Jump to content

Photo

Gde je nestalo muvanje?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#346 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 22 August 2012 - 00:49

sede cica i momak u kupeu. Udje devojka i cim je voz usao u tunel, cica na devojku. Ova ga isamara i izadje iz kupea.
Prodje malo vremena kad opet, udje zena u kupe i cim je voz usao u tunel, a cica navali. Opet cica dobi samarcinu a zenska izadje iz kupea.
Malo, po malo, ulazile tako dame i cica se nadobijao samara.
Posle 5-6 puta momak upita cicu:"Ih bre cica. Gledam te tako, svaki put kad izadjemo iz tunela ti dobijes samare, zbog cega to radis? Zar se nisi nadobijao batina?"
Cica ce njemu:"Jesam se nadobijao batina, al' sto sam se ovajdio, samo tako." :P

:rotflmao: ajoj mrde prestani, ta prestani, upisacu se od smeha.

#347 dhx

dhx
  • Members
  • 7,032 posts

Posted 23 August 2012 - 08:53

Kako ga je devojka otkinula. :lol+:

Zašto na msngr-u piše "Between You and Sergej" ?! :o

Spoiler

#348 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 23 August 2012 - 14:19

Zašto na msngr-u piše "Between You and Sergej" ?! :o

Spoiler

hahahhaa...ajde ti nama lepo sve priznaj, a Đura će ti oprostiti što te je tukao ;)

#349 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 26 August 2012 - 16:11

Nikad nisam ni znao da muvam.

Grad, more, bazeni, opet uvece grad, klabing, kafici, splavovi...ma nemam pojma, potpuno sam operisan.Potpuni corak.
Konstantno odbijanje :rotflmao:

Vise nemam motiva da trezan slusam raznorazne izgovore :blush:

Sa druge strane, imam dvojicu drugara koji su maximalno obdareni sa tim muvanjem - obicni momci, nista kola i kes, ali im ide fantasticno, malo po malo pa neke nove drugarice - ne ove kao sto imam ja :-1:

Aj pa srecno.

#350 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 26 August 2012 - 18:39

Nikako ne idu vrucina i muvanje :kece: Zimi je pa mnogo hladno i tako to...sve u krug. Prici o muvanju nikad kraja, a smuvanih nigde :P :ss:

#351 Black_Orchid

Black_Orchid
  • Members
  • 254 posts

Posted 19 October 2012 - 13:49

Gle, evo je stvarno tema o muvanju. :thumbs:

I naravno, ovaj post nije nikako mogao da mi promakne. :lol+:

Nisam mogao da izdrzim. Jace je od mene.
Kako ga je devojka otkinula. :lol+:

Sam je tražio. :rolleyes:
A morate odati priznanje Sergeju na hrabrosti. Čovek je jednostavan, otvoren i iskren. :rotflmao:

Kako nekome i na trenutak može pasti na pamet da ovakvo muvanje može upaliti? Hm... To me dovodi do pitanja, može li stvarno? :huh:

Da, osvrt na naslov teme. Pitam se i ja gde nestade to muvanje? :blush:

#352 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 21 October 2012 - 09:36

Nije nestalo, vidis da je tu. ;) :kece:

#353 Comodore

Comodore
  • Banned
  • 2 posts

Posted 20 August 2013 - 17:13

Na pitanje OP-ja ,gde je nestalo muvanje?? Eh gospodine ,danas momci koji bi itrebali da muvaju devojke sad vecina sede pred kompjuterom i igraju one glupave pucacine ili masive-multy-player igre i na taj nacin gube vreme i zivce!

A sto se tice devojaka, ne skidaju se sa tog idiotskog Facebooka, ko neke babe tracare!

#354 Lini

Lini
  • Members
  • 1 posts

Posted 20 September 2013 - 00:53

Jude sam posmatrao zanimljivu situaciju, tamo na Adi Ciganliji. Puno je mladih ljudi koji dolaze sami, ni sa kim ne razgovaraju. Devojke sede u blizini mladica, ali pokusaja da se zapodene razgovor nema.
Oni sede, potpun hladni i otudjeni.
Svi imaju one slusalice na usima.

Ja sam star covek, dugo vec nisam ni siveo u Srbiji.

ali nekada bilo je takozvanog muvanja. gde je to nestalo?
Lica mladih ljudi su vrlo napeta, kao da su neke maske.

kao da je pomama za individualnom slobodom i nedodirljivoscu svog "identiteta" i licnosti unistila odnose medju ljudima.

Ili sam ja lud.

Nisi lud,jednostavno primećuješ ono što je danas uobičajeno...  Verovatno je sve postalo dostupnije,transparentno,i nikome nije do toga da potroši vreme kad sve može postići potpuno jednostavno,bez truda... Potpuno otudjenje,samo što izgleda retki to primećuju.

#355 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 20 September 2013 - 01:19

Jude sam posmatrao zanimljivu situaciju, tamo na Adi Ciganliji. Puno je mladih ljudi koji dolaze sami, ni sa kim ne razgovaraju. Devojke sede u blizini mladica, ali pokusaja da se zapodene razgovor nema.
kao da je pomama za individualnom slobodom i nedodirljivoscu svog "identiteta" i licnosti unistila odnose medju ljudima.
Ili sam ja lud.

Nisi lud,jednostavno primećuješ ono što je danas uobičajeno...  Verovatno je sve postalo dostupnije,transparentno,i nikome nije do toga da potroši vreme kad sve može postići potpuno jednostavno,bez truda... Potpuno otudjenje,samo što izgleda retki to primećuju.

Otudjenje za vas matore. Deca se:rolleyes: savrseno snalaze u time.

#356 JamesGold_Zlatko

JamesGold_Zlatko
  • Members
  • 13 posts

Posted 23 February 2014 - 13:04

Ili sam ja lud.

U pravu si, muvanja nema.

Gdje nestalo? Nestalo je pojavom racunara i mobilnih telefona.

Radije cemo sjediti u kuci zabuljeni u fejs i naprezati oci dok ne pocrvene nego otici prosetati sa drustvom, druziti se, pogledom skidati curice.

Pojavom drustvenih mreza, nacin zivota je dobio neke druge dimenzije kojih mi sami nismo svjesni. 

Imam 21 godinu i svjestan sam toga kao i vi. 

Niste ludi, u pravu ste 100%   :-)

#357 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 24 February 2014 - 20:01

Ma sve to dodje na svoje, e sad, da li ce to izaci na dobro ili lose, pitaj boga  -_-

Salu na stranu, ja bih, da tako kazem, priznao svoj neki kompleks: Prisustvo prijatelja na nekom inicijalnom polju muvanja, tj na mestu uspostavljanja prvog kontakta... Pre koji mesec sam bio u nekom klubu sa drugom i drugaricom, i prilikom odlaska gore gde je bio nas sto, na prvi pogled (bio je  mi se svidela jedna brineta, nista sad da sam pao u nesvest, ali svidela mi se svakako. Posle nekog vremena posmatranje nje iz pticje perspektive, dodje meni i da skeniram njeno okruzenje tj koliko ih je za tim stolom: 7 (slovima sedam) drugarica! Ko ce probiti taj kordon jbt, kao da su krenule negde za prvi maj, a ne u klub, doduse, to i jeste cesta slika danas, grupe striktno razdvojene polom bas haraju tj bolje reci statiraju... No, da ne duzim, kad sam video koliko ih je, tu se i zavrsila moja ambicija sto se tice doticne

#358 JamesGold_Zlatko

JamesGold_Zlatko
  • Members
  • 13 posts

Posted 24 February 2014 - 20:06

Ma sve to dodje na svoje, e sad, da li ce to izaci na dobro ili lose, pitaj boga  -_-

Salu na stranu, ja bih, da tako kazem, priznao svoj neki kompleks: Prisustvo prijatelja na nekom inicijalnom polju muvanja, tj na mestu uspostavljanja prvog kontakta... Pre koji mesec sam bio u nekom klubu sa drugom i drugaricom, i prilikom odlaska gore gde je bio nas sto, na prvi pogled (bio je  mi se svidela jedna brineta, nista sad da sam pao u nesvest, ali svidela mi se svakako. Posle nekog vremena posmatranje nje iz pticje perspektive, dodje meni i da skeniram njeno okruzenje tj koliko ih je za tim stolom: 7 (slovima sedam) drugarica! Ko ce probiti taj kordon jbt, kao da su krenule negde za prvi maj, a ne u klub, doduse, to i jeste cesta slika danas, grupe striktno razdvojene polom bas haraju tj bolje reci statiraju... No, da ne duzim, kad sam video koliko ih je, tu se i zavrsila moja ambicija sto se tice doticne

Nemam hrabrosti da pridjem jednoj a kamoli kad ih ima 7 kao u tvom slucaju :D

#359 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 24 February 2014 - 20:25

Nemam hrabrosti da pridjem jednoj a kamoli kad ih ima 7 kao u tvom slucaju :D

Dobro sad, sa jednom do dve drugarice se nekako moze izboriti, tj nije ni izbliza strasno kao ceo sto pun njih (plus sto po svoj prilici, naravno da nece nastaviti da cavrljaju svoje nego ce krenu da pilje ako dodjes jednoj od njih) 

#360 JamesGold_Zlatko

JamesGold_Zlatko
  • Members
  • 13 posts

Posted 24 February 2014 - 22:17

Dobro sad, sa jednom do dve drugarice se nekako moze izboriti, tj nije ni izbliza strasno kao ceo sto pun njih (plus sto po svoj prilici, naravno da nece nastaviti da cavrljaju svoje nego ce krenu da pilje ako dodjes jednoj od njih) 

Ja licno imam taj problem da ne znam kako prici djevojci, bila ona sa drugaricama ili ne. Inace nisam neki naporan tip koji smara, mislim da mi je to prednost ali jos kad bi nasao nacin kako da direktno pridjem...