Jump to content


Photo
- - - - -

Najsrecnijie mesto u Srbiji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
40 replies to this topic

#31 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 April 2012 - 19:31

...

Eagles, 'Hotel California'

>> ... Some dance to remember, some to forget ... <<

...






#32 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 02 April 2012 - 02:29

Definitivno Vrcin, pretpostavljam!?
Premda, uz Jagodinu,mogao bi da konkurise i Bor: rudarska industrija se zahuktava,
gradi se nova topionica, dobili su svog lokalnog "Bidzu ili Badzu ili Palmu" olicenom
u tzv. Sosi ( aktuelnom generalnom direktoru RTB-a), izgradjeno je 3-4 kruznih tokova,
dobili su i zooloski vrt ( sa belim lavom koga nema "... can ni velika Moskva" ), izgradice
valjda i aerodrom uskoro...
Vazi li jos ona stara ..." selo moje lepse od Pariza" ?!

#33 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 02 April 2012 - 13:02

Jagodina?
Znacajni deo svog detinjstva, pedesetih, sezdesetih i sedamdesetih, proveo sam u tom gradu - voleo sam Jagodinu jako, deda i baba su ziveli preko puta suda, znao sam ljude...
Pre 1-2 godine bio sam ponovo u Jagodini i vratio sam se duboko depresivan - to je grad koji se "poseljacio" u najgorem smislu te reci.

#34 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 02 April 2012 - 14:49

Jagodina?
Znacajni deo svog detinjstva, pedesetih, sezdesetih i sedamdesetih, proveo sam u tom gradu - voleo sam Jagodinu jako, deda i baba su ziveli preko puta suda, znao sam ljude...
Pre 1-2 godine bio sam ponovo u Jagodini i vratio sam se duboko depresivan - to je grad koji se "poseljacio" u najgorem smislu te reci.


Cela Srbija se " poseljacila" ... na zalost

#35 dale cooper

dale cooper
  • Members
  • 358 posts

Posted 11 April 2012 - 01:59

Najopasnije je Varvarin.

generalno poznatiji kao konan.




#36 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 30 April 2012 - 12:20

A Smederevo? Tam kazu vlada optimizam zbog rafinerije....

#37 Trafalgar

Trafalgar
  • Members
  • 86 posts

Posted 18 August 2012 - 16:39

Kragujevac definitivno. Niti je veliki grad, niti mali. Sve ti je na dohvat ruke, a ljudi mnogo vole da bleje po kaficima i dzabalebare cim zavrse sa poslom, prosto ti milina da prodjes gradom... :D Uvek imas gde da izadjes, izlazi se uvece aktivno od cetvrtka do nedelje - show !!!

#38 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 03 September 2012 - 12:45

Kragujevac definitivno. Niti je veliki grad, niti mali. Sve ti je na dohvat ruke, a ljudi mnogo vole da bleje po kaficima i dzabalebare cim zavrse sa poslom, prosto ti milina da prodjes gradom... :D Uvek imas gde da izadjes, izlazi se uvece aktivno od cetvrtka do nedelje - show !!!


da li moze da se bleji i van kafica, besplatno?

da li jos uvek ljudi vise negde i piju pivo napolju itd?

#39 veliki strumf

veliki strumf
  • Banned
  • 26 posts

Posted 05 March 2013 - 01:35

Tesko pitanje.....mozda Jagodina ili Indjija 



#40 Nikolina5

Nikolina5
  • Members
  • 18 posts

Posted 13 August 2013 - 15:03

Meni deluje da ljudi svuda kukaju, a u svakom gradu svi kafici puni...kafenise se od jutra do sutra, pa ne deluje da je bas lose.



#41 entropy vs nostalgia

entropy vs nostalgia
  • Members
  • 1 posts

Posted 14 September 2015 - 01:04

Najsrecnije mesto u Srbiji je aerodrom Nikola Tesla, jedni su srecni zato sto entopija u Srbiji tezi maksimumu a drugi su srecni zbog nostalgije.