Jump to content


Photo

Samo za muskarce


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
41 replies to this topic

Poll: Samo za muskarce (41 member(s) have cast votes)

Samo za muskarce

  1. Da (19 votes [61.29%])

    Percentage of vote: 61.29%

  2. Ne (2 votes [6.45%])

    Percentage of vote: 6.45%

  3. Samo ekstremne slucajeve (8 votes [25.81%])

    Percentage of vote: 25.81%

  4. Plasim se zracenja mobilnih telefona (2 votes [6.45%])

    Percentage of vote: 6.45%

Vote Guests cannot vote

#31 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 01 July 2003 - 12:02

I kada smo vec kod citanja i obrazovanja jos par sugestija (tek da zaista pocnem da popujem- da ti udovoljim):

Sportski Zurnal - Pa u nazivima se drugo ime pise malim slovom, osim ako je vlastita imenica u pitanju.
Ma sta ja radim bre!
Maco, u osnovnoj skoli nas uce da se stavlja - ? - na kraju recenice kada pitas! Opet smo nesto pomesali?
A da ti ipak pocnes da citas "Sporski zurnal" (makar nesto)? :lol:

#32 Gabriel

Gabriel
  • Members
  • 64 posts

Posted 01 July 2003 - 20:46

a jeli ti ga to imas pa ti je frka ?
ne hteo sam da kazem da zapazam dobro detalje.
a sto se tice celulita , pa neki to vole , mislim da se talasa !  :lol:
ali za mlade devojke , bolje da nemaju jer ce to dobiti kad omatore !

:lol:
A vi krace zivite. HA!

To je jedina utjeha mojim dvijema bivšim suprugama, to što su ženskim magazinima negdje uspjele pročitati da žene žive dulje. Kakvu su mi hranu spremale njihove majke, a moje voljene punice, mislim da i imaju izgleda da me nadžive. Na to se svodi ženska tzv, "osjećajnost", mi živimo dulje, pa da, sada se vidi tko je zapravo osjećajniji. :lol:

#33 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 02 July 2003 - 01:56

a jeli ti ga to imas pa ti je frka ?
ne hteo sam da kazem da zapazam dobro detalje.
a sto se tice celulita , pa neki to vole , mislim da se talasa !  :lol:
ali za mlade devojke , bolje da nemaju jer ce to dobiti kad omatore !

:lol:
A vi krace zivite. HA!

To je jedina utjeha mojim dvijema bivšim suprugama, to što su ženskim magazinima negdje uspjele pročitati da žene žive dulje. Kakvu su mi hranu spremale njihove majke, a moje voljene punice, mislim da i imaju izgleda da me nadžive. Na to se svodi ženska tzv, "osjećajnost", mi živimo dulje, pa da, sada se vidi tko je zapravo osjećajniji. :lol:

Zasto me ozbiljno shatas? Pa ja sam se najiskrenije i detinje salila.
Sta bih ja bez muskaraca?
Ipak statistike to govore. :lol:

#34 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 02 July 2003 - 07:13

Хвала на сарадњи, било ми је потребно да се мало неком истресем! Мој ментални склоп је сасвим у одличном стању, па стога ми никакви психијатри нису потребни (можда ја будем баш то кроз неколико година)! Осим што сваки дан проведем по сат-два на нету да би нашао шта ми треба да се бавим тиме чиме се тренутно бавим, посећујем разне манифестације (ирелевантно је које)! Не дангубим уз компјутер и не ишчекујем туђе постове, него ми ово дође као једна мања релаксација! Да појасним; хтео сам мало да изложим своје идеје и да се мало свађам јер овакве свађе могу да буду без последица! Није ми нимало јасно одакле си ти стекла утисак да ја мислим да попујеш - којешта! Очигледно да и ти не читаш пажљиво! Колико ја немам аргументе толико ни ти; пример: шаљеш ме код чика психијатра а и не знаш ништа о мени! Нисам од оних што верују у светску заверу жена (нисте на таквом интелектуалном нивоу да би то било могуће, али...), али да завере има, Бога ми, сигурно је! За Журнал се обрати господи новинарима, да њих неписмене исправиш - мене немој! И препоручи га неком коме је уистину потребан! Такве новине сам одавно заменио за "Biophotonics" , "Science" , "Stroke" , "Политикин забавник"... па ти види о којим конструктивним стварима говорим! Елем, ти мислиш да иза беса стоји немоћ...хм...добро онда никад ниси осетила мушки бес или било шта мушко (није вулгарна опаска!).
Да резимирамо, излепили смо фино етикете узајамно, без аргумената! Вала, доста је било! Одлично и се бранила, а ја сам успео да ни од чега направим свађу! Мислим да ћу ово да искористим за неки мој будући рад!

Аха, ја имам 22 године (ипак сам одговорио)! А ти?


Пишите Ћирилицом! Користите Виндоуз Икс-Пе на нашем писму!

#35 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 02 July 2003 - 14:25

Necu da pisem cirilicom. Odbijam da te slusam! :lol:
Procitaj malo postove unazad i pronadji onaj svoj gde si komentarisao moju slicicu i FEMINISTICKE ideje (?!) . Da se vidi ko je prvi poceo.
Drugo, nije lepo istresati se na ljudima.
Trece, tvoje ispade prema meni koji su dosli niodkuda i bez razloga sasvim bih argumentovano mogla da preuvelicam (kao sto se i radi kada se branis pa govoris svasta) i okarakterisem kao psiholoski poremecaj. A ja nigde nisam ispoljila ponasanje "nedozrele balavice". (dobro, mozda posle kada si me vec naljutio :lol: )
Cetvrto: i pre nego sto sam procitala ovaj tvoj post , pomislila sam kako je sve ovo glupo i kako treba da iskuliramo oboje.
Peto, da sam i ja tebi prilepila etikete otkrila sam citajuci neke tvoje druge postove na forumu. Ovi koje si ovde slao su nespojivi sa njima. Sta ti bi? Otkud toliki bes?
I na kraju odgovor na tvoje pitanje: 23.

peace
pokazimo da smo civilizovani i odrasli ljudi

#36 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 03 July 2003 - 09:56

Ууууууу, ала си ти побеснела! Па добро, што се сад љутиш! :lol: Ма, хајде, ти као да никад ниси хтела да се из неког револта посвађаш с неким. Ово је без последица! Бога ми, да је било уживо, колеге из Ургентног би имале пуне руке посла! :lol: Обоје смо признали своје грешке! Волео бих да те упознам уживо! Пошаљи ми на прајвит нешто о себи да небисмо кварили тему овог форума (ако хоћеш наравно)!

Овим смо потписали примирје!
Е, а што не волиш Ћирилицу?



Ћирилица - мајка поколењима српским!

#37 Paun

Paun
  • Members
  • 365 posts

Posted 10 July 2003 - 18:35

Nego da zaključimo:

Uvek je bilo i vazda ce važiti ona stara misao o životnim dobima koja, otprilike, glasi ovako:

1. Imaš s cim, ali nemaš u šta! (rana mladost), 2. Imaš s cim, imaš u šta, ali nemaš gde... (srednje doba),
3. Imaš u šta imaš i gde, ali nemaš s cim! (starije doba).

#38 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 18 July 2003 - 13:06

ah
joj
daj bre!
Instrumental, s kim, chime.

i shta ti znachi ono u shta ?
valjda imash s kim
ovako ispada da nemash u shta da umochish.
na kraju, mozes probati i u chajnik, dinju, pitu, ovcu itd...

#39 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 19 July 2003 - 20:54

ah
joj
daj bre!
Instrumental, s kim, chime.

i shta ti znachi ono u shta ?
valjda imash s kim
ovako ispada da nemash u shta da umochish.
na kraju, mozes probati i u chajnik, dinju, pitu, ovcu itd...

:lol:

Hm.
Kolicno li je postova zaista bilo o celulitu?
Dokaz da sam izabrala jednu od najdosadnijih tema.

#40 Paun

Paun
  • Members
  • 365 posts

Posted 20 July 2003 - 15:25

i shta ti znachi ono u shta ?

Ti očigledno imaš problema sa IQ-u, tako da suvišna dalja rasprava!

#41 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 03 August 2003 - 22:30

Ovo pocelo bese oko celulita???? :lol:

Ja ga ne primecujem, definitivno, ali se devojke obicno same izlaprdaju jer imaju nevidjen kompleks.

#42 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 03 August 2003 - 22:39

Ja ga ne primecujem, definitivno, ali se devojke obicno same izlaprdaju jer imaju nevidjen kompleks.

:lol: