Jump to content


Photo
* * * * - 1 votes

Zasto Novak ne voli Srbiju?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4802 replies to this topic

#4786 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 18:05

I kakva sam to ja i koje je to moje za koje mislim da mi je napokon doslo?
Bila bih ti zahvalna na odgovoru, ali molim te pokusaj nesto smisleno i lucidno, nemoj opet neki trol ili spin...ako si u stanju.


Pa ne znam sta si napisala u poruci, ti valjda znas.

#4787 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:08

Pa ne znam sta si napisala u poruci, ti valjda znas.


Znam te pusko jos kad si bila pistolj na vodu... lagis malo da ne znas, ali nema vazno...

#4788 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 08 February 2012 - 18:10

Kako bi bilo da se vratimo na temu. Tema je bila, u vezi lazne ljubavi prema Srbiji, a izbegavanju poreskih obaveza. Okrenula se ka bolesnim izjavama da pojedinci vole ndj-a kao rodjenog sina. :krsta: kada je ta izjava protumacena kriticki, mozda ne pravim izborom reci, ali je poruka jasna. Kako neko moze da voli nekog totalno nebitnog stvora isto kao svoje dete? :krsta: nesto tu stvarno nije u redu.
NDj je i dalje izvanredan sportista, ali zbog njegove gluposti, ili neiskustva izvanredan primer topovskog djuleta, bacenog u gladnu narodnu masu kako bi imali osecaj nekog kvazi kvaliteta i okrenuli svoje gladne poglede ka zvezdi padalici. Dok zvezda padalica pada puk je miran, a oni koji koriste zvezdin sjaj, rade sta im je drago.
Razmislite.

#4789 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 18:10

Znam te pusko jos kad si bila pistolj na vodu... lagis malo da ne znas, ali nema vazno...


Mozes i sama da proveris pregledom poruke da li sam je procitao. Dakle sta si to napisala pa ne smes da ponovis na javnom delu foruma? Da damo psu da vidimo hoce li to da polize?

#4790 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:23

Kako bi bilo da se vratimo na temu. Tema je bila, u vezi lazne ljubavi prema Srbiji, a izbegavanju poreskih obaveza. Okrenula se ka bolesnim izjavama da pojedinci vole ndj-a kao rodjenog sina. :krsta: kada je ta izjava protumacena kriticki, mozda ne pravim izborom reci, ali je poruka jasna. Kako neko moze da voli nekog totalno nebitnog stvora isto kao svoje dete? :krsta: nesto tu stvarno nije u redu.
NDj je i dalje izvanredan sportista, ali zbog njegove gluposti, ili neiskustva izvanredan primer topovskog djuleta, bacenog u gladnu narodnu masu kako bi imali osecaj nekog kvazi kvaliteta i okrenuli svoje gladne poglede ka zvezdi padalici. Dok zvezda padalica pada puk je miran, a oni koji koriste zvezdin sjaj, rade sta im je drago.
Razmislite.


Partibrejkeru Posted Image!

Ako aludiras na mene, a ja to nikada nisam izjavila, vec je to tumaceno proizvoljno zbog moje navijacke euforije kada Nole igra bitne meceve karijere kakav je i bio RG prosle godine i kada padoh (potpuno ispravno sam i kaznjena) upravo zbog afektivnosti u kojoj sam se onda nasla.
Odmah da ti smisleno i ljudski odgovorim - Tenis volim pre svega zbog tenisa, a to sto je iz moje zemlje ponikao teniser koji je prvi igrac sveta i koga gotivim zbog njegovih uspeha, nacina na koji isti igra i zbog njegove licnosti, je razlog vise da ga tako i ispratim. Daleko je to od bilo kakve bolestine zvane seksualne pretenzije ka tom momku ili ljubav kao prema sopstvenom sinu (uostalom imam svoje dete sto i nije previse relevantno). Jedna sam od prvih koja je kritikovala Noletovo podizanje tri prsta u jednoj davnasnjoj raspravi s Alekom, ali mi sada mrsko da trazim taj link. Dakle, Novak je podlozan kritici makar ga ja volela kao tenisera i licnost jos 100 puta toliko. No, to se zaboravilo i otislo se u krajnost da me se optuzi za sve gore pobrojano jer sam se usudila da branim, sto je po mnogima na ovoj temi, neodbranjivo. Toliko za sada... stvarno moram da idem da platim racune jer ce me u protivnom moj kablovski operater iskljuciti. a to znaci 24 sata bez neta Posted Image

#4791 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 18:27

Znaci nista od odgovora sta je u pm-u?

#4792 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 February 2012 - 18:28

...

... Da li je moguce da si u stanju da do te mere potcenjujes IQ ostalih ucesnika diskusije? ...



A pogotovo onih koji ne vade njonju iz doopeta 'sr_gov njolenceta'.

...

#4793 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:31

...
A pogotovo onih koji ne vade njonju iz doopeta 'sr_gov njolenceta'.

...


Ne zadovoljava ova opaska, mozes ti to i bolje kad hoces....

#4794 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 February 2012 - 18:34

...

...



Prema navijackom IQ i opaska.

...

Edited by Kinik, 08 February 2012 - 18:34.


#4795 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 08 February 2012 - 18:34

...



A pogotovo onih koji ne vade njonju iz doopeta 'sr_gov njolenceta'.

...



Ne znam čemu reakcija, kad si ti na ovu temu potpuno i savršeno bezbjedan - koliko god se trudili, tebe potcijeniti ne možemo toliko koliko si u stanju sam sebe da uniziš ;)

#4796 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 18:37

Ne zadovoljava ova opaska, mozes ti to i bolje kad hoces....


Jos ti nisu isekli internet? Mozda si se predomislila pa sad odgovoris na pitanje?

#4797 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:38

Prema navijackom IQ i opaska.

...


Eno ti Beonegro odgovorio umesto mene.
Dokle ces da sluzis za podsmeh zivo me interesuje.
I ima li tvoja sklonost ka samoponizavanju s ovakvim komentarima, granice?

Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 18:39.


#4798 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 February 2012 - 18:40

...

...



Preskoci me sa tvojom ispraznom 'sportsko_politickom ijekavicom'.
Smaras.

...

#4799 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 February 2012 - 18:42

...

... Eno ti Beonegro ... odgovorio umesto mene.
... tvoja sklonost ka samoponizavanju ...



Ah, koliko vidim vi ste, obadvojica, vrsni strucnjaci za samoponizavanje.
Ni ne cudi me.

...

#4800 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:43

...



Ah, koliko vidim vi ste, obadvojica, vrsni strucnjaci za samoponizavanje.
Ni ne cudi me.

...


... oboje