Jump to content

Photo
* * * * - 1 votes

Zasto Novak ne voli Srbiju?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4802 replies to this topic

#4756 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 08 February 2012 - 14:08

I sta bi na kraju, video Djokovic Edvina Mosesa i Nadju Komaneci, jel' mu imponovalo?

Kaze da jeste. I ne cudi me da takvom nitkovu imponuje sto se sreo sa tom Causeskuovom kurvom i onom pickom od Mozisa koji jednu rec nije zucnuo zbog crnackog ropstva u SAD. Taman drustvo za njega. O Bekeru i Tombi da i ne pricamo, tu je vec sve jasno. Sifra: Hitler - Musolini.

#4757 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 08 February 2012 - 14:22

Kaze da jeste.

I treba. Pa da za desetak - petnaest godina i njega prime u akademiju, da organizuje njihovo delovanje po Srbiji.

#4758 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 08 February 2012 - 14:24

I treba. Pa da za desetak - petnaest godina i njega prime u akademiju, da organizuje njihovo subverzivno delovanje po Srbiji.

Nadam se da od toga nema nista i da ce zdrave e-snage u Srbiji da sprece takvo divljanje.

#4759 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 08 February 2012 - 14:51

Kaze da jeste. I ne cudi me da takvom nitkovu imponuje sto se sreo sa tom Causeskuovom kurvom i onom pickom od Mozisa koji jednu rec nije zucnuo zbog crnackog ropstva u SAD. Taman drustvo za njega. O Bekeru i Tombi da i ne pricamo, tu je vec sve jasno. Sifra: Hitler - Musolini.

Plus Beker nije pacao porez pa je zato onako nahvalio Novaka Posted Image.

#4760 harper lee

harper lee
  • Banned
  • 10,556 posts

Posted 08 February 2012 - 15:30

Plus Beker nije pacao porez pa je zato onako nahvalio Novaka Posted Image.

Ti da cutis i da se zajedno sa mnom spremas za tihi i sto je moguce neprimetniji egzodus sa ovog topika. Danas nam ide Jagodina i palmisanje Djokovica, ocekuje se vatromet na ovom topiku. :lol:

#4761 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 15:49

Ti da cutis i da se zajedno sa mnom spremas za tihi i sto je moguce neprimetniji egzodus sa ovog topika. Danas nam ide Jagodina i palmisanje Djokovica, ocekuje se vatromet na ovom topiku. :lol:

Nego, pre egzodusa da preteknem "ljubitelje" lika i dela Novaka Djokovica... Posted Image

Novaka u četvrtak će u Jagodini, povodom predstavljanja njegove figure u Muzeju voštanih figura, dočekati nekoliko hiljada građana.
Figura je visoka 1,88 metra i obučena je u orginalni dres i obuvena u patike sa "Head speed pro" reketom koji je oštećen kada ga je Đoković u svom karakterističnom pokretu bacio. Na unutrašnjem delu reketa piše "Novak". Muzej voštanih figura u Jagodini jedini je u Srbiji i šesti u Evropi. Otvoren je 29. aprila 2008. godina, a u postavci ima 28 voštanih figura znamenitih ličnosti iz kulture i prosvete, vere, politike i sporta iz Srbije i sa prostora bivše SFRJ.

Go ahead...

Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 15:50.

#4762 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 08 February 2012 - 16:24

Hvala, Goco Posted Image

Svaka čast Palmi, najuspešnijem gradonačelniku Srbije, ali mislim da je voštana figura malo za Novaka, pa makar je izlivena u prirodnoj veličini.
Šteta je što Nole nije postao br.1 pre neku godinu, kada je bilo aktuelno vaspostavljanje Avalskog tornja. Noletova statua od 205m visine, sačinjena od kosovskog mermera i rad akademskog vajara Vuka Bojovića, bila bi dostojna zahvalnica našem Novaku. Nešto poput statue Isusa poviše Rio de Žaneira, samo veće i lepše.

Sad je kasno za Avalu (mada ko zna, možda ga opet roknu), ali Kusta može uvek da sagradi mega Novaka na Mokroj gori, ta neće valjda da mu upriliči običnu drvenu skulpturu kao Džoni Depu...

#4763 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 08 February 2012 - 16:28

Hvala, Goco Posted Image

Svaka čast Palmi, najuspešnijem gradonačelniku Srbije, ali mislim da je voštana figura malo za Novaka, pa makar je izlivena u prirodnoj veličini.
Šteta je što Nole nije postao br.1 pre neku godinu, kada je bilo aktuelno vaspostavljanje Avalskog tornja. Noletova statua od 205m visine, sačinjena od kosovskog mermera i rad akademskog vajara Vuka Bojovića, bila bi dostojna zahvalnica našem Novaku. Nešto poput statue Isusa poviše Rio de Žaneira, samo veće i lepše.

Sad je kasno za Avalu (mada ko zna, možda ga opet roknu), ali Kusta može uvek da sagradi mega Novaka na Mokroj gori, ta neće valjda da mu upriliči običnu drvenu skulpturu kao Džoni Depu...

Vise mi se svidja tvoje pisanje kada koristis sarkazam, ovo je za minijature. :)

#4764 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 16:33

...Šteta je što Nole nije postao br.1 pre neku godinu, kada je bilo aktuelno vaspostavljanje Avalskog tornja. Noletova statua od 205m visine

... za koji je Nole bio jedan od donatora, iako to medijski nije dovoljno bilo ispraceno Posted Image, ali ako neko ne veruje, mogu da dokumentujem fotografijama iz porodicnog albuma jednog od ondasnjih direktora firme koja je radila na njemu (nema smisla da navodim kojeg, jel) sto mi i nece biti veliki problem... doduse skener me nesto zeza, ali dacu sve od sebe.
Toliko o ogavnom patriJoti Novaku koji ne placa porez svojoj drzavi Posted Image

Edited by Gordana_64, 08 February 2012 - 16:34.

#4765 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Ih, ko' da je Palma smislio nesto originalno...

#4766 Goran70

Goran70
  • Members
  • 2,170 posts

Vise mi se svidja tvoje pisanje kada koristis sarkazam, ovo je za minijature. :)

Slazem se :D U zadnja 2-3 dana imao je par briljantnih "postavki". Jbga, nestalo mi pluseva ...

#4767 dexter8

dexter8
  • Members
  • 764 posts

Posted 08 February 2012 - 16:44

Vise mi se svidja tvoje pisanje kada koristis sarkazam...

Izgleda da ti je promakao moj post na Čeda/Dodik topiku, inače bi mi već glavu otkinuo Posted Image

... za koji je Nole bio jedan od donatora, iako to medijski nije dovoljno bilo ispraceno Posted Image, ali ako neko ne veruje, mogu da dokumentujem fotografijama iz porodicnog albuma jednog od ondasnjih direktora firme koja je radila na njemu (nema smisla da navodim kojeg, jel) sto mi i nece biti veliki problem... doduse skener me nesto zeza, ali dacu sve od sebe.
Toliko o ogavnom patriJoti Novaku koji ne placa porez svojoj drzavi Posted Image

Kakav skener bre gospođo, pa od tebe kao fanatika se očekuje da imaš svu dokumentaciu na gotovs, zlu ne trebalo.

Slazem se :D U zadnja 2-3 dana imao je par briljantnih "postavki". Jbga, nestalo mi pluseva ...

Goksi vidi, jebo pluseve, ako može neka kinta poslaću ti broj računa na pp. Ok?

#4768 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 08 February 2012 - 16:46

A da li se racunaju otisci saka? On i Ana (kao donatori) su ih ostavili pre koju godinu. Prosle godine su vodili Fernanda Gonzalesa (Chile) da baci pogled odozgo.

Edited by wwww, 08 February 2012 - 18:03.

#4769 GordanaZ

GordanaZ
  • Members
  • 5,533 posts

Posted 08 February 2012 - 16:50

Kakav skener bre gospođo, pa od tebe kao fanatika se očekuje da imaš svu dokumentaciu na gotovs, zlu ne trebalo.

E, sad... ne preteruj. Nisam rekla da je iz mog licnog porodicnog albuma, iako, ja kao fanatik ne znam kako sam sebi dozvolila da nemam bar Noletov autogram ...

#4770 ManicMiner

ManicMiner
  • Members
  • 1,278 posts

Posted 08 February 2012 - 16:56

Kakav sarkazam, covek samo prenosi sta sportasi misle :P

Ne znam proceduru, ali paralelno sa izgradnjom monumentalnog spomenika apelujem da se organizujemo i izboksujemo uvodjenje nove jedinice u SI sistem; jer ako je ima Tesla, moze i Djokovic.

Ja bih predlozio da '1 Novak', skraceno '1 NK', bude nova jedinica za 10 svetlosnih godina ( sadasnjih 10 LY) . Po mojoj proceni on je tacno toliko ispred svih ostalih, a verovatno i mnogo vise, ali obzirom da smo skromni, ovo je prava mera i mislim da ce se i Nadal i Federer sloziti da je to sasvim u redu.

Edited by ManicMiner, 08 February 2012 - 16:57.