Jump to content


Photo

Radio B92 - ta dalje?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#16 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 06 October 2011 - 21:20

Podržavam u celosti, i ja ću da ponovim: Vlasnicima i urednicima B 92 porucujem: SRAM VAS BILO i dabogda vas kupio Zeljko Mitrovic pa mu vi vrckali uz Lepu Brenu.... u suknjicama.... sa shjokicama. ....

Da se obnovi gradivo - ponavljam i ja!

@highlanderka
Ne znas da li je gore sto nemas sta da slusas ili sto u Srbiji pises doktorat...razumem te sasvim, nedavno mi je doktorant bio u slicnoj krizi identiteta, ja mu rekoh druze, kad si vec poceo ti ga napisi do kraja, a posle stagod resis ja cu ti napisem preporuku, a posebno ako je negde daleko od ovih krajeva...

#17 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 08 October 2011 - 23:06

Poslušajte Vericu Barać u najnovijem Peščaniku i biće vam sve jasno. I zašto je takva kakva je B92. Jedan od suvlasnika je i ... Željko Mitrović.
...

Edited by nighty, 08 October 2011 - 23:07.


#18 S.H.L.A.G.

S.H.L.A.G.
  • Members
  • 356 posts

Posted 16 October 2011 - 12:20

Poslušajte Vericu Barać u najnovijem Peščaniku i biće vam sve jasno. I zašto je takva kakva je B92. Jedan od suvlasnika je i ... Željko Mitrović.
...


Hm....Ona ,malo kasnije, reče da je to "lapsus"....

#19 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 27 October 2011 - 12:31

Naravno da Zeljko Mitrovic nema veze sa vlasnickom strukturom B92.

#20 Bane5

Bane5
  • Members
  • 1,620 posts

Posted 03 December 2011 - 00:04

Buducnost Radija B92 lezi, u programskom smislu, u raskidu sa svojom prosloscu i definisanju modernog komercijalnog radija strogo usmerenog odredjenoj ciljnoj grupi i time dobitku na slusanosti.
Baviti se problematikom stari vs danasnji Radio B92 je posledica nepoznavanja trzista i kako ono funkcionise kad su radio i tv u pitanju.
Ako je za nekoga nepojmljivo da komercijalni radio treba da zaradi pare onda je grdno promasio smisao njegovog postojanja.
Sa druge strane u Srbiji van zakonskog okvira jos uvek deluju budzetske radio stanice i one bi shodno tome morale da imaju slobodu i kreativnu sirinu bez sputavanja u vidu komercijalnog pritiska. Takav je Studio B npr.
Na kraju, kao sto neko rece, postoji internet kao kanal preko kojeg mozete imati pristup raznim radio stanicama pa svako ko je 'razocaran' u terestrijalni radio ima izbor u kome ce se snaci prema afinitetima.

#21 sasa965

sasa965
  • Members
  • 214 posts

Posted 16 February 2012 - 10:27

Nekoliko dana nema strima, zna li neko sta se desava?

#22 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 09 July 2015 - 18:40

Podržavam u celosti, i ja ću da ponovim: Vlasnicima i urednicima B 92 porucujem: SRAM VAS BILO i dabogda vas kupio Zeljko Mitrovic pa mu vi vrckali uz Lepu Brenu.... u suknjicama.... sa shjokicama. ....

Kanda ih je i kupio. Ode informativni program, ostade tralala muzika za hipermarkete.

 

Nego, hoce li forum biti ukinut ili ce se pretvoriti u krstaricu2? Sa tendencijom razdvajanja na serbianforum2 i ana2.



#23 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 09 July 2015 - 19:10

Kanda ih je i kupio. Ode informativni program, ostade tralala muzika za hipermarkete.

 

Nego, hoce li forum biti ukinut ili ce se pretvoriti u krstaricu2? Sa tendencijom razdvajanja na serbianforum2 i ana2.

 

:lol+:  odliačan izbor

Vrlo je moguće očekivati kloniranja ovih foruma, možda se ana razdeli na više podtipova, onako, po broju godina forumašica, od teenajdžerki po starijih gospodja :ajme:

Razmišljala ja svojevremeno da se tamo nakačim, na anu :lol+: ali kad sam , listajući po temama i podtemama, videla da se vodi negativna ''kampanja'' protiv tampona ,

sa sve biserima tipa,  oni dokazano izazivaju sve vrste polnih boleština :lol+: čak i kancer, i to ove starije forumašice uče klinke koje su tek zakoračile u svet menstrualnog krvoprolića, e reko' neću....  Podrška sirotim tamponima :kece:



#24 fancy

fancy
  • Members
  • 7,551 posts

Posted 09 July 2015 - 19:56

Ubili su radio B92. Skroz.

Evo i full informacije: http://www.b92.net/i...&nav_id=1013828

 

Od ponedeljka, 13. jula 2015. godine radio B92 predstaviće letnju šemu koja će u narednim nedeljama biti uvod u potpuno novi muzički pravac ove radio stanice.
Inovacije i modernizacija podrazumevaće i tehnološko unapređenje, a shodno tome promenu organizacione strukture.


Aktuelni informativni sadržaj, podmlađeni muzički koncept, komercijalni program i nova energija, sasvim sigurno će naći put do velikog auditorijuma.
Više detalja biće poznato ubrzo, kada nas očekuje novi, dosad neviđen program na ovim prostorima.



#25 Schrodinger

Schrodinger
  • Members
  • 20,418 posts

Posted 10 July 2015 - 04:12

Ah, ta letnja shema... vecni izgovor za dalje zaglupljivanje.



#26 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 10 July 2015 - 05:53

Nije letnja. Otpustili su ljude iz informative.



#27 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 10 July 2015 - 05:56

Prvi put mi se na forumu dogodilo da postoji pauza između klika na: "post", i objavljivanja posta.

 

I nije kratka.


Edited by jesenja, 10 July 2015 - 05:58.


#28 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 10 July 2015 - 09:30

Naći će put do velikog auditorijuma!! :twak:  :twak: 

znači slede Ipče Ahmedovski, Marinko, Ceca, Bora Drljača i ostali. Ovaj grk je genije. Kako za vrlo kratko vreme surnisati sve što si kupio.



#29 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 10 July 2015 - 21:52

Naći će put do velikog auditorijuma!! :twak:  :twak:

znači slede Ipče Ahmedovski, Marinko, Ceca, Bora Drljača i ostali. Ovaj grk je genije. Kako za vrlo kratko vreme surnisati sve što si kupio.

Boga pitaj ko sve sledi.... :blush:

Otvorite početnu stranicu YouT. domaćeg,   pa pogledajte koji ''izvodjači''  i njihovi spotovi imaju po 2 i više miliona   :krsta:   pregleda....

...govorim o našima....

..našima  :frust:



#30 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 14 July 2015 - 17:43

Ministar informisanja iz 1999. je uspeo da posle 16 godina nauči kako se uništava B92. Možda je ponovo vreme za ilegalu i B292?

Btw treba im hitno oduzeti dozvolu koju su dobili zbog informative a ne puštanja muzike pa nek sviraju samo svojim rodjacima u mreži ili na internetu.


Edited by nighty, 15 July 2015 - 13:59.