Jump to content


Photo

Samo za muskarce


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
41 replies to this topic

Poll: Samo za muskarce (41 member(s) have cast votes)

Samo za muskarce

  1. Da (19 votes [61.29%])

    Percentage of vote: 61.29%

  2. Ne (2 votes [6.45%])

    Percentage of vote: 6.45%

  3. Samo ekstremne slucajeve (8 votes [25.81%])

    Percentage of vote: 25.81%

  4. Plasim se zracenja mobilnih telefona (2 votes [6.45%])

    Percentage of vote: 6.45%

Vote Guests cannot vote

#1 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 17 June 2003 - 20:36

Hajde bas me zanima da li se devojke nerviraju bez razloga ili ne.

#2 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 17 June 2003 - 20:39

Ne znam kako se ovo tacno desilo da nisam postavila pitanje. (vidi se da mi nick odgovara u nekoj drugoj realnosti)
Pitanje glasi: DA LI MUSKARCI PRIMECUJU CELULIT NA DEVOJKAMA?

#3 Paun

Paun
  • Members
  • 365 posts

Posted 17 June 2003 - 20:49

Jel to ono što izgleda kao NARANĐŽINA KORA i HRAPAVO na dodir - ma ne, uopšte ne primećujemo!!!

#4 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 20 June 2003 - 09:47

Ma vi zene ste bre najveci skotovi! Prvo biblijsko sranje uradi - ZENA! Od tada sve ide nizbrdo po muskarce!
Evo primera; u okruzenju prijatelja vazim za atraktivnog muskarca (ko me nije video ne zna), i dalje studiram medicinu, zivim privatno u trosobnom stanu, nemam kola niti puno para vec kolko mislim da mi treba i imam stalnu devojku! E, sad bio sam na nekoj zurci sinoc (Sinergija 03) i tamo je bilo podosta lepih devojaka, a muski su bili u vecini. Bilo mi je samo do zabava igranja zezanja i caskanja... Priso sam jednoj izuzetnoj mladoj dami kao dzentlmen i poceli da pricamo neobavezno! Posle toga smo odigrali jednu igru i nastavili da pricamo... Standard. cime se bavis, gde, sta kako... Na pitanje cime sam dosao, kad sam rekao autobusom GSB-a pocele su da se nizu grimase (na njenom licu) ali ona je mislila da je to bilo diskretno! A ona radi sa srednjom skolom kao sekretarica u nekoj firmi i ima dobru platu i svoja kola! Verovatno je ocekivala da cu da kazem Mecku ili BMW! Ali to nije cela prica... Tu je pocela pa gde zivis pa odakle si...bla bla jos samo 5 minuta cisto da ne ostavi utisak totalne kucke! Nema veze, zamolim je za jos jedan ples i ona pocne da igra i odjenom: Jel' ti sad dosta? -Molim? rekoh u totalnom soku, pitam je jel slobodna da nece mozda decko da se ljuti i tako ona kaze: Dovoljno sam igrala s tobom! okrete se i ode! A sada ono glavno! Setajuci tako po klubu u potrazi za drustvom, a ne za One-night-stand zenom kao sto je vecina tamo trazila, imao sam sta da vidim: Doticna gospodjica je bila u drustvu nekog 'sugar dadduy-a' koji je pusio tompus, i imao prsten sa gravurom mercedesovog znaka i sa jos 2 devojke pored sebe! Bio je to neki direktor neke firme srednje visine u zvucnom odelu koji je pio viski dok su mu se pomenute idiotkinje smejuljile nezno i vesale o ramena!
Jete da sam se malo udaljio od teme ali nije bas da ovo sa temom nema veze! Ovakvo ponasanje ogromne vecine devojaka, pa i zena, Boga mi, je jos od vece vecine muskaraca neprihvatljivo! S tim u vezi, zene bi trebalo da cute i da budu manje od makovog zrna a ne za svaku glupost da traze nacina
da 'isteraju svoje'! Ovo je bio samo mali primer od njih nebrojeno mnogo! Zakljucak izvucite sami!

#5 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 20 June 2003 - 09:52

I jos nesto osim gore navedenioh stvari, STA UOPSTE ZENE PRIMECUJU KOD MUSKARACA? Vama smeta sto mi primecujemo celulit - ma nemoj! Pa kad moc kod zena i nema presudan uticaj na odluku muskarca, u nedostatku inspiracije moramo da se pozabavimo vasim izgledom - vasom NAJBOLNIJOM tackom!

#6 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 20 June 2003 - 10:51

Obicno devojkama na celu pise da li traze pare i moc ili ne. Tvoja je pogresna procena bila koju devojku da pitas za ples. Ne mozes tako generalizovati stvari. Meni se cini da ste vi , muskarci, mnogo slicniji jedni drugima i neka uopstavanja su tu donekle i moguca. Sto se tice zena, sasvim smo medjusobno razlicite tako da ne postoji odgovor na tvoje pitanje sta zene zele i primecuju. Uglavnom znam da se mnogo manje opterecujemo vasim izgledom a vise paznje (ukoliko ne spadamo u rang sponzorusa) posvecujemu inteligenciji, odlucnosti i sposobnosti. Eto, to su barem zahtevi zena oko mene. Kada kazem inteligencija tu se obavezno podrazumeva smisao za humor (neodvojivo od pameti).

p.s. Ne kazem da zenama smeta sto primecujete celulit, nego da je to sasvim zanimljivo pitanje. Sprovodeci anketu kod muskaraca vecina njih nije ni primetila da njihove devojke imaju celulit. Isto tako lezeci sa istima na plazi primetih kako mnogo manje primecuju takve stvari od zena koje su time preopterecene. Zato me je zanimalo vase misljenje. Uostalom , poenta je nametnuti i poneku letnju intelektualno neopterecujucu temu na ovaj forum.

Edited by pametnica, 20 June 2003 - 12:39.


#7 Lavinia Amaldi

Lavinia Amaldi
  • Members
  • 2,362 posts

Posted 20 June 2003 - 12:02

Ma vi zene ste bre najveci skotovi! Prvo biblijsko sranje uradi - ZENA! Od tada sve ide nizbrdo po muskarce!
Evo primera; u okruzenju prijatelja vazim za atraktivnog muskarca (ko me nije video ne zna), i dalje studiram medicinu, zivim privatno u trosobnom stanu, nemam kola niti puno para vec kolko mislim da mi treba i imam stalnu devojku! E, sad bio sam na nekoj zurci sinoc (Sinergija 03) i tamo je bilo podosta lepih devojaka, a muski su bili u vecini. Bilo mi je samo do zabava igranja zezanja i caskanja... Priso sam jednoj izuzetnoj mladoj dami kao dzentlmen i poceli da pricamo neobavezno! Posle toga smo odigrali jednu igru i nastavili da pricamo... Standard. cime se bavis, gde, sta kako... Na pitanje cime sam dosao, kad sam rekao autobusom GSB-a pocele su da se nizu grimase (na njenom licu) ali ona je mislila da je to bilo diskretno! A ona radi sa srednjom skolom kao sekretarica u nekoj firmi i ima dobru platu i svoja kola! Verovatno je ocekivala da cu da kazem Mecku ili BMW! Ali to nije cela prica... Tu je pocela pa gde zivis pa odakle si...bla bla jos samo 5 minuta cisto da ne ostavi utisak totalne kucke! Nema veze, zamolim je za jos jedan ples i ona pocne da igra i odjenom: Jel' ti sad dosta? -Molim? rekoh u totalnom soku, pitam je jel slobodna da nece mozda decko da se ljuti i tako ona kaze: Dovoljno sam igrala s tobom! okrete se i ode! A sada ono glavno! Setajuci tako po klubu u potrazi za drustvom, a ne za One-night-stand zenom kao sto je vecina tamo trazila, imao sam sta da vidim: Doticna gospodjica je bila u drustvu nekog 'sugar dadduy-a' koji je pusio tompus, i imao prsten sa gravurom mercedesovog znaka i sa jos 2 devojke pored sebe! Bio je to neki direktor neke firme srednje visine u zvucnom odelu koji je pio viski dok su mu se pomenute idiotkinje smejuljile nezno i vesale o ramena!
Jete da sam se malo udaljio od teme ali nije bas da ovo sa temom nema veze! Ovakvo ponasanje ogromne vecine devojaka, pa i zena, Boga mi, je jos od vece vecine muskaraca neprihvatljivo! S tim u vezi, zene bi trebalo da cute i da budu manje od makovog zrna a ne za svaku glupost da traze nacina
da 'isteraju svoje'! Ovo je bio samo mali primer od njih nebrojeno mnogo! Zakljucak izvucite sami!

pa slce moje malo, pa ko je meni tebe nalutio?
Samo leci, pa kosicu cu svu da joj pocupam, sveca li joj nenog...
Ona meni da tebi tako...ccc


:lol:

e, dincha, cool, brate...
malo, a?

#8 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 20 June 2003 - 12:08

mogu samo reci da kad upoznajem devojku da je snimam od glave do pete ! znam odmah sve njene detalje ! i najsitnije !

#9 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 20 June 2003 - 12:37

mogu samo reci da kad upoznajem devojku da je snimam od glave do pete ! znam odmah sve njene detalje ! i najsitnije !

Da li to ciljas na celulit?
:lol:

#10 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 20 June 2003 - 12:59

a jeli ti ga to imas pa ti je frka ?
ne hteo sam da kazem da zapazam dobro detalje.
a sto se tice celulita , pa neki to vole , mislim da se talasa ! :lol:
ali za mlade devojke , bolje da nemaju jer ce to dobiti kad omatore !

#11 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 20 June 2003 - 14:17

a jeli ti ga to imas pa ti je frka ?
ne hteo sam da kazem da zapazam dobro detalje.
a sto se tice celulita , pa neki to vole , mislim da se talasa !  :lol:
ali za mlade devojke , bolje da nemaju jer ce to dobiti kad omatore !

:lol:
A vi krace zivite. HA!

#12 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 20 June 2003 - 14:19

Naravno da sam shvatila sta si hteo da kazes. Salim se za celulit.
Sve je meni ovo smesno. Zene su globalo smesna pojava.

#13 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 20 June 2003 - 14:38

sa zenama covek moze samo da se iznervira i da pogubi zivce !!!

#14 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 20 June 2003 - 16:32

:lol: :lol: :lol:
Hajde, priznajte da nas obozavate.

#15 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 20 June 2003 - 19:37

pa da nema zena , ovaj svet bi bio dosadan i ruzan a je ne znam sta bi onda radio. verovatno bi se duhovno transportovao u neku drugu dimenziju!