Jump to content


Photo
- - - - -

Crna Gora - smeštaj, cene, prevoz....


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 mezzano

mezzano
  • Members
  • 266 posts

Posted 21 June 2011 - 08:21

Može li neko da mi kaže nešto više o cenama na crnogorskom primorju? Koja je cena ležaja u privatnom smeštaju, kakve su cene po prodavnicama, u restoranima, kafićima, na plaži... Nisam odavno bio, a planiram da odem krajem avgusta? Mogu i informacije od prošle godine, ko je bio u Budvi, Petrovcu, Sutomoru...
  • 0

#2 anavilina

anavilina
  • Members
  • 1 posts

Posted 03 July 2011 - 19:07

Može li neko da mi kaže nešto više o cenama na crnogorskom primorju? Koja je cena ležaja u privatnom smeštaju, kakve su cene po prodavnicama, u restoranima, kafićima, na plaži... Nisam odavno bio, a planiram da odem krajem avgusta? Mogu i informacije od prošle godine, ko je bio u Budvi, Petrovcu, Sutomoru...


Evo ja sam proslog vikenda bila u Budvi nakod 10 godina i sto se cena tice jedino mogu da kazem da su u sustini slicne kao u BG ali da variraju od mesta do mesta. Smestaj me je u hostelu kostao 10 evra krevet (hostel cist, uredan, sa kupatilom u sobi), ali za privatni ne znam koliko se krece. Cene pica i hrane su slicne beogradskim: pivo oko 2 evra, kafa evro, po restoranima mi je sve izgledalo po prilicno kao ovde mozda evro dva vise, po prodavnicama takodje slicno samo sto na primer na jednom mestu smokve kostaju 2.5 eura a u prodavnici pored 1 euro. Jedino se cuvaj taksista i ne sedaj u taksi dok prethodno ne pitas koliko ce manje vise da te izadje voznja. Tako sam ja do plaze Jaz platila 5 evra, ali u povratku 13Evra !!!!! Dakle za malo pa 200%skuplje.
Moram da pohvalim more izuzetno, izuzetno cisto, barem na Jazu, ljudi ljubazni (sto cini mi se nije bio slucaj kad sam bila poslednji put), sve u svemu opet bih isla.

Lep provod!


  • 0

#3 mezzano

mezzano
  • Members
  • 266 posts

Posted 05 July 2011 - 10:01



Hvala najlepse na informacijama. :) Mogu i drugi koji se vrate sa crnogorskog primorja da ostave svoje utiske.
  • 0

#4 medic

medic
  • Members
  • 140 posts

Posted 09 July 2011 - 22:39

Budva,
prvo jutro , kiosk , bro jutro, bro jutro, novine , ok, 40 centi, ok, evo pet eura, auuuuuuu, e nemam ti ja za kusura ,sta cu, vratim novine , a ekstra sam usitnio novac a 5, 10 , 20 eura upravo zbog ovakvih situacija , ma jok, sta treba da konja osedlam i bisage da napunim sicom , pa polako .
Prva noc, nas trojica , culi kao dobar klub na 20 minuta pjeske, kao do zore radi , ok, ajmo , posli oko kusur do ponoci, lagano , dolazimo , ulazimo, muzika odzvanaj u suplje , nema mesa da se odbija od , ko nas zajeba, ni jedan sto zauzet , svi prazni , ali na svakom stolu karton od flase nekog pica, kao rezervacija, ali karton prazan ,nikom nista jasno, i neka polutama, mi od stola do stola, ama svi rezervisani ,konobara oko 25 ista garderoba , kao uniformisani , onako od oka , nista nam nije jasno , i nadjemo jedan visoki sto na kome nema nista, naklatimo se cekamo da dodje neko da upitamo da nije skrivena kamera , jer fajront nije definitivno , sve je cisto, vidim konobari sve nesto zuje, uglavnom sviraju kurcu, puse, pijucakju neke sokice, ponoc pravo prosla, bezobraznih 3 minute smo cekali na pitanje sta cete ( s obzirom da smo nas trojica cinili u to trenutku cinili 80% posjete na toliko konobara , napokon pitamo za misteriju, konobar, pa rano je , sta je sa stoloovima, jel to stvarno sve rezervisano , kao pa jeste, ok, popusimo par pljuga, neke male piksle, napuni se to dok si reko ajmo kuci, nema nikoga da dolazi, proslo jedan neka minuta, ajmo ljudi, jebes crnu goru, taman da pokupimo kutije i upaljace kad ulazi rjesenje misterije, dva poprilicno pijana rusa sa sigurno 7 ili 8 nekih cica ( nisu lokalne, ruski su pricale ) i biraju sto , ekipa konobara samo na njih cekala, kao ko jebe ovu buraniju sto pije pivo , birali su mjesto jedno par minuta uz zajebaciju pracenu sa sigurno 5 konobara, sijevaju flase i narucene i nenarucene , aha znaci tu smo , muzika po zelji gostiju, jos dvije ovake grupe i mirni su , cekao sam dvadeset minuta da mi vrati kusur, kao nemaju sitno , za punu pikslu na stolu niko nije niti ce od mene dobiti baksis , `93 sam bio u crnoj gori iz nevolje , ovaj put sam otisao iz znatizelje i nikada vise, N I K A D A !

Edited by medic, 09 July 2011 - 22:49.

  • 0

#5 mezzano

mezzano
  • Members
  • 266 posts

Posted 10 July 2011 - 10:09

Znači, za izbegavanje... Osim ako niste bogati rus. :)
  • 0

#6 Goca88

Goca88
  • Members
  • 1 posts

Posted 02 July 2012 - 16:13

Da li mozete da mi kazete nesto opsirnije o Jazu u Crnoj Gori?
  • 0

#7 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 10 August 2012 - 13:45

Da li mozete da mi kazete nesto opsirnije o Jazu u Crnoj Gori?


Nisam odseo tamo, ali sam išao na plažu tokom ovogodišnjeg letovanja, plaža je odlična, peskovita, voda je na momente bila mutna zbog peska ali ne prljava - i bila je topla.

Ima sjajnih suncobrana i ležaljki za više osoba, veliki suncobran i 5 ležaljki 10 eura za sve !

Konobarice krstare plažom i odmah donose sve, od piva, kafe i sladoleda do ćevapa.Ako nećeš tako, ima odmah blizu i nekoliko trafika pa možeš da uzmeš tu šta hoćeš.

I preporučujem Kamenovo - isto peskovita plaža sa malom krupnijim peskom ali sitnijim šoderom :lol+: voda je fantastična, najtoplija voda ikad :+1:

Kafić La Capitale, sjajna muzika, klopa, hladovina koju pružaju okolina stabla, sa sve pogledom na more i predivne devojke i đevojke, zauvek će ostati u mom sećanju :heart:
  • 1

#8 Plavimost

Plavimost
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 10 August 2012 - 13:49

Bejah sad u Budvi 11 noći i moram da kažem da mi je bilo sjajno.

Potpuno opušteno, relaksacija i odmor za medalju.

Plaže Kamenovo i Jaz za apsolutnu preporuku, posebno za mlađe Kamenovo, puno hot omladinki :wub:
  • 0

#9 Orfej92

Orfej92
  • Members
  • 1 posts

Posted 21 August 2012 - 14:47

Cene su povoljne, privatni smeštaj (soba sa kupatilom) je 9 eur po osobi za noć, sada u avgustu 2012.
  • 0

#10 milicailic213

milicailic213
  • Banned
  • 97 posts

Posted 10 June 2013 - 09:56

crna gora je stvarno meni najbolje mesto za odmor !!!


  • 1

#11 eleni

eleni
  • Members
  • 212 posts

Posted 03 September 2013 - 10:18

Budva me je ove godine prijatno iznenadila. Prvo, vise ne nestaje voda?! sto je ranijih godina bio veliki problem. Jos vece iznenadjenje je sto je rascicen vasar koji se protezao od Starog grada do Becica, uredjeno je setaliste i vise ne tresti preglasna i neukusna muzika. Ja sam se kupala na Jazu, plaza je velika, pristojno uredjena a voda vrlo cista. Snabdevanje je odlicno, cene pristojne.


  • 0

#12 savatije

savatije
  • Members
  • 2 posts

Posted 11 February 2014 - 00:58

Hhehe, pricao sam jednom s jednom vlasnicom smestaja u CG.

Mnogo se zali na nas, Srbe, jer kaze da smo mnogo bucni i bezobzirni.

Mnogo je nerviraju Srbi sto vuku hranu sa sobom, pa spremaju.

Umesto, dosli da odmore, oni se vrte tu po kuhinji, dime prostorije i prave haos, prljaju :).

Po bucnosti kaze Srbi pa Bosanci, a za slovence kaze da se ne cuju, kulturan narod :).

Smestaj, apartmane mozete naci na sajtu: http://crnagora.sobe-smestaj.com

Ja sam tu nasao prosle godine. Brzo odgovaraju vlasnici smestaja, jer izgleda da im manjkaju gosti, pa i da su Srbi.

Pokondirili se malo braca Crnogorci :)


  • 0

#13 deze

deze
  • Members
  • 1 posts

Posted 07 April 2014 - 09:20

Idem iskljucivo u privatni smestaj. Ljudi ulazu i dizu nivo usluga nalik manjim hotelima a pretezno zbog zahtevnijih rusa i francuza. Kad planiram narucim jeftin taxi u prevoz od aerodroma Podgorica sa super cenama na www.taxi-travel.me. Ja volim crnogorsko more i po meni nije za poredjenje sa ostalim.
  • 0

#14 pivac

pivac
  • Members
  • 83 posts

Posted 18 September 2014 - 16:21

Budva je bila i ostala brrr skupa. Kao da krize nema. Posebno nekretnine.


  • 0

#15 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 18 September 2014 - 21:35

Hhehe, pricao sam jednom s jednom vlasnicom smestaja u CG.

Mnogo se zali na nas, Srbe, jer kaze da smo mnogo bucni i bezobzirni.

Mnogo je nerviraju Srbi sto vuku hranu sa sobom, pa spremaju.

Umesto, dosli da odmore, oni se vrte tu po kuhinji, dime prostorije i prave haos, prljaju :).      30.gif

Po bucnosti kaze Srbi pa Bosanci, a za slovence kaze da se ne cuju, kulturan narod :).

Smestaj, apartmane mozete naci na sajtu: http://crnagora.sobe-smestaj.com

Ja sam tu nasao prosle godine. Brzo odgovaraju vlasnici smestaja, jer izgleda da im manjkaju gosti, pa i da su Srbi.

Pokondirili se malo braca Crnogorci :)

 

25.gif    dobro si  rek'o 


  • 0