Jump to content


Photo
- - - - -

Kviz SUPER GENIJE


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
4 replies to this topic

#1 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 13 June 2011 - 22:42

Ove nedelje su finalne emisije. Da li može u programskoj šemi da se nađe mesto za reprizu?

#2 lokvicaful

lokvicaful
  • Members
  • 2 posts

Posted 20 June 2011 - 17:13

Kad krece nova sezona kviza? Hoce li ukinuti "menjac" u zadnjoj igri? Mislim da smanjuje
dinamiku kviza. Nekako se povecava faktor srece u poslednjoj igri>

#3 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 20 July 2011 - 22:04

Kad krece nova sezona kviza? Hoce li ukinuti "menjac" u zadnjoj igri? Mislim da smanjuje
dinamiku kviza. Nekako se povecava faktor srece u poslednjoj igri>

Verovatno na jesen. Što se ručice tiče, ne bih je izbacivao, samo bih smanjio broj poena koji se oduzima za lomljenje.

#4 lokvicaful

lokvicaful
  • Members
  • 2 posts

Posted 26 July 2011 - 20:12

Oduzimanje poena nema smisla jer svi, koliko sam cuo, daju novac, tj postoji dogovor da se novac ne daje.
Sa rucicom mi se cini da kad svi znaju odgovor, pobednik zavisi od toga da li je
takmicar krenuo levo ili desno. Za toliku sumu novca i igru zivaca ne bi smelo da se zavisi od srece.

#5 malosoli

malosoli
  • Members
  • 374 posts

Posted 27 July 2011 - 22:27

Oduzimanje poena nema smisla jer svi, koliko sam cuo, daju novac, tj postoji dogovor da se novac ne daje.
Sa rucicom mi se cini da kad svi znaju odgovor, pobednik zavisi od toga da li je
takmicar krenuo levo ili desno. Za toliku sumu novca i igru zivaca ne bi smelo da se zavisi od srece.


Što se ručica tiče tu su ljudi u godinama ili slabijih refleksa u ozbiljnom problemu, to stoji.
A što se tiče faktora sreće, sve je relativno, jer su igrači koji su pobedili u obe finalne emisije, sam vrh što se tiče kviz igrača u Srbiji.
Inače kviz je super jer puno ljudi doživi vatreno krštenje pred kamerama, i razbije tremu, što im u nekim drugim nastupima, ne samo kvizovima, može biti od velike pomoći.