Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Kosarkaska liga Srbije & Superliga


  • Please log in to reply
4669 replies to this topic

#4336 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 28 November 2017 - 21:39

Vidna je mnogo veca zelja, a bogami i dosta bolja odbrana nego kod Todorovica. Problem je konkretno veceras bio sto su svi gledali u Kljajevica, kao da je Hakeem na postu, a on je, nakon sto je u prvih 5 minuta napunio kofu mlekom, do kraja prosuo svoju, a onda poobarao i svima ostalima iz ekipe. Teska partija, jos konstantno u prekidama prica nekome sta da radi, gde da stoji...sa druge strane, Djole igra sjajno, svaka cast.

Uzasno sudjenje, inace, a Belosevic je bio glavni.


Edited by Del Piero, 28 November 2017 - 21:45.

  • 0

#4337 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 28 November 2017 - 21:44

I da, trener sa dosta cudnim odlukama. Bez tajmauta (ili sa jednim?) u drugom poluvremenu u kome je Spartak od pocetka do kraja polako prelamao utakmicu, a posebna prica je neizvodjenje Kljajevica, koji je totalno nemocan bio u kompletnom nastavku, a mislim da mu samo ja i Loncar nismo psovali majku na sav glas u mojoj okolini. Pritom mu taj isti Kljajevic, umesto da se zabetonira u srce reketa i bude koliko toliko prisutan na skoku, iskace na pnru, i to onaj hard hedge, sto bi se reklo, a covek se jedva pomera.


  • 0

#4338 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 29 November 2017 - 09:34

U cervrtoj je uzeo prvi tajm u drugom poluvremenu i to u trenutku kad smo stizali. I meni to bilo čudno. A dzabe veća želja ako nema znanja, čast izuzecima kojih je zaista malo u ovoj ekipi.
  • 0

#4339 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 November 2017 - 12:48

Pa mora da se vodi ekipa Muta way. Ja sam takodje prilicno razocaran, mada generalno nije bilo previse razloga za optimizam, jer vecina ovih igraca nije igrala na ovom nivou. Ali racunas klinci, i fakin KLS, nije da ima vise od dve iole krstene ekipe koje bar ne bi bile ekipe za nabijanje razlike u ABA ligi.

 

Drago mi je zbog Djoleta, pokidao je utakmicu, bas all round partija.

 

Nadam se da ce uspeti da zabode neki backup u ABA ligi sledece godine, mogao bi da odigra to.

 

Ali Beader, koja stetocina majko moja, ono se retko vidja...


Edited by McLeod, 29 November 2017 - 12:49.

  • 0

#4340 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 29 November 2017 - 18:41

E da Beader.... Barem 5* air ball, uz to kad je trebao da šutne nije. A Spartakov br.10 pokidao preko njega, naročito u drugom.
  • 0

#4341 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 29 November 2017 - 22:17

Hristov bas fino zatvorio utakmicu. Pomislio sam kad ga je uvodio njihov trener da malo kasni, ali tip rutinski spakovao dve, tri trojke i resio utakmicu.


  • 0

#4342 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 23 December 2017 - 12:31

Je l' i ove sezone na KRK idu prve tri ekipe i cetvrta iz kvalifikacija?
  • 0

#4343 zoziezli fereira

zoziezli fereira
  • Members
  • 1,635 posts

Posted 23 December 2017 - 14:19

Hristov bas fino zatvorio utakmicu. Pomislio sam kad ga je uvodio njihov trener da malo kasni, ali tip rutinski spakovao dve, tri trojke i resio utakmicu.


Bio je to jedan od jacih sutera u svom uzrastu, ali uvek ga je telo sputavalo. Ruka idalje zna da mu se otkaci, moze bas dobro da zatrpa.
  • 0

#4344 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 24 December 2017 - 09:14

Na KRK: prve tri iz KLS i pobednik kupa Srbije.
  • 0

#4345 Del Piero

Del Piero
  • Members
  • 14,966 posts

Posted 18 January 2018 - 19:05

Mnogo mi zao Amera koji je dosao u Radnicki. Lik razbija, ali nema sa kim da igra.


Edited by Del Piero, 18 January 2018 - 19:05.

  • 0

#4346 azazelkg

azazelkg
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 26 January 2018 - 08:30

Mnogo mi zao Amera koji je dosao u Radnicki. Lik razbija, ali nema sa kim da igra.


Nije baš da razbija, ali Ok...
  • 0

#4347 Manu

Manu
  • Members
  • 4,213 posts

Posted 27 January 2018 - 23:36

Zadesih se na mecu Dynamic-Beovuk veceras. Odmah da kazem da nije realan rezultat, mucio se Dinamik najveci deo meca i podigao na ovih maksimalnih +16 sa +3 pred poslednja 2 minuta. Interesantan mec i solidna kosarka, ne pratim toliko cesto KLS ali sam pozitivno iznenadjen.

 

Doduse ocekivao sam da je Dinamik mozda i kvalitetnija ekipa, utisak mi je pokvarila bezidejnost kada nije isla trojka, ali dobro, vidi se da im je Muta trener. Dosta poznatih faca imaju u ekipi, najbolji utisak ostavio ex reprezentativac Krstic, iako ga nije isao sut za 3 imao je par finih prodora i cut-ova, mislim da moze da igra ABA-u na nekom prosecnom nivou. Rakicevic totalno ocajan, bez neke uloge u ekipi ali je odlucio utakmicu sa 5 vezanih poena na kraju. Tesko je ocekivati bilo sta od njega u nastavku karijere nazalost. Spomenuo bih jos Vulikica, zlatnog pleja iz generacije '99, usao umesto Washintona(ok skorer, nista vise od toga) koji je u jednom momentu odlucio da sutira dok ne pogodi, u trenucima dok je Beovuk bio u ritmu i okrenuo utakmicu. Ima potencijal da postane bas stabilan i pouzdan, old school plejmejker. Odlican osecaj za kontrolu ritma utakmice, samo da nastavi da se razvija pravilno.

 

Beovuk veceras bez, koliko sam shvatio, najboljeg igraca Bezbradice i u takvom sastavu jedna sasvim korektna partija, Rekao bih i da igraju dosta smisleniju kosarku od Dinamika, ali je razlika u individualnom kvalitetu na kraju dosla do izrazaja. Osim para Vucicevic-Dragovic (meni poznat kao gospodar Red Bull King of The Rocka  :D) ostatak ekipe cine redom igraci mladji od 22 godine. Istakao bih Novaka Musica, samo je par poteza dovoljno da se shvati koliko je dobar kosarkas, ali i pored sveg truda u odbrani je zaista non-factor, nadam se da ce kroz dobijanje par kg-a uspeti to da promeni. Imaju i ok centra u Nerandzicu, odlican u skoku, pokretljiv, ali mu fali par cm ili meksa ruka za neki veci nivo.


  • 1

#4348 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 15 February 2018 - 18:30

Krstovic ce ko Boro Vucevic da igra do 45te. I ubavivace po 20 poena u prosjeku i tada. S tom razlikom sto on vjerovatno igra za markice i busplus. Ne znam sto ce mu to.
  • 0

#4349 Green23

Green23
  • Members
  • 3,978 posts

Posted 04 March 2018 - 00:22

 

Košarkaš Zlatibora Svetozar Popović odigrao je neverovatan meč u pobedi svog tima na gostovanju Beovuku od 82:95.

Popović je imao sledeće brojke: 20 poena, 11 skokova, 21 asistencija, 40 minuta u igri. Ukupan indeks korisnosti - 43! Imao je i dve ukradene lopte.

Da dodam i da je imao 10 izgubljenih :D


  • 0

#4350 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 22 March 2018 - 15:46

Odlican top 10:


  • 0