Jump to content


Photo
- - - - -

Boks


  • Please log in to reply
585 replies to this topic

#466 Miki28

Miki28
  • Members
  • 8,840 posts

Posted 27 August 2017 - 14:31

Jedino bi služio kao vreća za udarce, mada mi je žao što to nisam video :D


Pa zato i kazem, tek je Flojd dostigao radnu temperetauru i uzeo zamah, sta ce, ostario pa mu treba vremena da se zagrije
  • 0

#467 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 27 August 2017 - 19:06

priredba nakon koje su svi zajedno, srecni i zadovoljni, otisli da broje novac
 
Floyd se penzionisao uz imaginarni rekod nepobedivosti, ali to je vise za kezual publiku koja nije blize ispratila njegovu karijeru punu izbegavanja opasnih protivnika + minimum 1 sudijsku kradju. svakako medju najboljim manjim bokserima svih vremena

IMO ipak bi ga u kategorijama gde je nastupao istamburali minimum Chaves, Duran i Leonard

 

Conor se nije obrukao, dobio 3-4 runde, i uvek moze da kaze kako bi 'prava' borba potrajala manje od minut (sto je tacno) + sve ovo mu je dodatni polugodisnji luft u izbegavanju Khabiba i Tony Fergusona, ako se uopste bude vracao u UFC...

jedino, ono, malko je blam sto posle toliko godina nije resio problem kondicije. ne mozes uticati na svoje fizicke predispozicije, svoj talenat ili razlicite spoljne faktore, ali kardio apsolutno svako moze da popravi


Edited by peja™, 27 August 2017 - 19:07.

  • 2

#468 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 27 August 2017 - 20:11

Da se prirodni kardio tako sredjuje...

Ako neko ne bi dozvolio da zbog toga gubi to je Conor, koji je mnogo dedicated i studiozan, ne bi dozvolio zbog toga da gubi, da nešto može sam mnogo da promeni.
Takva mu je gradja, predispozicije. Grudni koš mu širok koliko i prednje rame... Još je sam isticao da se za to možda i najviše spremao.

Samo po gardu i stavu, reklo bi se da on uopšte nije planirao da zada tu svoju opasnu jaku levicu ceo meč. Iz onog garda to sigurno nije mogao, sa raširenim nogama. 
A bilo je izvesno da će prvi da se umori i padne, ipak je veći čovek pritom nema taj kardio, ne može rutinski tako da se kreće. Floyd se manje zamarao a laganije kretao, to je klasa, jbg. Ovaj nije bokser.

Svakako da je Floyd mogao da ga završi ranije, ali se odlučio za najopreznijii način, da se ne desi koji slučajem nešto.
Dok mi je jedan lik držao časove boksa, i puštao me da ga napadam, samo me kažnjavao kad mi ruke ne idu na bradu posle direkta, treskao me u glavu odmah za kaznu. Koliko je to zajebano u boksu kad ti padne koncentracija sa 100 posto... to vraćanje u "fijoku" posle puštanje direkta, prednjeg pa zadnjeg. To ne može instiktivno da se izgradi za nekoliko meseci treniranja. 
Konor čim je pao malo, nije znao da se vrati u gard, odmah su mu se spuštale ruke...


Edited by Nigel Hayes, 27 August 2017 - 20:12.

  • 0

#469 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 30 August 2017 - 17:11

Nije zvanicno nista ali Dana je reko da je prodato 6,5m ppv-a :o


  • 0

#470 pepe sancez

pepe sancez
  • Members
  • 10,668 posts

Posted 30 August 2017 - 17:34

Dvojac sto komentarise boks na Areni vidim komentarisao ovaj dogadjaj ne Sportklubu. Da li su to presli ili su komentarisali samo za ovu priliku? I ko je uopste strucni konsultant?
  • 0

#471 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 17 September 2017 - 10:07

Odlicna borba

 

Sudije ponovo na nivou  :lol+:  :lol+:  :lol+:


  • 0

#472 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 17 September 2017 - 12:02

Ovako izgleda statistika kad dobijes 118-110

 

v5FpCNaODVpxph2Q5TLb4fRvkFtjSNLOsDZmOo3k

 

:lol: :lol: :lol:


  • 0

#473 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 17 September 2017 - 13:10

Čitam da je drastično pao koeficijent na nerješeno prije meča. Izgleda da je i vuk sit i ovce cijele.


  • 0

#474 askeladden

askeladden
  • Members
  • 240 posts

Posted 17 September 2017 - 18:49

Ah kad se setim kako je Conor objasnjavao da bi on Canela istresao iz gaca.Pajace na stranu,Canelo je po meni bio bolji.Golovkin je skupio vise poena,ali je Canelo naneo dosta vise stete.Golovkin nije kontrolisao ring,nije kao protiv Jacobsa,jabom non stop otkivao po glavi i kontrolisao protivnikove kontranapade.Canelo nije smeo da se upusti u razmenu,a Golovkin nije smeo da otpusti levu ruku i da gadja telo jer ga je Canelo kaznio dosta kontra desnicom.Prilicno su bili oprezni.Canelo mi se cini bolji,iako nema dovoljno snage da KO Golovkina bez rizika da i sam ostane na podu.

Edited by askeladden, 17 September 2017 - 18:54.

  • 0

#475 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 18 September 2017 - 19:34

Canelo gasirao nakon 4-5 rundi Golovkinovog pritiska, a ostatak borbe vecinom proveo u povlacenju i na konopcima. poprilicno lagana situacija za bodovanje, ali...

 

u nevadi strana sa jacomTM zaledjinom moze da se izvuce sa bukvalno bilo cim. boks ili mma, svejedno

 

 

uglavnom, didn't live up to the hype


  • 0

#476 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 28 October 2017 - 19:27

https://www.theguard...t-title-cardiff


  • 1

#477 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 28 October 2017 - 22:06

Takam dosao da padne.

 

Nokaut 2. ili 3. runda max.


  • 0

#478 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 28 October 2017 - 22:21

Takam dosao da padne.

 

Nokaut 2. ili 3. runda max.

 

Ima puncher's chance. Slazem se da ce da padne ali mislim da ce izdrzati par rundi duze nego mu ti dajes.


  • 0

#479 YUNG GOD

YUNG GOD
  • Members
  • 23,654 posts

Posted 28 October 2017 - 22:44

Bravo za procenu Honey :-) 

 

 

Bolji Takam nego sto sam ocekivao a i ocekivao sam da ce dosta agresivniji da bude ne verujem da sa 12 dana priprema moze da izdrzi do kraja.


  • 0

#480 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 28 October 2017 - 22:48

Zavrsice ga sad u 5.


  • 0