Jump to content


Photo

Još uvek zaljubljen


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 Tventivan

Tventivan
  • Members
  • 2 posts

Posted 23 June 2011 - 07:32

OK, ne znam da li ste već imali ovde ovakvu temu i ne znam da li ste pomagali već nekom jadniku ovde, slobodno mi izbrišite ovo ako sam nešto zabrljao jer sam nov, pa ne znam baš kako sve stvari funkcionišu na Forumu...

Izvinjavam se unapred na određenoj dozi patetike i smora koje će sadržati ovaj post.

Uglavnom, želeo bih da znam, ali samo od ljudi koji su nekada bili zaljubljeni (da, zaljubljeni baš onako kao u španskim serijama) ili su još uvek možda srećno zaljubljeni (srećnici...) da li je moguće nekoga voleti, doživeti prvu pravu ljubav sa njim/njom, zatim se na neki način duboko razočarati u tu istu osobu i raskinuti s njom, i na kraju, jednog lepog dana, opet biti sa tom istom osobom i voleti je isto kao i pre, možda i više?
Bio sam sa jednom devojkom i doživeo bukvalno sve to... Bili smo zajedno još u srednjoj školi i proživljavali sve lepo i ružno zajedno. Onda, odjednom, postao sam popularan kod devojaka i nekako me je to privlačilo, naravno da ne bih nikada pomislio da prevarim svoju devojku, ali sam usled svega toga počeo da razmišljam da li mi vredi biti samo sa jednom dok me još njih pet čeka. Tada je ona bila do ušiju zaljubljena u mene, a ja u nju baš i ne. Raskinuo sam posle nekog vremena sa njom i krenuo sa drugim curama, i bilo mi je lepo. Ona me je konstantno jurila i htela da opet budemo zajedno ali sam uvek nekako kontao da ću lepo malo da se iživim pa na kraju da se opet vratim njoj. Jednostavno sam bio navikao da ona stalno leti oko mene i mislio sam da ću joj se jednog dana jednostavno vratiti, i da će me ona čekati.

Ali naravno - cvrc! Baš kada je meni došlo, što bi se reklo, iz d*peta u glavu i kad sam skontao da nijedna ne vredi ni dinara za razliku od nje, ona je naišla na drugog u kome je valjda našla neku sigurnost, on se kao već iživeo i sada je srećan što je našao nju... Danas mi kaže da bi bila opet sa mnom da nije njega, ali previše je njega zavolela da bi to sa njim batalila.... Znači da li je moguće da mi kaže da bi bukvalno još bila sa mnom (vidim i sam da sam joj jako drag još uvek) ali samo zbog njega neće?! Jednostavno me zanima da li je po vašem mišljenju (ako neko uopšte odgovori na ovaj Topic) moguće da me je posle sve te mladalačke ljubavi, lepih uspomena i jurnjave za mnom u potpunosti batalila? Dugo nismo pričali na moju inicijativu jer mi je bilo lakše da je ne čujem i ne vidim sa nekim drugim. Voli ona i dan danas mene da vidi ali on joj je na prvom mestu iako meni, njemu iza leđa, pošalje nekad poruku kako bi volela sa mnom na kafu... Ja sam je jedva preboleo kada mi je rekla da ga neće ostaviti zbog mene. Bili su mi haos ti dani, sve mi se pomešalo - i bes i kajanje i tuga i seta i sve patetično čega se setite. Ali ja sam u stvari na neki način proživljavao isto što i ona kada je čekala mene...

Molim vas, recite mi da biste me vi i dalje voleli. Jer ja kad odem sa njom na kafu, čim je vidim, vratiće mi se sve, opet ću hteti samo s njom da budem i da bude samo moja... Ali ne bih izdržao kada bi mi rekla da je on taj pravi i tako te fore koje bi me ubile... Dakle, da li biste voleli i dalje kretena koji vas je napustio, ludovao dok ste vi patili, koji se kasno pokajao i naljutio se na vas kada ste našli nekog drugog i odlučio da ne priča više sa vama zbog toga neko vreme...? Tj da li biste se vratili velikoj ljubavi koja vas je razočarala ali je odlučila da se popravi ili biste ostali sa nekim novim u kome ste pronašli neku sigurnost ali se još niste u potpunosti zaljubli u njega/nju...???

#2 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 23 June 2011 - 08:26

Ljubavi se uvijek vraćam bez obzira na sve.
Drugo, Tonio, gdje si, Toniiiio!!!

#3 Gjergji

Gjergji
  • Members
  • 6,202 posts

Posted 23 June 2011 - 12:54

Ljubavi se uvijek vraćam bez obzira na sve.
Drugo, Tonio, gdje si, Toniiiio!!!

Hahaha... Bulls Eye Posted Image

#4 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 23 June 2011 - 15:21

Uglavnom, želeo bih da znam, ali samo od ljudi koji su nekada bili zaljubljeni (da, zaljubljeni baš onako kao u španskim serijama) ili su još uvek možda srećno zaljubljeni (srećnici...) da li je moguće nekoga voleti, doživeti prvu pravu ljubav sa njim/njom, zatim se na neki način duboko razočarati u tu istu osobu i raskinuti s njom, i na kraju, jednog lepog dana, opet biti sa tom istom osobom i voleti je isto kao i pre, možda i više?
Bio sam sa jednom devojkom i doživeo bukvalno sve to... Bili smo zajedno još u srednjoj školi i proživljavali sve lepo i ružno zajedno. Onda, odjednom, postao sam popularan kod devojaka i nekako me je to privlačilo, naravno da ne bih nikada pomislio da prevarim svoju devojku, ali sam usled svega toga počeo da razmišljam da li mi vredi biti samo sa jednom dok me još njih pet čeka. Tada je ona bila do ušiju zaljubljena u mene, a ja u nju baš i ne. Raskinuo sam posle nekog vremena sa njom i krenuo sa drugim curama, i bilo mi je lepo. Ona me je konstantno jurila i htela da opet budemo zajedno ali sam uvek nekako kontao da ću lepo malo da se iživim pa na kraju da se opet vratim njoj. Jednostavno sam bio navikao da ona stalno leti oko mene i mislio sam da ću joj se jednog dana jednostavno vratiti, i da će me ona čekati.

Ali naravno - cvrc
! Baš kada je meni došlo, što bi se reklo, iz d*peta u glavu i kad sam skontao da nijedna ne vredi ni dinara za razliku od nje, ona je naišla na drugog u kome je valjda našla neku sigurnost, on se kao već iživeo i sada je srećan što je našao nju...

A da nije mozda u pitanju tvoj ego? Ne bi me cudilo da je u tome taj tvoj "cvrc!"
Ima takvih koji ludnu tek kad ukapiraju da ne mogu vise da dobiju ono sto im se dugo nudilo.
Obrati paznju, naglasak je na "ludnu".
Ne znam koliko si star ali to nema veze sa godinama.
Neki nauce a neki nikada ne nauce da razluce neke stvari i sta je sta (a tek zasto!).
Ajd necu da te kudim. Muka je ziva kad si mlad i nezreo a popularan.

Mada, iz prilozenog se ne razaznaje ni kakva je ona.
Mozda i kapitulira jer joj je malo bilo da bude jednom zaljubljena a triput razocarana.
Ko zna, mozda se opet udruzite pa nastavite da medjusobno konzumirate svoje manjkavosti.
Ili od toga napravite voljenje. Svako ljubav vidi na svoj nacin.

Nego da te utesim, jedna od nasih (mnogih) ljudskih manjkavosti je ta da i ako bi ziveli 100 godina
uvek bi podjednako morali da sami sebe podsecamo da nista ne uzimamo zdravo za gotovo.
Mnogo tu treninga treba da bi se dobila dobra "muskulatura".

Edited by cyberwor/L/d, 23 June 2011 - 15:27.


#5 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 June 2011 - 15:43

Ih! Ja sam uvijek zaljubljen. I to ne samo u jednu zenu! Grehota je pored toliko ljepote ''okolo''.

#6 Vižla

Vižla
  • Members
  • 549 posts

Posted 25 June 2011 - 23:08