Jump to content


Photo

Grupa F


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
30 replies to this topic

Poll: Grupa F (30 member(s) have cast votes)

Ko prolazi dalje

  1. Makedonija (26 votes [27.08%])

    Percentage of vote: 27.08%

  2. Rusija (22 votes [22.92%])

    Percentage of vote: 22.92%

  3. Grčka (21 votes [21.88%])

    Percentage of vote: 21.88%

  4. Slovenija (22 votes [22.92%])

    Percentage of vote: 22.92%

  5. Gruzija (2 votes [2.08%])

    Percentage of vote: 2.08%

  6. Finska (3 votes [3.12%])

    Percentage of vote: 3.12%

Vote Guests cannot vote

#16 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 10 September 2011 - 19:45


Мекејлеб незаустављив и кад пије
10 сеп, 2011Незаустављив је терену, али и ван њега. Лестер Бо Мекејлеб је после још једне фантастичне партије на Европском првенству и победе над Грузијом која је Македонији обезбедила пласман у четвртфинале одлучио да се почасти. Изашао је у клуб у Виљнусу и, према речима сведока међу којима су били и бројни новинари, прилично се напио.

Posted ImageКако преносе европски медији, сјајни Американац је „ушао у виски” а када га је један француски новинар, у жељи да му честита за генијалне партије, пришао, овај га је замолио да му „набаци“ неку девојку.

Наравно, нико није замерио Мекејлебу који је већ сутрадан био први на тренингу, а против Словеније био, као и увек, најбољи!





Posted Image

#17 feanorlfc

feanorlfc
  • Members
  • 9,648 posts

Posted 10 September 2011 - 20:53

Rusi razbili Grke 83:67.

#18 ras kass

ras kass
  • Members
  • 7,285 posts

Posted 10 September 2011 - 20:53

Dobise Rusi Grke.Rusi me podsecaju na Partizan,odlicna odbrana,dominacija u skoku,lome protivnika ritmom u drugom poluvremenu.

#19 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 11 September 2011 - 19:12

Gecevskom je na snimku konstatovana fraktura kosti u levoj ruci ali je izjavio da ce zaigrati u cetvrtfinalu i sa 1 rukom!

#20 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 12 September 2011 - 00:17

Gecevskom je na snimku konstatovana fraktura kosti u levoj ruci ali je izjavio da ce zaigrati u cetvrtfinalu i sa 1 rukom!


Пример за секој Македонец
АУРАТА НА ГОЛЕМИОТ ХЕРОЈ – ТОДОР ГЕЧЕВСКИ

Со скршеница на зглобот на левата рака и напукнатина на лактот на десната, Гечевски не сака ниту да слушне да не игра.



Posted Image



На натпреварот против Словенија, во кој како и на секој друг натпревар за Македонија настапуваше херојски и со цело срце, нашиот центар се здоби со сериозни повреди на двете раце. „Болката е посилна од желбата“, ќе слушнете често за големи светски кошаркарски имиња, но не и за нашиот Тоше. Не давајќи им значење на бандажите на неговите раце, Гечевски не сака ниту да помисли дека нема да може да му помогне на својот тим во продолжението од литванската бајка.



Нашиот лидер, со своето огромно срце, со својот дух, со храброста и со својата безрезервна пожртвуваност за другарите, за тимот, за Македонија, е вистински пример за голем кошаркар, за голем човек... за херој. А тоа херојство зрачи, како аура... Мотивира и ги истакнува сите вистински вредности на се околу неа.

Posted Image

Кошаркарската федерација на Литванија, која освен тоа што досега се покажа како одличен организатор на Евробаскетот, презентираше и човечка големина. Челните луѓе во Федерацијата, се понудија дека ќе дадат се од себе и максимално ќе помогнат во пронаоѓање вистинска заштита за повредените раце на Гечевски, за тој да продолжи да ја води Македонија низ самата европска елита... како што успеа да ја доведе до неа...

Гечевски пред последниот натпревар од квалификациите за Евробаскетот против Велика Британија во Скопје, буквално побегна од операциски стол за да стигне во арената и да настапи, иако имаше сериозна скршеница на носот. Ја направи Македонија подобра, ја предводеше до победа и до Европско првенство. „Со срце на терен“, во вистинска смисла. Тоше Гечевски е пример кој треба да биде следен од секого.



#21 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 12 September 2011 - 09:43

RUS ili MKD - svejedno ... ali jos nisam izabrao da li da navijam za blamazu sjor boza iili ipak ozbiljniji ispit furije u cetvrtfinalu :D

Edited by peja™, 12 September 2011 - 09:47.


#22 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 12 September 2011 - 10:06

Možda sam lud, ali imam utisak da Ilijevski vrlo često kulira Boa u napadu, tj. izbegava da mu doda loptu i kada je sam. Je l' zamijetio još neko?

#23 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 12 September 2011 - 10:13

RUS ili MKD - svejedno ... ali jos nisam izabrao da li da navijam za blamazu sjor boza iili ipak ozbiljniji ispit furije u cetvrtfinalu :D


slovenija prilichno jadno izgleda /bar ono shto sam pogledao protiv makedonije/

edit: sad da jave 'rvatima da se spakuju na brzaka&odigraju s'njima tekmu na ispadanje chini mi se da bi ih otrtili

..i da, ja navijam da igramo sa rujama. treba nam da dobijemo ozbiljn ekipu kako bi imali shanse u 1/2finalu

Edited by winie, 12 September 2011 - 10:16.


#24 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 12 September 2011 - 10:41

slovenija prilichno jadno izgleda /bar ono shto sam pogledao protiv makedonije/

edit: sad da jave 'rvatima da se spakuju na brzaka&odigraju s'njima tekmu na ispadanje chini mi se da bi ih otrtili

..i da, ja navijam da igramo sa rujama. treba nam da dobijemo ozbiljn ekipu kako bi imali shanse u 1/2finalu

vec smo 2x dobili ozbiljne ekipe ... a koliko-toliko lakse cetvrtfinale bi barem malo amortizovalo cinjenicu da je polufinale zakazano za prvi sledeci sledeci dan. i to sa nekih 22-23 casa razlike (slicno kao pred finale u poljskoj)

Edited by peja™, 12 September 2011 - 10:45.


#25 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 12 September 2011 - 11:25

aa ok to nisam izvalio

svejedno, nema shanse da ruje prsnu od makedonije. poraz im donosi duel sa domacinom

#26 Torshavn

Torshavn
  • Members
  • 1,897 posts

Posted 12 September 2011 - 11:39

RUS ili MKD - svejedno ... ali jos nisam izabrao da li da navijam za blamazu sjor boza iili ipak ozbiljniji ispit furije u cetvrtfinalu :D


A zasto bi to bio "Ozbiljniji ispit"? Gleda se forma timova, a ako su oba tima otprilike ista, sta treba da kazemo: "Ovo je Slovenija, polufinalista proslog EP, a ovo Finska, kvalifikant". Pogotovo u kosarci, gde bolji skoro uvek pobedjuje ...

#27 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 12 September 2011 - 11:48

forma im jeste podjednaka, ali, za razliku od SLO, FIN ne moze bolje od toga
ergo,
janezi barem imaju hipoteticku sansu da mec sa iberijskim ciganima ucine koliko-toliko zanimljivim

Edited by peja™, 12 September 2011 - 11:49.


#28 Asterion

Asterion
  • Members
  • 13,160 posts

Posted 12 September 2011 - 12:20

forma im jeste podjednaka, ali, za razliku od SLO, FIN ne moze bolje od toga
ergo,
janezi barem imaju hipoteticku sansu da mec sa iberijskim ciganima ucine koliko-toliko zanimljivim


b: Ja, mislim, da bi Slovenija protiv Španije igrala najopuštenije na ovom EP. Znači %šuta iz igre bi se opasno digno. We'll see.

#29 Bellini

Bellini
  • Members
  • 2,036 posts

Posted 12 September 2011 - 14:14

b: Ja, mislim, da bi Slovenija protiv Španije igrala najopuštenije na ovom EP. Znači %šuta iz igre bi se opasno digno. We'll see.


Svako bi igrao opusteno protiv Spanije. B-)

#30 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 12 September 2011 - 22:05