Jump to content


Photo

Reprezentacija Srbije


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14802 replies to this topic

#1 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 14 October 2011 - 14:16

Posted Image
Nakon srebra u Poljskoj i cetvrtog mesta i kradje u polufinalu u Turskoj sa velikim nestrpljenjem smo ocekivali EP u Litvaniji,medjutim usledilo je razocarenje u vidu 8 mesta cime nismo uspeli da izborimo (kvalifikacije za) London naredne godine.Sada moramo u kvalifikacije za EP u Sloveniji '13...

Necu se osvrtati na zavrseno EP vec cu pokusati da gledam u buducnost,mada je jos uvek nejasno ko ce nas sa klupe voditi u narednom periodu.Neki su za ostanak Dude dok su drugi a njegovu smenu,nije mi poznato da li je doslo do planiranog sastanka Dude sa Djilasom i Bodirogom u Atini.

Ako Duda ostane selektor onda nece biti velikih promena u igrackom kadru,tu ce biti igraci koji su bili na prethodna 2 takmicenja kao i vecina igraca sa sirih spiskova:

Milos Teodosic
Stefan Markovic
Aleksandar Rasic
Milenko Tepic
Ivan Paunic
Uros Tripkovic
Marko Cakarevic
Dragan Milosavljevic
Marko Keselj
Nemanja Bjelica
Milan Macvan
Dusko Savanovic
Novica Velickovic
Nenad Krstic
Boban Marjanovic
Kosta Perovic
Miroslav Raduljica*
Milovan Rakovic*
Darko Milicic*
Igor Rakocevic*
Vladimir Micov(ukoliko ne zaigra za MKD)

Zabrinjava da i dalje vecina igraca nece igrati/igrace jako malo u svojim klubovima tj. imace minorne uloge.
* Igraci koji nisu pozivani/odbili poziv/povredjeni/uvredjeni


Ovom spisku po meni jos treba dodati potencijale,naravno ako se budu pravilno razvijali:

Stefan Bircevic
Vladimir Lucic
Nemanja Nedovic
Vasilije Micic
Andreja Milutinovic

Vi dodajte za koga jos smatrate da bi mogao u reprezentaciju...



Najiskrenije se nadam da ce se nasa reprezentacija vratiti u sam evropski i svetski vrh gde realno i pripada!Posted Image

Edited by bekrinjo, 14 October 2011 - 16:37.


#2 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 14 October 2011 - 16:21

Ovom spisku po meni jos treba dodati potencijale,naravno ako se budu pravilno razvijali:

Stefan Bircevic
Vladimir Lucic
Nemanja Nedovic
Vasilije Micic
Andreja Milutinovic
Dejan Musli

Vi dodajte za koga jos smatrate da bi mogao u reprezentaciju...

Najiskrenije se nadam da ce se nasa reprezentacija vratiti u sam evropski i svetski vrh gde realno i pripada!Posted Image


A Musli će nam, ako se bude vratio u normalan kolosjek sigurno biti opcija, a ako ne opet može da uđe u kombinaciju ako se neke već nabrojane vedete popišmane.

Edited by atomic80, 14 October 2011 - 17:01.


#3 Yuga88

Yuga88
  • Members
  • 520 posts

Posted 14 October 2011 - 16:41

Miljenovic pre Micica

#4 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 14 October 2011 - 16:45

Miljenovic pre Micica



Vasa vec 2 drugu sezonu igra seniorsku kosarku sa ozbiljnom minutazom,fizicki je znatno zreliji od Miljenovica koji u narednih nekoliko meseci nece ni zaigrati za Partizan.

#5 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 14 October 2011 - 21:47

Evo KKP je shvatio ozbiljnost situacije i krenuo u rehabilitaciju dvojice reprezentativaca -_-

#6 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 14 October 2011 - 22:02

^
vi rehabilitujte mi cemo da razvijamo nove (javite bogdanu da se presvuche : ))

#7 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 20 October 2011 - 23:18

Da nagovorimo nekako Vujacica da zaigra za nas :D

Kako bi nam legao

#8 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 20 October 2011 - 23:20

Dudo odlazi..

#9 MJ#23

MJ#23
  • Members
  • 537 posts

Posted 21 October 2011 - 02:34

Da nagovorimo nekako Vujacica da zaigra za nas :D

Kako bi nam legao

Ufff.... SaVu, em kida odbranu em je solidan šuter . . . vlažni snovi jbg.

#10 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 21 October 2011 - 05:55

jes'solidan :lol:

#11 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 14 November 2011 - 12:17

http://www.mondo.rs/...ze_kao_pas.html

#12 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 14 November 2011 - 12:23

e moj ribolovac...

#13 milan_l

milan_l
  • Members
  • 7,534 posts

Posted 14 November 2011 - 12:42

Ima stavove zbog kojih neće krenuti stopama saigrača iz Minesote, Nikole Pekovića, koji tokom lok auta nastupa za Partizan mt:s.

"On igra u Partizanu dok traje lok aut, a kada se završi, vratiće se u NBA. Ja nisam takav čovek. Želja mi je da igram u Crvenoj zvezdi, koju volim, ali se bojim da ne ostanem samo nedelju-dve i onda da razočaram navijače. Kada budem raskrstio sa NBA ligom, doći ću", završio je Darko Miličić.


U pravu si ti nisi čovek, i zato bolje ćuti!

#14 eyddn

eyddn
  • Members
  • 21 posts

Posted 14 November 2011 - 12:53

sta je sad istina, vjerojatno negdje na pola puta prica dvije strana.

Ovo mi dodje u neku ruku ko ono kad je ona dvorska luda ispalila Pedju '04. tad je izvjesni pedja figurirao za MVP-a lige, samo da podsjetim.
a mi sa najlosijom jebenom unturasnjom odbranom od top ekipa idemo na mozda najjacu smotru ikada na ep. svi se pojacali a srbija iako osljabljenja (neigranja velickovica) tjera neki inat.

kec u rukavu dusana ivkovica. kako je samo sastavio onaj olympiakos zadnje 2 godine. ono ni nasto ne lici.

Hvala ti srbijo sto si dozvolila da ti najslavniji sport nije reprezentiran na OL 2 puta zaredom.
mater vam jebem.

Edited by eyddn, 14 November 2011 - 12:56.


#15 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 14 November 2011 - 12:54

U pravu si ti nisi čovek, i zato bolje ćuti!


Dobro Milane majku mu.... Ni ja ga ne volim i ne želim da mu izigravam advokata i svašta mu se može pripisati... i da je džiber, i da je seljačina, i da je kreten, ludak, budala, šaban ( dopuni po volji ) ali zaista reći za nekoga ko je svojim dobrovoljnim prilozima spasao živote nekoliko dece da nije čovek... stvarno ne ide... zar ne.

:)