapiram da je to jako tesko. Naravno inace je tesko naci pravu osobu sa kojom treba da se napravi porodicno gnezdo. I cini mi se da sto je covek vise obrazovan, ili bolje materijalno situiran, da je ta misija jos teza.

Moje pitanje vama dragim forumasima je u sustini jednostavno:

Gde naci pravu devojku za brak? Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam...ali gde god se okrenem i koju god da upoznam, iskreno mi se smuci. Te jeftine price, poremecene moralne norme, plitke konverzacije, mogu vam reci da sam u stanju panike!

E sad ovo izgleda vise kao licni oglas ali hajde da diskutujemo o ovom problemu, mora da ima jos nekog koga ovo muci? Gde izaci, ili neki website (gde se NE nudi prostitucija) ili bilo kako..

Imam jos 3 druga koji imaju isti problem. Sve super momci, uspesni iz dobrih porodica...pomagajte forumasi!

ps
evo i da mi muskarci budemo malo isfrustrirani da vidite kako je to:))

#2 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 02 November 2011 - 19:26

Gde god se okrenem i cujem devojke kako komuniciraju na tu temu, uvek se prica svodi na to gde i kako naci normalnog decka. U poremecenom sistemu vrednosti (jbg preziveli smo 90-te, plus palma, pink i grand) kapiram da je to jako tesko. Naravno inace je tesko naci pravu osobu sa kojom treba da se napravi porodicno gnezdo. I cini mi se da sto je covek vise obrazovan, ili bolje materijalno situiran, da je ta misija jos teza.

Moje pitanje vama dragim forumasima je u sustini jednostavno:

Gde naci pravu devojku za brak? Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam...ali gde god se okrenem i koju god da upoznam, iskreno mi se smuci. Te jeftine price, poremecene moralne norme, plitke konverzacije, mogu vam reci da sam u stanju panike!

E sad ovo izgleda vise kao licni oglas ali hajde da diskutujemo o ovom problemu, mora da ima jos nekog koga ovo muci? Gde izaci, ili neki website (gde se NE nudi prostitucija) ili bilo kako..

Imam jos 3 druga koji imaju isti problem. Sve super momci, uspesni iz dobrih porodica...pomagajte forumasi!

ps
evo i da mi muskarci budemo malo isfrustrirani da vidite kako je to:))


..a u svetu nista za tebe!? Mora da bude Srpkinja/Srbijanka,a?

#3 zivot1974

zivot1974
  • Members
  • 5 posts

Posted 02 November 2011 - 19:46

..a u svetu nista za tebe!? Mora da bude Srpkinja/Srbijanka,a?


razmisljao sam na tu temu dosta. u sustini se svodi na ovo: zelim osobu koja je odrastajuci, videla oko sebe iste stvari koje i ja. razumes? sarmu i proju a ne brownes and muffins. da se smejemo istim salama koje su priznaj specificne za region. ne mora da je srpkinja ali da je iz srbije eventualno mak i cg to da.

#4 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 November 2011 - 19:54

Ovo je forum a ne oglasna tabla. Toliko je tzv. foruma gde se može pronaći devojka/ momak po etničkom principu (i da se ismejete sarmi i prasetini do bolova u stomaku) da ne poveruješ.
A sad će i Slave i drugi praznici pa će biti mnogo lako naći neku "našu".

#5 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 02 November 2011 - 20:02

momci, ne kvarite mi sansu.....eto meni prilike: Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam

p.s. vracam se kad izgooglam recept za proju :)

#6 zivot1974

zivot1974
  • Members
  • 5 posts

Posted 02 November 2011 - 20:07

slazem se sa svima, ovo je forum naravno ali moje pitanje ostaje. ako imas 30 i kusur godina i trazis nekog za ozbiljnu vezu...gde se kreces i sta radis?

#7 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 November 2011 - 20:25

Gde god se okrenem i cujem devojke kako komuniciraju na tu temu, uvek se prica svodi na to gde i kako naci normalnog decka. U poremecenom sistemu vrednosti (jbg preziveli smo 90-te, plus palma, pink i grand) kapiram da je to jako tesko. Naravno inace je tesko naci pravu osobu sa kojom treba da se napravi porodicno gnezdo. I cini mi se da sto je covek vise obrazovan, ili bolje materijalno situiran, da je ta misija jos teza.

Moje pitanje vama dragim forumasima je u sustini jednostavno:

Gde naci pravu devojku za brak? Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam...ali gde god se okrenem i koju god da upoznam, iskreno mi se smuci. Te jeftine price, poremecene moralne norme, plitke konverzacije, mogu vam reci da sam u stanju panike!

E sad ovo izgleda vise kao licni oglas ali hajde da diskutujemo o ovom problemu, mora da ima jos nekog koga ovo muci? Gde izaci, ili neki website (gde se NE nudi prostitucija) ili bilo kako..

Imam jos 3 druga koji imaju isti problem. Sve super momci, uspesni iz dobrih porodica...pomagajte forumasi!

ps
evo i da mi muskarci budemo malo isfrustrirani da vidite kako je to:))


Ti si totalno prolupao. Cekaj da se ozenis pa da vidis prazne price. Skuva pasulj, s'suvim rebarcima, pa sarmice i ... A posle te pita sto se ti gojis.
A pazi, kad se ozenis, ona mlada, lepa, slatka... Godinama, ostane samo lepa i slatka, dzaba ti to sto si ti iz dobre porodice i sto nos brises maramicom. :(

Edited by mrd, 02 November 2011 - 20:25.


#8 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 02 November 2011 - 20:43

razmisljao sam na tu temu dosta. u sustini se svodi na ovo: zelim osobu koja je odrastajuci, videla oko sebe iste stvari koje i ja. razumes? sarmu i proju a ne brownes and muffins. da se smejemo istim salama koje su priznaj specificne za region. ne mora da je srpkinja ali da je iz srbije eventualno mak i cg to da.


...onda nista...

#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 02 November 2011 - 20:44

slazem se sa svima, ovo je forum naravno ali moje pitanje ostaje. ako imas 30 i kusur godina i trazis nekog za ozbiljnu vezu...gde se kreces i sta radis?


Sam si dao odgovor na pitanje: tamo gde se devojke žale da nema dovoljno dobrih tipova.
Uhvati me tuga kada pročitam da neko traži partnerku ostavljajući svoj CV.

Edited by melankolic, 02 November 2011 - 20:44.


#10 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 02 November 2011 - 20:59

Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam..



Nista to. Nego imas li ti posao? Kucu, stan ili zivis kod roditelja?

#11 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 02 November 2011 - 21:14

Nista to. Nego imas li ti posao? Kucu, stan ili zivis kod roditelja?



Zar se, bas, toliko razlikujemo?
Zivote 74 jel ti sad jasnije, meni postalo? :kece: :lala: :krsta:

#12 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 02 November 2011 - 21:14

momci, ne kvarite mi sansu.....eto meni prilike: Imam visoko obrazovanje, video sam ceo svet, vredan sam, postujem ljude oko sebe, dobro izgledam

p.s. vracam se kad izgooglam recept za proju :)

Opa bato! Pocela si opet da gledas kroz prstice Balkancima? :D


p.s. javi kad izguglas recept; planiram da zablistam u kuhinji ovih dana.

Edited by cyberwor/L/d, 02 November 2011 - 21:16.


#13 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 02 November 2011 - 21:34

Opa bato! Pocela si opet da gledas kroz prstice Balkancima? :D


p.s. javi kad izguglas recept; planiram da zablistam u kuhinji ovih dana.



zao mi coveka ('74 godiste 0:) ) da se pati, a ja zadovoljavam navedene uslove :rolleyes:

nego, da trazim recept sa sir i cvarci ili bez :D uzicka proja

#14 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 02 November 2011 - 21:34

Imam jos 3 druga koji imaju isti problem. Sve super momci, uspesni iz dobrih porodica...pomagajte forumasi!

ps
evo i da mi muskarci budemo malo isfrustrirani da vidite kako je to:))

pa sto ne ozenis nekog od ta tri druga? a druga dva vam budu kumovi? jesi razmisljao o tome?

#15 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 02 November 2011 - 21:37

pa sto ne ozenis nekog od ta tri druga? a druga dva vam budu kumovi? jesi razmisljao o tome?


a sex? ne mislis ,valda, sa drugom!?