Jump to content


Photo
- - - - -

Boks


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#511 filip998

filip998
  • Members
  • 429 posts

Posted 31 March 2018 - 23:15

Nije se ni Dzousa nesto puno zaletao


  • 0

#512 filip998

filip998
  • Members
  • 429 posts

Posted 31 March 2018 - 23:39

WTF Sudija brate


  • 0

#513 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 31 March 2018 - 23:41

Brzi, jaci, bolji Joshua :D

 

Mora brat Wilder ovo da nokautira a ako nista bice zanimljiva borba a ne takmicenje u tome ko je veca peezda :D


  • 0

#514 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 31 March 2018 - 23:46

Mislim da su obojica zadovoljni.
  • 0

#515 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 31 March 2018 - 23:46

nakon poslednjih nastupa obojice, deluje da Wilder ima vecu nokautersku zalihu u kasnijim rundama. iznenadicu se ako Joshua i njegov menadzment ne budu izbegavali tu borbu makar jos god dana

 

ali sudija u ringu :twak: lik je razdvajao klinc kao uciteljica nagurivanje u skolskom dvoristu :lol:


  • 0

#516 odlicne kruske

odlicne kruske
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 April 2018 - 22:21

jer jasno sta cela boks-industrija vidi kao sledeci 'money fight'

 

 

odlican post uz krucijalan i koncizan kraj. na kraju, taj marketinski potencijal tog buduceg meca je boxu u ovom trenutku najbitnije (heavyweight)


  • 0

#517 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 22 May 2018 - 13:10

Loma ne samo sto je tehnicki najbolji bokser danasnjice, nego ima i atraktivan stil u ringu i ne pilicari sa izborom protivnika

 

"full package"

 

 


  • 0

#518 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 04 September 2018 - 13:53

Marjan Benes RIP :(

 

https://www.oslobodj...an-benes-390941


  • 0

#519 brigate BL

brigate BL
  • Members
  • 366 posts

Posted 04 September 2018 - 20:30

Otisla je banjalucka legenda

Fajter zbog koga se tresao Borik ...

 

Srecnici su mogli da ga gledaju uzivo, ja nazalost ne ( na boks krenuo tek sa Antom), ali price starijih i razgovori sa njim pokazali su svu filozofiju njegovog boksa

Za one mladje kod njega nije bilo garda, stava ulazio je u meč otvoreno spustenih ruku, fajterski sa zeljom da zada protivniku udarac vise i jace.njegov stav je bio

Ako ulaziš u ring sa strahom da ćeš izgubiti, sigurno ćeš izgubiti, a ako imaš dvije ruke, dvije noge i muda teško ćeš izgubiti

Zarađivao je i trošio nemilice, davao znanim i neznanim cas imao milione, a cas ostajao bez svega

Nazalost moj grad se u jednom periodu ogrijesio o njega. 

Kasnije smo to popravili koliko se moglo a on je uvijek govorio moja Banjaluka.Bio je Jugosloven, voljan svakom pomoci pa je cak i kad je bolest opasno pocela da napreduje isao na treninge.

 

Legende ne umiru a nadam se da će uskoro celnici grada jednoj ulici dati ime ovog velikana-

 

DRagan Nikitovic ga je najbolje opisao

-On je najveći tragičar našeg ringa. Samouveren i hrabar do bezumlja,uzdao se samo u svoj udarac,zaboravljajući staro pravilo ringa da se uvek nadje neko ko jače udara.Nista nije moglo da ga zaustavi,ni kada je stremio ka vrtoglavim visinama,ni kada je počeo strmoglavo da pada


Edited by brigate BL, 04 September 2018 - 20:32.

  • 1

#520 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 05 September 2018 - 01:46

Veliki covek u svakom smislu. Cast mi je sto sam imao priliku da ga upoznam.

Za one mladje kod njega nije bilo garda, stava ulazio je u meč otvoreno spustenih ruku

A zbog ovoga je moj deda vise puta hteo da ga odrobija i navodio je njegovu i Mateovu nestasnu prirodu kao glavne razloge sto je dobio dijabetes :D
Pricao mi je, da je u prilici da napravi savsenog boksera, da bi uzeo talenat od Parlova, posvecenost boksu brace Kacar i srce Marijana Benesa.

Edited by threepwood, 05 September 2018 - 01:47.

  • 0

#521 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 06 September 2018 - 12:52

 

22. Septembar, Joshua - Povetkin i Fury - Wilder (nema jos datuma) je najbolje sto teska kategorija ima da ponudi.

 

Moja prognoza je da AJ dobija Povetkina u zadnjih nekoliko rundi nokautom ili ce ga dobiti na poene. Naravno da i Povetkin ima sanse (puncher's chance) ali mislim da ce AJ to rutinski obaviti. 

 

Fury-Wilder mec (ako do njega uopste i dodje) je meni malo interesantniji jer je nesto manje predvidljivo i oba imaju sansu; Fury moze pokusati da isfrustrira Wildera kao sto je i Klicka ali ako naleti na 'bombacu', onda ce da legne kao vreca krompira.

 

Prati li jos neko?


  • 0

#522 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 11 September 2018 - 11:07


  • 0

#523 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 15 September 2018 - 16:03

Ako Canelo na vreme ne kazni Golovkinov levi krose,jbace ga opet, ako ne i gore nego prosli put.Mislim da ce Golovkin probati da rizikuje koju kontru da bi progurao seriju jer bez levog krosea nije tako opasan.
Ne bi voleo da Canelo pobedi,ali to bi bilo umetnicko delo da sobali Golovkina.
  • 0

#524 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 16 September 2018 - 03:00

neki stream?


  • 0

#525 mr clutch

mr clutch
  • Members
  • 3,351 posts

Posted 16 September 2018 - 03:15

Pocinje tek u 5h.
  • 0