Jump to content


Photo

Hitnooo pomoc poslije prvog sex-a


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
30 replies to this topic

#1 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 13 August 2011 - 11:39

Ovako juce sam imao prvi sex (imam punih 16 godina) i moj kurac(penis kako ocete) je pocrnio na jednom mjestu... Sta da radim oce to proci? oce boljeti? Svrbiti? Pomozite :S
Hvala unaprijed...

#2 Djordjr81

Djordjr81
  • Members
  • 22 posts

Posted 13 August 2011 - 20:07

Probaj da ga operes, salu na stranu, da lis i koristio kondom?Ako nisi i ako nisi bio siguran u partnera-partnerku pravac doktor sad da li ides kod urologa ili nekog za venericne bolesti raspitaj se.I SAMO NEMOJ SA TIM ODUGOVLACITI, ako si nesto pazario lakse ce se sanirati.

#3 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 14 August 2011 - 22:19

Hahahaha Nisam koristo kondom... al i njoj je prvi put pa kontam da nisam nista dobio :S Al bio je malo onako ajmo reci kao zesci sex pa kontam da nisam malo ga preforsirao na toj strn. ako sam se dobro izrazio :S Ma nista odo ja kod doktorice bolje ce znati ahhah :P Hvala ipak

#4 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 14 August 2011 - 23:06

Nisam koristo kondom... al i njoj je prvi put pa kontam da nisam nista dobio


To cemo vidjeti najkasnije za 9 mjeseci.

#5 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 15 August 2011 - 11:53

Ahahhahahhahah....... Aj sad je puno bolje krenulo je spadati to crno-crveno... sad je puno bolje :) Nisam djete pravio :P

#6 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 15 August 2011 - 12:58

A znas li ti kako se prave djeca? :D

Iskreno se nadam da si ti ovo izmislio i da je tvoj "prvi put" tek pred tobom, jer ovaj si skroz zabrlj'o.
Opali si cvoku nasred cela i napisi 20 puta: "Koristicu kondom!".

I gdje ces pri prvom putu tako divljacki navaliti da ti dobijes modrice po penisu? A ona jos navodno djevica. Jao, jao. lol
Ako nisi izmislio, valjda si je nazvao i pitao, kako je? I ona takodjer obavezno mora otici ginekologu.

I ubuduce koristi kondome - i u mastarijama i u realnosti.

#7 Al Farouq Aminu

Al Farouq Aminu
  • Members
  • 338 posts

Posted 15 August 2011 - 21:04

A znas li ti kako se prave djeca? :D

Iskreno se nadam da si ti ovo izmislio i da je tvoj "prvi put" tek pred tobom, jer ovaj si skroz zabrlj'o.
Opali si cvoku nasred cela i napisi 20 puta: "Koristicu kondom!".

I gdje ces pri prvom putu tako divljacki navaliti da ti dobijes modrice po penisu? A ona jos navodno djevica. Jao, jao. lol
Ako nisi izmislio, valjda si je nazvao i pitao, kako je? I ona takodjer obavezno mora otici ginekologu.

I ubuduce koristi kondome - i u mastarijama i u realnosti.


Iz njegovih recenica moze se lepo videti da je ova prica izmisljena...

#8 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 15 August 2011 - 21:12

Iz njegovih recenica moze se lepo videti da je ova prica izmisljena...


Meni licno je sasvim svejedno da li je neka prica proizvod pisceve maste ili stvaran dogadjaj. Ako neko ima potrebu da razgovara o imaginarinim problemima, bujrum. U povode se ja ne petljam, mene rjesenja zanimaju.

#9 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 15 August 2011 - 22:48

Ne kontam sto bi izmislio ovo... Javio sam se jer sam imao problem... Prvi mi je put, a i njoj je zajedno smo pola godine... Valjda znam kad ga trebam izvaditi :o....
Samo sam pitao jel zna ko u cemu je problem i sta je to crno sto je izaslo na jednoj str. ako neko zna il se susreo sa tim....

#10 Vollmeise

Vollmeise
  • Members
  • 1,043 posts

Posted 16 August 2011 - 10:04

Valjda znam kad ga trebam izvaditi :o....


Zao mi je, ali moras si opaliti jos jednu cvoku! :D
Pa pola zemaljske kugle hoda i zivi, jer su "vadjeni na vrijeme"! Manite se coitus interruptusa i koristite kondome, dok se sa doktorom ne posavjetujete, koja cete koristiti sredstva za kontracepciju. Dovoljno ste odrasli da mozete uzivati u seksualnom zivotu, pa budite i dovoljno odgovorni.

Jesi li vec bio kod doktora? Je li ona bila kod doktora? Tebi vjerovatno nije nista (kao sto rekoh, mozda modrica), ali provjeri i kupi kondome (to mi nije dosadno ponavljati).

Edited by Vollmeise, 16 August 2011 - 10:04.


#11 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 16 August 2011 - 10:40

Ovako juce sam imao prvi sex (imam punih 16 godina) i moj kurac(penis kako ocete) je pocrnio na jednom mjestu... Sta da radim oce to proci? oce boljeti? Svrbiti? Pomozite :S
Hvala unaprijed...

Nista se ne sekiraj, otpasce to samo.

#12 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 16 August 2011 - 10:43

Prvi mi je put, a i njoj je zajedno smo pola godine... Valjda znam kad ga trebam izvaditi :o....

A jesi li siguran da si "ga" metnuo na pravo mesto....

#13 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 19 August 2011 - 23:46

Aj da pitam jos nesto posto je sa mojim polnim organom sve u najboljem redu... Htio bih da pitam kako je moguce provjeriti trudnocu tj. zanima me kako se zove onaj mali aparatic sto se kupi(sto uvjek u filmovima gledaju na njemu jesu trudne) ja mislim da se mokri po njemu... kolko to kosta gdje se moze nabaviti... i otprilike poslije koliko dana se to moze uraditi...

#14 Grobari_jug

Grobari_jug
  • Members
  • 6 posts

Posted 19 August 2011 - 23:48

I da ako taj test bude pozitivan(nedaj boze) kakva je procedura prilikom abortusa da li je moguce potplati giekologa da to uradi bez iceg mislim da se ne govori roditeljima i ostale sitnice... Molim vas pomozite...

#15 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 20 August 2011 - 00:09

Spoiler

I da ako taj test bude pozitivan(nedaj boze) kakva je procedura prilikom abortusa da li je moguce potplati giekologa da to uradi bez iceg mislim da se ne govori roditeljima i ostale sitnice... Molim vas pomozite...