Jump to content

Photo

Gde je nestalo muvanje?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
365 replies to this topic

#316 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 26 June 2012 - 18:42

dvoje se smuvaju i onda se muvaju,tamo,vamo... :wub:

Edited by Rale84, 27 June 2012 - 00:11.

#317 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 27 June 2012 - 09:20

postoji jedna teorija d aje muvanje nestalo zbog igrica. muskarci su postali pravi gameri i nemaju vremena za muvanje niti ih stvarne zene mnogo zanimaju

#318 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 29 June 2012 - 13:10

ako je tako kratko trajao na forumu, mogu da zamislim kol'ko kratko traje ..... Posted Image

nego, gde si ti visnjice, muvas samo po starinski u rl, nista forum :rolleyes:

a meni nedostaje moj pragi Posted Image

Tu sam zlato,neboj se. ;)

postoji jedna teorija d aje muvanje nestalo zbog igrica. muskarci su postali pravi gameri i nemaju vremena za muvanje niti ih stvarne zene mnogo zanimaju

A zašto umesto igranja igara ne primeniti igru sa drugaricom?
Pritisneš jedno dugme pa enter.pa drugo pa opet enter i tako se vremenom pomeraš u sve više nivoe igre. :wicked:
A ako kiksneš t.j. pojedu te,nije kraj igre,samo si na početku na LEVEL 1, pa ponovo.
A ako mnogo dobro igraš,pa dobiješ i BONUS igru,e onda si mnogo dobar igrač. :blush:

I da ne zaboravim,veoma je važno da povremeno uploaduješ sebe i downloaduješ drugaricu. :lol+:

Nadam se da sam objasnio kako može da se igra i u R.L.a ne samo na komp.

Edited by Prag 011, 29 June 2012 - 13:12.

#319 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 29 June 2012 - 15:43

Pritisneš jedno dugme pa enter.pa drugo pa opet enter i tako se vremenom pomeraš u sve više nivoe igre. :wicked:
A ako kiksneš t.j. pojedu te,nije kraj igre,samo si na početku na LEVEL 1, pa ponovo.
A ako mnogo dobro igraš,pa dobiješ i BONUS igru,e onda si mnogo dobar igrač. :blush:

I da ne zaboravim,veoma je važno da povremeno uploaduješ sebe i downloaduješ drugaricu. :lol+:

objasnio!@!!! :lol+:

Edited by Rale84, 29 June 2012 - 17:20.

#320 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 29 June 2012 - 16:58

To sto ti misliш da su dugmici, nisu dugmici.. to su drшke da se drzi covek kad je u autobusu. nema tu igre, tu je rec dve i enter.

#321 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 29 June 2012 - 17:22

To sto ti misliш da su dugmici, nisu dugmici.. to su drшke da se drzi covek kad je u autobusu. nema tu igre, tu je rec dve i enter.

e jesi nemaštovit.ali dobro,gsp je gsp...

Edited by Rale84, 29 June 2012 - 17:22.

#322 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 29 June 2012 - 17:28

e jesi nemaštovit.ali dobro,gsp je gsp...

mora samo da se pazi, da se ne uhvate pogresni drzaci. Inace sledi samarcina. :wub:

#323 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 29 June 2012 - 17:52

mora samo da se pazi, da se ne uhvate pogresni drzaci. Inace sledi samarcina. :wub:

taj fazon! :ajme:

Edited by Rale84, 29 June 2012 - 17:53.

#324 visnja

visnja
  • Members
  • 2,145 posts

Posted 01 July 2012 - 03:16

Pa, ti si tu :+1:

#325 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 12 July 2012 - 08:21

moram d aprimetim d anije muvanje sasvim nestalo, tj ima ga jos uprovinciji. isao sam na kupanje po nekim sljunkarama i barama, sa zenom. i svi muvaju moju zenu. znaci nestalo je samo u urbanoj Srbiji, tj u Beogradu. A ti sto je muvaju su sve neki likobi sa zlatnim lancima i nabildovani. Otkud toliko bildera pitam se ja.

#326 typical

typical
  • Members
  • 17 posts

Posted 12 July 2012 - 08:47

Joj.. sto ja mrzim rec muvanje. Pa nismo muve. Tako da moze se naci i neka prikladnija rec. To je tako klinacki kad neko kaze : Mi smo se smuvali tad i tad.. Bzvz

:+1:

#327 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 12 July 2012 - 20:12

moram d aprimetim d anije muvanje sasvim nestalo, tj ima ga jos uprovinciji. isao sam na kupanje po nekim sljunkarama i barama, sa zenom. i svi muvaju moju zenu. znaci nestalo je samo u urbanoj Srbiji, tj u Beogradu. A ti sto je muvaju su sve neki likobi sa zlatnim lancima i nabildovani. Otkud toliko bildera pitam se ja.

Ja se pitam shta rade "likovi sa zlatnim lancima i nabildovani" po shljunkarama i barama? Trebalo bi da budu u Budvi ili na bazenima valjda. Neka nova moda u Srbiji?

#328 jovana79

jovana79
  • Members
  • 65 posts

Posted 14 July 2012 - 13:43

nazalost ovde je, traze idealne i kvalitetne partnere, razmenjuju CV-ijeve i razlucuju smisao postojanja ljudskog bica
bozemesacuvaj sad i raskidaju postavljajuci teme po forumima, jedno za drugim :frust:

Edited by jovana79, 14 July 2012 - 13:45.

#329 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 15 July 2012 - 22:19

Ključno pitanje : a šta ti radiš dok ti oni muvaju ženu ?
i još jedno:da li ti "lupa" srce kada je muvaju ?

Edited by Prag 011, 15 July 2012 - 22:20.

#330 Sapunar

Sapunar
  • Banned
  • 2,066 posts

Posted 16 July 2012 - 09:30

Ključno pitanje : a šta ti radiš dok ti oni muvaju ženu ?
i još jedno:da li ti "lupa" srce kada je muvaju ?

ja posmatram, i lupa mi srce, uzivam