Jump to content


Photo

Kosovo i kandidatura za EU


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#16 fahox

fahox
  • Members
  • 3,634 posts

Posted 13 October 2011 - 11:36

Eto, a kad ja posle kazem da imamo posla s nacistima ovde se digne kuka i motika. Ali, najbolje je ovo "da se nastavi dijalog Beograda i Pristine". :lol: Kao da ga je uopste bilo pa bi sad da se nastavi.

Nije ovde u pitanju uopste nacizam. Sve ove tacke koje spominju izvori kao zahtevi Nemacke su sasvim normalni. Kosovo za Nemacku jeste nezavisna drzava i ta ista Nemacka uopste nije nacisticka ako trazi da se to postuje. Uostalom kada hoces u jedan klub moras postovati pravila tog kluba a ne da udjes tamo i vices kako ti hoces unutra ali neki drugi koji isto hoce (a ti mu pravis probleme) ne sme. Ko si ti da tako uslovljavas? Pa tako ne moze. Budi srecan onda sto neki izbacivaci ne guraju te iz vrata i izbacuju te.

#17 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 13 October 2011 - 11:38

Nije ovde u pitanju uopste nacizam. Sve ove tacke koje spominju izvori kao zahtevi Nemacke su sasvim normalni. Kosovo za Nemacku jeste nezavisna drzava i ta ista Nemacka uopste nije nacisticka ako trazi da se to postuje. Uostalom kada hoces u jedan klub moras postovati pravila tog kluba a ne da udjes tamo i vices kako ti hoces unutra ali neki drugi koji isto hoce (a ti mu pravis probleme) ne sme. Ko si ti da tako uslovljavas? Pa tako ne moze. Budi srecan onda sto neki izbacivaci ne guraju te iz vrata i izbacuju te.

zar ti nije malo neobično da odgovaraš na post forumaša koji je u međuvremenu kažnjen i nije u mogućnosti da ti odgovori?

#18 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 13 October 2011 - 12:54

Pa nek mu ovaj odgovori kad se vrati sa dezurstva na balvanima, u cemu je problem?

#19 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 13 October 2011 - 15:18

zar ti nije malo neobično da odgovaraš na post forumaša koji je u međuvremenu kažnjen i nije u mogućnosti da ti odgovori?



A ti mu dodjes kao glasnik. Sasvim obicno i normalno. So what´s the problem?

#20 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 October 2011 - 07:38

A ti mu dodjes kao glasnik. Sasvim obicno i normalno. So what´s the problem?


ne znam koji je tvoj razlog javljanja pošto je fahox mudro prihvatio "savet" ali očito jastrbovi moraju malo da zakuvaju na forumu
kad neko na forumu popije ban pokazuje se pravo lice njegovih neistomišljenika, neki sačekaju da se vrati i nastave polemiku a neki drugi seire i pokazuju svoju"moć"pošto nema ko da im odgovori
ti se sam odredi u koju grupu spadaš B-)

#21 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 14 October 2011 - 09:31

Meni Harper nije mogao da odgovori ni kada je bio tu :(

#22 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 14 October 2011 - 09:42

ne znam koji je tvoj razlog javljanja pošto je fahox mudro prihvatio "savet" ali očito jastrbovi moraju malo da zakuvaju na forumu
kad neko na forumu popije ban pokazuje se pravo lice njegovih neistomišljenika, neki sačekaju da se vrati i nastave polemiku a neki drugi seire i pokazuju svoju"moć"pošto nema ko da im odgovori
ti se sam odredi u koju grupu spadaš B-)

Pa ti baš onaj koji je najviše seirio kada su bili banovani pojedini nickovi(da ih ne nabrajam ponaosob).
Nemoj da me teraš da tražim tvoje bisere. :krsta:

#23 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,603 posts

Posted 14 October 2011 - 09:45

kao da nema mnogo topika na ovom pdf-u pa jos jedan :twak:

btw topik o ovoj temi vec postoji, i ne vidim o cemu ima vise da se raspravlja u ovoj temi, ne verujem da postoji i jedan forumas (cak i oni najekstremniji profesionalni srbi) u ovom forumu koji veruje da ce srbija u eu bez da se resi kosovsko pitanje (citaj: priznanje nezavisnosti)


Upravo tako. Stvarno ne vidim cemu uopste rasprava oko toga. Priznanje nezavisnosti je sao pitanje vremena. Ukoliko Tadic and co. dobiju izbore, to bi se moglo desiti vrlo brzo nakon toga. Dobro, ne bas direktno in face narodu priznanje, nego neko uvijeno u foliju. Ukoliko naprednjaci dodju, to bi moglo da potraje. Voleo bi da se ta stvar konacno rascisti, naravno uz pronalazak nekog resenja za Srbe sa severa, posto se narod zamajava citavu deceniju.

#24 fahox

fahox
  • Members
  • 3,634 posts

Posted 14 October 2011 - 10:02

zar ti nije malo neobično da odgovaraš na post forumaša koji je u međuvremenu kažnjen i nije u mogućnosti da ti odgovori?

Tek kasnije sam primetio da je banovan. A mozes ti slobodno da odgovaras. Ionako niko te ne zabranjuje.

#25 Wolf G

Wolf G
  • Members
  • 805 posts

Posted 14 October 2011 - 10:24

ne znam koji je tvoj razlog javljanja pošto je fahox mudro prihvatio "savet"

Da da.
Pre bih rekao da je on mudro ignorisao tvoje baljezganje. No eto javio se i sam fahox pa ne moras vise ni na njegovo ime da pises. :lol:

Tek kasnije sam primetio da je banovan. A mozes ti slobodno da odgovaras. Ionako niko te ne zabranjuje.



#26 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 October 2011 - 11:01

Pa ti baš onaj koji je najviše seirio kada su bili banovani pojedini nickovi(da ih ne nabrajam ponaosob).
Nemoj da me teraš da tražim tvoje bisere. :krsta:


ajde traži te bisere nije to tebi uopšte strano da se raspituješ o mojim greškama(naravno bez uspeha)
da sam odgovarao na postove forumaša koji je banovan, obrati pažnju dobro šta sam napisao fahoxu a ne šta ovi provokatori pišu ...

Edited by perkos, 14 October 2011 - 11:01.


#27 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 15 October 2011 - 00:43

ne znam koji je tvoj razlog javljanja pošto je fahox mudro prihvatio "savet" ali očito jastrbovi moraju malo da zakuvaju na forumu
kad neko na forumu popije ban pokazuje se pravo lice njegovih neistomišljenika, neki sačekaju da se vrati i nastave polemiku a neki drugi seire i pokazuju svoju"moć"pošto nema ko da im odgovori
ti se sam odredi u koju grupu spadaš B-)


Kako to mislis "kad neko na forumu popije ban pokazuje se pravo lice"? Od koga sam ja to ranije krio moje pravo lice? Ili, da nisam ispoljio neku radost zbog toga sto je neko ikada ovde popio ban? Ili samo seiris kao sto samo ti umes? Pametnjakovicu! Kao, tebi palo da predajes moralne lekcije nekome?! Sa tvojom reputacijom ja bi bi se mnogo pazljivije ponasao medju ljudima. Inace, tvrdo mi se jebe za tvoje misljenje. Da smo nacisto, kao i uvek.

#28 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 October 2011 - 14:41

Kako to mislis "kad neko na forumu popije ban pokazuje se pravo lice"? Od koga sam ja to ranije krio moje pravo lice? Ili, da nisam ispoljio neku radost zbog toga sto je neko ikada ovde popio ban? Ili samo seiris kao sto samo ti umes? Pametnjakovicu! Kao, tebi palo da predajes moralne lekcije nekome?! Sa tvojom reputacijom ja bi bi se mnogo pazljivije ponasao medju ljudima. Inace, tvrdo mi se jebe za tvoje misljenje. Da smo nacisto, kao i uvek.

ako ti se jebe za moje misljenje imas fibo ignore pa mozes da iskoristis a ne da se nepozvan ukljucujes u moju prepisku sa drugim forumasem
a o reputaciji nemoj ti da se javljas i nekom nesto prebacujes, nakon onog sto si ovde priredio lazi kojem si se pola zivota uvlacio u guzicu da imas obraza ne bi nikad vise privirio na ovaj forum a bogami i medju ljude ali sitne duse kao sto si ti valjda tako podmiruju svoje nedostatke ...

#29 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 15 October 2011 - 16:45

ako ti se jebe za moje misljenje imas fibo ignore pa mozes da iskoristis a ne da se nepozvan ukljucujes u moju prepisku sa drugim forumasem
a o reputaciji nemoj ti da se javljas i nekom nesto prebacujes, nakon onog sto si ovde priredio lazi kojem si se pola zivota uvlacio u guzicu da imas obraza ne bi nikad vise privirio na ovaj forum a bogami i medju ljude ali sitne duse kao sto si ti valjda tako podmiruju svoje nedostatke ...


Pa sad boze moj, valjda se vidi ko pise male stvari jer mu zivot siromasan i mali. Da te smatram dostojnim mozda bi komentirao opseznije ovo sto si ranije u vezi banovanja i pokazivanja pravog lica napisao ali na zalost to nije slucaj. Dovoljno je da nisi bio u stanju da odgovoris na moja pitanja u vezi tvojih predjasnjih opaski.

Sto se "uvlacivanja" Lazi tice mora da te je neko lose slagao. On je bio obican snimatelj i nikakvu drugu ulogu u snimanju nije ikada imao. Jos da dodam da on nikada nije bio prisutan u studiu kad sam ja snimao. Inace ako sam vec hteo nekome da se uvlacim to bi mozda bio neki producent. <<ni to se nikada nije desilo, naprotiv, ja sam uvek imao pozitivan rejting kod njih, na primer kod Marjana Vitalica koga mozes slobodno da pitas ako ga kojom srecom poznajes. No zaista nema veze Perkose, mali ljudi kao ti uvek pisu male stvari, opsake i neistine.

Edited by Gjergji, 15 October 2011 - 16:53.


#30 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 15 October 2011 - 21:31

Pa sad boze moj, valjda se vidi ko pise male stvari jer mu zivot siromasan i mali. Da te smatram dostojnim mozda bi komentirao opseznije ovo sto si ranije u vezi banovanja i pokazivanja pravog lica napisao ali na zalost to nije slucaj. Dovoljno je da nisi bio u stanju da odgovoris na moja pitanja u vezi tvojih predjasnjih opaski.

Sto se "uvlacivanja" Lazi tice mora da te je neko lose slagao. On je bio obican snimatelj i nikakvu drugu ulogu u snimanju nije ikada imao. Jos da dodam da on nikada nije bio prisutan u studiu kad sam ja snimao. Inace ako sam vec hteo nekome da se uvlacim to bi mozda bio neki producent. <<ni to se nikada nije desilo, naprotiv, ja sam uvek imao pozitivan rejting kod njih, na primer kod Marjana Vitalica koga mozes slobodno da pitas ako ga kojom srecom poznajes. No zaista nema veze Perkose, mali ljudi kao ti uvek pisu male stvari, opsake i neistine.


da mozda ti neko i poveruje ko ne zna o kakvoj ljudskoj velicini je rec
komentarisao bi ti opseznije no nemas srgumenata to te malo hebe pa se vadis na dostojnost i slicne price a sam si nepozvan naleteo na zicer ;)