Jump to content


Photo
* * * * - 1 votes

Zasto Novak ne voli Srbiju?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4802 replies to this topic

#4771 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 17:04

Jupi, ovo smisljanje je zabavno. Mogu i ja da se prikljucim?

Ja bih voleo da imam Noletove znojave gace, ili makar uzorak urina, pa da to razblazim sa par galona vode i prodajem uspesno kao parfem. Nazvao bih marku "douche dorée" ili "l'odeur de la victoire" :D

#4772 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 08 February 2012 - 17:07

Jupi, ovo smisljanje je zabavno. Mogu i ja da se prikljucim?

Ja bih voleo da imam Noletove znojave gace, ili makar uzorak urina, pa da to razblazim sa par galona vode i prodajem uspesno kao parfem. Nazvao bih marku "douche dorée" ili "l'odeur de la victoire" :D

:D

http://www.youtube.com/watch?v=pogPrCLMunQ




#4773 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 17:11

Jupi, ovo smisljanje je zabavno. Mogu i ja da se prikljucim?

Ja bih voleo da imam Noletove znojave gace,



Posted Image Posted Image Posted Image

Evo ti 1000 +

Pa sto ne kazes odmah, a ne ovakva muka na 300 i kusur strana...
Ja mislila ti stvarno hoces da se bavis ozbiljnom temom glede Novakovog lopinstva, a ti tako niske i prizemne motive imas...


Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 17:13.


#4774 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 08 February 2012 - 17:17

...


Kada jednom, kroz vise godina, neko bude radio sociolosku analizu sVrBskog socijuma s pocetka XXI veka, dovoljno ce biti da procita ovaj tred i shvati kakvu je bolescinu uzgajala sVrBija.

...

#4775 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 17:21

...


Kada jednom, kroz vise godina, neko bude radio sociolosku analizu sVrBskog socijuma s pocetka XXI veka, dovoljno ce biti da procita ovaj tred i shvati kakvu je bolescinu uzgajala sVrBija.

...


Bingo!

Posted Image

#4776 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 08 February 2012 - 17:23

Posted Image

Ima i u Madridu muzej vostanih figura..

#4777 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 17:25

Posted Image

Ima i u Madridu muzej vostanih figura..


Ali tamo je to visokosofisticiran muzej sa jos sofisticiranijim gradonacelnikom/cima, a ne kao ovde kod nas... Posted Image

#4778 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 17:26

Posted Image Posted Image Posted Image

Evo ti 1000 +

Pa sto ne kazes odmah, a ne ovakva muka na 300 i kusur strana...
Ja mislila ti stvarno hoces da se bavis ozbiljnom temom glede Novakovog lopinstva, a ti tako niske i prizemne motive imas...


Hihi, a toliku si dreku digla zbog prizemnosti na topiku o Vladanovom banu. A ustvari si ti bas vragolasta kad se malo zagrebe. :blush:

Uvek sam pisao na ovom forumu, ako ne mozes opametiti ovaj narod, treba na njegovoj gluposti barem zaraditi (It's a matter of public record).

#4779 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 February 2012 - 17:29

Uvek sam pisao na ovom forumu, ako ne mozes opametiti ovaj narod, treba na njegovoj gluposti barem zaraditi (It's a matter of public record).


A toliko ima mogućnosti: ajkulin pogled, 3 prsta, ljubljenje krstače, cepanje majice, ljubljenje ruke patrijarhu, bacanje loptica u masu..

Edited by melankolic, 08 February 2012 - 17:30.


#4780 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 17:34

Hihi, a toliku si dreku digla zbog prizemnosti na topiku o Vladanovom banu. A ustvari si ti bas vragolasta kad se malo zagrebe. :blush:

Uvek sam pisao na ovom forumu, ako ne mozes opametiti ovaj narod, treba na njegovoj gluposti barem zaraditi (It's a matter of public record).


B1: Ban je nesto sasvim drugo, prijatelju, i zaista smo presli granice dobrog ukusa (ukljucujem tu i sebe), a ovo je tema na kojoj moze da se pise vise od jednog posta dnevno, makar i vragolastih Posted Image.
Uostalom, toliko vrvi od vragolija na ovoj temi da jedna vise ili manje, nije greda.

B2: Uuuuu, super si naleteo, zicer kao vrata! Ali, necu ovde posto vise nisam ni u sta sigurna, mislim, sta je kaznjivo, a sta nije... eno pogledaj, imas PM Posted Image

#4781 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 08 February 2012 - 17:40

A da li se racunaju orisci saka? On i Ana (kao donatori) su ih ostavili pre koju godinu. Prosle godine su vodili Fernanda Gonzalesa (Chile) da baci pogled odozgo.


Više se ne računaju jer je Nole u međuvremenu postao br. 1. Sada je to previše sitno, mora nešto vidljivo golim okom iz orbite.

Znači, prvo obustaviti sve istrage i procese protivu Luke Bojovića, pustiti ga da preko svojih poslovnih veza na Kosovu obezbedi taj mermerni blok od 200m dužine, u komadu. Zatim, angažovati svu mehanizaciju i vozni park Interkopa, ako treba Dušan Petrović lično da upravlja kranom da se najpre sruši novi toranj, a onda uspravi mermerni monolit. Onda doneti Vuka Bojovića na parcelu, dati mu samo obično dleto i čekić, da dokaže koliko voli Novaka klešuči ga danonoćno minimalnim alatom. Luka da dovede obezbeđenje na parcelu, kako mu oca ne bi uznemiravali napadni novinari, turisti, insekti i aktivisti LDP-a. Đilas na svaka dva dana da obilazi konstrukciju i obavezno da se slika u power pozi, sa skršetnim rukama iz donjeg rakursa... Posle nekoliko meseci ili godina, statuu svečano da predstave Tadić, Ivica i Irinej, a sve prisutne Novak da pozdravi iz Monte Karla, preko videobeam-a...

Ja ću izveštavati za njuz.net, naravno na partiotskoj bazi, bez honorara.

#4782 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 17:41

B1: Ban je nesto sasvim drugo, prijatelju, i zaista smo presli granice dobrog ukusa (ukljucujem tu i sebe), a ovo je tema na kojoj moze da se pise vise od jednog posta dnevno, makar i vragolastih Posted Image.
Uostalom, toliko vrvi od vragolija na ovoj temi da jedna vise ili manje, nije greda.

B2: Uuuuu, super si naleteo, zicer kao vrata! Ali, necu ovde posto vise nisam ni u sta sigurna, mislim, sta je kaznjivo, a sta nije... eno pogledaj, imas PM Posted Image


Nemam nista protiv vragolija u vidu seksualnih aluzija, samo nije li bas to bio vas problem sa Vladanovim postom?

& Gospodjo odakle vam ideja da me interesuje privatna prepiska sa vama?

#4783 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 17:43

Gospodjo odakle vam ideja da me interesuje privatna prepiska sa vama?


Ako cemo pravo, mene jos manje interesuje PP sa tobom, nego, velim, ne bih da me snadje slicna sudbina kao onomad...Posted Image, jer ne znam bas najbolje sta je kaznjivo u poslednje vreme, a sta ne. Pravilnik je podlozan promenama, te tako mi i do danas danle nisu bas najjasnija pravila.

Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 17:46.


#4784 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 17:48

Ako cemo pravo, mene jos manje interesuje PP sa tobom, nego, velim, ne bih da me snadje slicna sudbina kao onomad...Posted Image, jer ne znam bas najbolje sta je kaznjivo a sta ne.

:D

http://www.youtube.com/watch?v=pogPrCLMunQ



Dakle kada neko protumaci da se vi palite na Novaka to je za banovanje, a kada vi tako protumacite neciji post onda to nije? :rolleyes:

Zato sto ste vi poseban slucaj, ili postoji neko drugacije razdvajanje toga sta je u redu a sta nije?

A tu privatnu poruku kapiram da ne bi ni pas polizao. To je kad se takvi kao ti osile i misle da je doslo njihovo.

Edited by st.maurice, 08 February 2012 - 17:58.


#4785 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 18:04

Dakle kada neko protumaci da se vi palite na Novaka to je za banovanje, a kada vi tako protumacite neciji post onda to nije? :rolleyes:

Zato sto ste vi poseban slucaj, ili postoji neko drugacije razdvajanje toga sta je u redu a sta nije?

A tu privatnu poruku kapiram da ne bi ni pas polizao. To je kad se takvi kao ti osile i misle da je doslo njihovo.


Kako ti ne dosadi da stalno spinujes, trolujes i kojesta jos.
Da li je moguce da si u stanju da do te mere potcenjujes IQ ostalih ucesnika diskusije?
I kakva sam to ja i koje je to moje za koje mislim da mi je napokon doslo?
Bila bih ti zahvalna na odgovoru, ali molim te pokusaj nesto smisleno i lucidno, nemoj opet neki trol ili spin...ako si u stanju.
Evo dajem ti sat vremena, jer moram malo da obogacujem svoj promaseni zivot hraneci ulicne kuje koje su moje sticenice, a moram i do poste da platim redovne racune. Racuna li se ovo bar malo u obogacivanje promasenog zivota? Posted Image

Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 18:07.