Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

ABA liga

• Please log in to reply
42118 replies to this topic

#42106 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 24 April 2019 - 18:01

naravno da ima svašta odvratnije al ko je lud da ti sad nabraja
  • 2

#42107 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 24 April 2019 - 18:13

Jedan od osnivača ABA lige, Božo Milićević, više nije deo regionalnog takmičenja, ali sva dešavanja prati sa velikom pažnjom.

Događaji u finalnoj seriji ABA lige, po njegovom mišljenju, pretvorili su ABA ligu u teror koji više nema smisla.

– ABA liga se pretvorila u teror i ovo više nema smisla. Liga se maksimalno politizovala, a nekada je funkcionisala bez politike. Postojala je namera da se liga preuzme od strane klubova, a žao mi je što Cedevita i Cibona, nisu shvatili šta je ideja jednog od klubova i gde sve to skupa vodi, rekao je Milićević, a preneo Jutarnji list.

Iako nije imenovao taj klub, list prenosi da se može zaključiti da je u pitanju Crvena zvezda.

– Moram da naglasim da sve ovo ne govorim iz razloga neke osvete jer više nisam unutra, to su prosto činjenice. I evo nas, stigli smo u klasičnu krležijansku „balkansku krčmu“. Sve to nema smisla, na nama je da se ova stvar raspetlja.

– Hrvatski i slovenački klubovi, kao i oni koji dolaze iz država članica EU, imaju drugačiju poresku politiku i samim time su zakinuti u odnosu na klubove iz ostalih država. Svaka ptica svome jatu leti, oni bi morali da se povežu, naprave svoju ligu, a što se tiče neke šire lige jednostavno da čekaju da se situacija smiri, disciplinuje, da ne govorim o tome da bi trebalo i da se kultiviše, pa da sve može da bude u nekom normalnom civilizacijskom duhu. Ovo u što se ABA liga pretvorila zaista nema smisla, zaključio je Milićević.

Citirao si ga zato sto cilja na Zvezdu ili i ti imas slicno misljenje kao ovaj komedijas?

• 1

#42108 D. Cooper

D. Cooper
  • Members
  • 14,742 posts

Posted 24 April 2019 - 18:16

Zato što se zove kao moj nastavnik likovnog.

• 2

#42109 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 24 April 2019 - 18:29

Ministar Nuhodzic se izvinuo u ime sina. Kaze da se mali kaje i da sport treba da nas zblizava.

• 0

#42110 =MetalHead=

=MetalHead=
  • Members
  • 226 posts

Posted 24 April 2019 - 18:52

Ministar Nuhodzic se izvinuo u ime sina. Kaze da se mali kaje i da sport treba da nas zblizava.

Kad je video sta Covic izvlaci za razne "face" odmah krenuo da pere sina... Kasno batice, to je sinak morao sam da kaze odmah posle trece utakmice.
  • 0

#42111 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 24 April 2019 - 19:13

naravno da ima svašta odvratnije al ko je lud da ti sad nabraja

I to što kažeš, lakše je svirati kurcu.

Kako bi meni lep život bio kada bih mogao tako da jedan dan zdušno podržavam plodove Čovićevog, Bokanovog, Ostojinog, Vučićevog, Milovog... rada i uživam u njima, a onda drugi da se sablažnjavam i osuđujem.

Ozbiljan sam, ja se divim tome, fantastična moć relativizacije pred samim sobom i zadržavanja prava na moralnu superiornost.

Edited by VoodooDerina, 24 April 2019 - 19:18.

• 1

#42112 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 24 April 2019 - 19:15

nije uvek lakše ali je lepše
  • 0

#42113 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 24 April 2019 - 19:25

Trener mlađih kategorija Budućnosti, vodio neke manje ekipe dosad ali zadnjih par godina je tu u PG. Do kraja sezone je tu pa će se vidjeti što će se odlučiti na kraju kojim pravcem će se ići dalje. Od stranaca (3 su dozvoljena) ostaju Gordić, Jackson i Bell dok ostali idu.

Vodio i ekipe sa Kosova, Prizren i Pristinu
  • 0

#42114 dee jay

dee jay
  • Members
  • 6,685 posts

Posted 24 April 2019 - 21:44

https://www.danas.rs...-samounistenje/
  • 2

#42115 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 24 April 2019 - 22:38

Vodio i ekipe sa Kosova, Prizren i Pristinu

Idealan kandidat da nastavi tradiciju skandiranja za ####e :D

• 0

#42116 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 24 April 2019 - 22:56

Idealan kandidat da nastavi tradiciju skandiranja za ####e :D

Ono sto sam čuo sa kosovske strane je da je dobar tip mximalno posvecen kosarci. Ipak vise cene Radovica
  • 0

#42117 MrTwister

MrTwister
  • Members
  • 7,594 posts

Posted 24 April 2019 - 23:03

Ono sto sam čuo sa kosovske strane je da je dobar tip mximalno posvecen kosarci. Ipak vise cene Radovica

Znam ga pa nijesam objektivan kad je on u pitanju, coek je bas posvecen, prakticno ne izlazi iz hale, prati sve ove nivoe kosarke, nije operisan od nekih modernijih principa svakako da mi je drago sto je dobio sansu a sto ce biti do kraja vidjecemo.

• 0

#42118 VoodooDerina

VoodooDerina
  • Members
  • 4,555 posts

Posted 24 April 2019 - 23:13

Kakav tekst, svaka čast, ni Tegeltija se ne bi postideo.

• 2

#42119 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 April 2019 - 10:11

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D

• 0