Jump to content


Photo

Zaljubljenost? Ili nesto drugo ...?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
75 replies to this topic

#16 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 10 December 2011 - 15:52

ja sam, ustvari prosla kroz slicnu situaciju, to me je navelo da se javim. malo je obrnuto, imala sam decka i bila zaljubljena. roditelji u sad. odjednom, posle nekoliko godina tamo-vamo, dobismo poziv iz ambasade i znala sam da se definitivno selim. i nisam htela da dodjem ovde, bila sam spremna da ostanem, samo da je on rekao: ostani....ali, nije.

#17 TijagoM

TijagoM
  • Members
  • 19 posts

Posted 10 December 2011 - 16:25

Neke stvari su se promijenile, tako da vasi odgovori "ne vrijede" vise za moj slucaj. Sta se promijenilo - to je duga prica.

#18 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 10 December 2011 - 16:25

...bila sam spremna da ostanem, samo da je on rekao: ostani....ali, nije.


Zahvali se nebesima sto nije.

#19 jelisaveta

jelisaveta
  • Members
  • 702 posts

Posted 10 December 2011 - 16:33

Neke stvari su se promijenile, tako da vasi odgovori "ne vrijede" vise za moj slucaj. Sta se promijenilo - to je duga prica.


pa to ti pricam dusice.
nek si ti nama ziv i zdrav ;)

#20 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 10 December 2011 - 17:01

Jednog dana ce ionako postati iskusni i skepticni. Sada i treba da vole, ceznu, pate, zude....


slazem se da teba da vole, ceznu, pate i zude, to se mora proci...

imam i ja jednog ko tijaga koji se tako prosle godine zaljubio i onda mu devojka posalje tekst porukicu da raskida s njim :( (pa, gde je jos nasla na dan superbowl-a :lol:) . i bio je tuzan i zbunjen taj dan da je cak dosao kod mene za savet. insistirao je da se vide lice u lice i nakon sto su se ispricali u 4 oka, ostali prijatelji, cak se i povremeno vidjaju na faksu i zurkama....

Neke stvari su se promijenile, tako da vasi odgovori "ne vrijede" vise za moj slucaj. Sta se promijenilo - to je duga prica.


zvuci kao da je dobra vest...? :D

#21 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 17:10

Treba biti oprezan. Možda je skontala da je on trenutno najbolji izbor. Što ne znači da je neće proći taj osećaj.

#22 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 17:32

Treba biti oprezan. Možda je skontala da je on trenutno najbolji izbor. Što ne znači da je neće proći taj osećaj.

valjda ce se jos oglasiti? kad je znao s nama dijeliti tugu i probleme, valjda ce znati i radost. zeljno ocekujemo nastavak. mozda je od poljubaca krenuo dalje. zavukao joj ruku u gacice? :rolleyes: nestrpljivo iscekujemo nastavak ove drame. ne disemo!

#23 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 17:35

valjda ce se jos oglasiti? kad je znao s nama dijeliti tugu i probleme, valjda ce znati i radost. zeljno ocekujemo nastavak. mozda je od poljubaca krenuo dalje. zavukao joj ruku u gacice? :rolleyes: nestrpljivo iscekujemo nastavak ove drame. ne disemo!


Bojim se da je malac "pečen". Najveća greška koju muškarac može da napravi.

#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 17:48

Bojim se da je malac "pečen". Najveća greška koju muškarac može da napravi.

pa to i ja govorim. dobio je nove ''rejbanke''. navukla mu se ona fina stvarcica na oci. tek sad on nista ne vidi. :D

#25 TijagoM

TijagoM
  • Members
  • 19 posts

Posted 10 December 2011 - 17:56

:)

Da je sve bar tako "lako" :)

Nije u tome stvar - ona je cijelo vrijeme imala momka a nije mi govorila :) sto je "najgore", moji osjecaji se nisu promijenili :(

#26 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 17:59

:)

Da je sve bar tako "lako" :)

Nije u tome stvar - ona je cijelo vrijeme imala momka a nije mi govorila :) sto je "najgore", moji osjecaji se nisu promijenili :(


Kakve to veze ima da li je imala momka?
Dečko, shvati, dame uvek biraju, ne momci.

#27 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 18:09

:)

Da je sve bar tako "lako" :)

Nije u tome stvar - ona je cijelo vrijeme imala momka a nije mi govorila :) sto je "najgore", moji osjecaji se nisu promijenili :(

:ajme: ujbt! ujbt! a mi taman kontali ti se opickario. nista, onda nastavljamo gdje smo stali. :)

#28 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 10 December 2011 - 18:14

:ajme: ujbt! ujbt! a mi taman kontali ti se opickario. nista, onda nastavljamo gdje smo stali. :)


Ko zna? Možda padne mercy fuck.

Edited by melankolic, 10 December 2011 - 18:14.


#29 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 10 December 2011 - 18:48

Ko zna? Možda padne mercy fuck.

:D haj dobro. ja kako vidim on zasad samo nas na forumu jebucka.

#30 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 10 December 2011 - 18:53

:D haj dobro. ja kako vidim on zasad samo nas na forumu jebucka.


cuj, ja jos napravila scenario...totalno promasila
:lol: