Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

Vise od posta


  • Please log in to reply
831 replies to this topic

#76 Arsenije Pesic

Arsenije Pesic
  • Members
  • 13,862 posts

Posted 08 February 2012 - 14:27

Na vest da Novak Đoković dolazi u Jagodinu...


Ког ће да му доведу да запева? Posted Image

Betovena i Šopena :D


Posted Image
  • 1

#77 veteran1970

veteran1970
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 08 February 2012 - 14:51

Na vest da Novak Đoković dolazi u Jagodinu...





Posted Image


чуо да Палма даје кинту сваком младом брачном пару ... `ладно је направио Вегас од Јагодину :D
  • 1

#78 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 19 February 2012 - 14:52

Posted Image

A tebe je to bas potreslo... :rolleyes:

Spoiler


:D


  • 1

#79 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 05 March 2012 - 00:04

Posted Image
Lepa torbica :lol:

haha, sta li nosi ovde, dildo?!

Prstenje sigurno ne nosi :lol:

Izginuo sam od poslednjeg komentara :rotflmao:
  • 10

#80 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 13 March 2012 - 12:19

Vidim ja da se sprema novo remek-delo svetske književnosti, Snukojevski: Braća Jaramazovi Posted Image



EPIC :D
  • 7

#81 AkoPostaveNekogVisokog

AkoPostaveNekogVisokog
  • Members
  • 12,197 posts

Posted 10 May 2012 - 13:30

U roku od odma' prebacujemo ovde:


Poseta Curtisa Jerrelsa KKP

CJ: Yo man, what up? You that James motherfucka'?
DJ: Yep. You comin' back 'n' all?
CJ: Sheeeet! No way man - came 'ere to do some checkups on foot, ya feel me? Thought I just drop and check da boys, y'know. So how is shit rollin', still with coach Vlah-day?
DJ: Yeah man, don't ask me...
CJ: You had a hell of a run y'all, but then he just got to you, rite? The slow stuff, how you should be just passin' the ball to Dm Fool and shit, right? Nothing is ever right, no matter what kind of shit you pull, right? C'mon man! I want details!
DJ: Hum, listen Kurt man, now it aint the right time, nor the place, if you feel me... (pipa nos)
CJ: C'mon, nigga! You can tell me, I'm gone, I'm fuckin history! Is the boy brainwashin'ya all? Same shit he pulled on me and my boy Lafayette and big Nate? He tryin' to get in your head? He still shittin' on young kids, what's the youngest you got now?
DJ: Listen man, they'll be here soon, you better leave now, I'll get in touch with you...
CJ: Naaah, man, you fuckin' high, I wanna stay here, wait and chill with da boys, see odl Vlah-day, y'know... Dude, what's that shit under your shirt!? You wired? You fucking wired? You got a tap motherfucker!?
DJ: Tried to warn you boy, yoy shouldn't have come...
(ulazi Crni Guja sa mitraljezom)
CJ: Yo, what up nigger?
(čuje se rafal, CG se udaljava laganim hodom): That's what's up nigger...


  • 16

#82 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 10 May 2012 - 14:54

zakljuchavaj topik!pobeda.
  • 0

#83 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 18 May 2012 - 01:02

Posto necu gledati tekmu (a ima na SK) , prva sam smena, a verovatno necu moci da spavam jer cu proveravati rez na fonu svaka 2 minuta (kao u finalu protiv Dalasa, da nisam ukljucio TV na +15 u 4/4 u drugoj tekmi, mozda sad ne bi doslo do svega ovoga) , da pozelim srecu Majamiju, LeBrone IZGINI pa sta bude, chokuj ko ga jebe, ali PREUZMI FUCKIN' RESPONSIBILITI na kraju, ako dodje do last shot-a, otimaj loptu i sutiraj pa sta bude.. Rio brate, oduvek sam te hvalio i verovao u tebe, pokazi svoj raskosni talenat na ovako vaznoj tekmi, igraj kao sto si igrao protiv NYK, Miller , Hazlem ako danas nesto dobro uradite sve vam je oprosteno, Joel,Ronny,Shane borite se , ginite, Wade macko odigraj mec karijere, ajmo Heat, ajmo Majami , greota je da NBA izgubi jednog veoma vernog fana, koji je sa jos svojih 7-8 godina gledao duele izmedju Shaka i Divca, Kobija i Bibija , Rika Foxa i Peje Stojakovica, Fishera i Webera itd itd , pa onda 2006. sam svim srcem navijao za Majami u finalu, 2007. pocinjem maksimalno da volim Kinga Jamesa i patim svake sezone kada ostane bez prstena, a hejteri mi samo sole ljute rane iz zivota i sportske karijere.. Ajde momci, za najvernijeg fana kog imate na svetu, STEP UP AND GET THE FUCKIN' WIN !!!

Ceo zivot prakticno pratim nba, borim se na sve nacine da gledam utakmice, skidam, gledam recapove, highlightse, a tek kako sam bio nalozen na NBA LIVE 2005, ustvari tu sam i najvise igraca naucio i prakticno zavoleo NBA uz tu igricu, maltene do prosle godine sam ja cepao onako profesorski, S. Francis :hail: moj omiljeni igrac posle Kinga, steta je samo sto ga nisam nikad gledao uzivo..

Ceo zivot branim NBA od hejtera koji govore da je to odbrane bez, da je cirkus, navijam za USA na svakoj prvenstvu, radovao sam se kao malo dete kad smo sjebali Spance u finalu Olimpijade, kad smo osvojili Tursku, a strasno sam bio ljut 2006. i 2004. ... I to sve zbog NBA. Zbog NBA i volim USA vise od svoje zemlje, navijam za njih u kosarci, NBA znaci :hail: :hail: i posle ove utakmice postoji mogucnost da ga izbrisem iz zivota, ne bi bilo lepo stvarno :(

SVI UZ MAJAMI !!!


:hail:
  • 2

#84 uini

uini
  • Members
  • 38,035 posts

Posted 18 May 2012 - 07:08

ovaj govor ima vrednost.
spolstra da ga chita pred svaku tekmu naglas&na srpskom

mada je univerzalan onako bash..(ne bosh)
uz neku monumentalnu muziku u pozadini prestaje da bude vazhno da li si sa vozhdaje ili sa floride

a man's gotta do what a man's gotta do
  • 1

#85 Dzep

Dzep
  • Members
  • 6,006 posts

Posted 18 May 2012 - 08:32

Ne diraj mi Vožd! :angry: :angry:

Elem, Delgado brate, kakva si ti paljevina... ali zaslužuješ veliki respect, baš zbog toga.

Daće Bog, odrašćeš, i videćeš koliko će smešno sve ovo da ti deluje - ali istovremeno možeš da budeš i ponosan, jer je u današnje vreme sjajno kad neko toliko voli nešto kao što ti, po tvojim rečima, voliš NBA (i king Jamesa).
  • 2

#86 Tokyo

Tokyo
  • Members
  • 4,296 posts

Posted 28 May 2012 - 01:02

Posted Image
  • 11

#87 Kad ja podjoh

Kad ja podjoh
  • Members
  • 20,122 posts

Posted 03 June 2012 - 11:18

Kao sto znate, igracemo u finalu protiv KKCZ...

Ajde da vidimo kako biste doziveli neke rezultate u finalnoj seriji tj. da vidimo KOLIKI STE GROBAR?....

Posted Image

U neizvesnoj petoj utakmici pobedjujemo u zavrsnici za infarkt. Za pobedu je najzasluzniji kapiten Bozic. Vi cete...

a) Normalno ispratiti finis tekme i na kraju mirno konstantovati kako je "kosarka sport u kome uvek na kraju pobedjuje Partizan"...
b) Provesti poslednja 2 minuta unoseci se u TV, nervozno grickajuci nokte, sutirajuci limenke piva i na kraju izleteti na terasu pustajuci urlik odusevljenja koji se po jacini moze meriti sa onim koji ispustaju lavovi nocu u Africkim savanama za vreme parenja...
c) Zbog velikog uzbudjenja prvo izmeriti pritisak pa onda, izmedju par gutljaja vinjaka, traziti u imeniku brojeve ortaka cigana kako bi ih zahebavali....
d) Skociti do plafona od srece i uzviknuti: "In your face Realni"!

Posted Image


Igra se peta odlucujuca utakmica. Posle dva produzetka gubimo i posle 10 uzastopnih titula, trofej se seli kod komsija. Kecman je pokusao sutem sa pola terena da donese pobedu ali je promasio. Pera Bozic je izgubio kljucnu loptu 15 sek. pre kraja i napravio nameran faul uz priznati kos posle koga je CZ dosla sa -2 na +2 i time resio pitanje pobednika. Vi cete....


a) Slegnuti ramenima i opusteno reci: "Jbg, dosta smo osvajali. A i vratio nam se Istanbul, Kecmanov kos sa pola terena, Drobnjakova trojka iz auta, promasaj Barse u Pioniru u zadnjoj sekundi....".
b) Prvo 5 minuta zuriti u neverici u jednu tacku na plafonu a onda brzo iskljuciti mobilni kako biste sprecili da stignu poruke od vasih drugova koji navijaju za CZ...
c) Posle nekoliko ispustenih krikova poceti da okrivljujete za poraz sve koji vam padnu na pamet psujuci zenu/devojku, decu, dedu, babu, tetku iz NS-a, komsije, drzavu, VJ-a, PSD-a, Tegija, Misu Tumbasa jer je izgubio glas na utakmici kadeta u kuglanju dan pre utakmice pa nije mogao da dekocentrise protivnicke igrace pre izvodjenja slobodnih bacanja, Realnog jer je Peru samo kritikovao a nije ga banovao...
d) Okriviti Dzepa za promasaj Kecmana jer nije bio u hali a zna se da Dule ne moze da pogodi ako on nije prisutan, izjuriti napolje iz stana/kuce, sesti u auto i sprziti ga na auto put, vozeci dokle god ne ostanete bez goriva...

Posted Image


Osvajamo pehar pobedom od 3-1 u seriji, titula ni jednom nije dovedena u pitanje. Vi cete...

a) Istetovirati jos jednu recku ispod podlaktice (11-u po redu) i vec poceti sa stekovanjem para za EL sledece sezoneTM
b) Otici u prvu kafanu, odvaliti se od alkohola pri tom casteci sve prisutne. Ujutru, kad vas zena doceka na vratima urlajuci "Pijanduro! Sve si pare spisk'o! Hebote tvoj Partizan" sa blazenim osmehom na licu povikati "Smrt fasizmu, ziveo Partizan!" i baciti peglu u predsoblju na tek kupljene italijanske gilje ali vas to nece nimalo iznervirati...
c) Bez euforije proslaviti pobedu i dovatiti zenu/devojku u spavacoj sobi kako bi nadomestili sve propusteno tokom prethodnih dana jer vam nije bilo do nicega dok se finalna serija ne zavrsi..
d) Iako smo dobili, bicete nezadovoljni sto smo izgubili i tu jednu tekmu, zasto nije igrao Beske vise od 27 sekundi i zasto PSD nije bio u tunelu nego u lozi...

Posted Image

Gubimo sa 3-1 u pobedama, uz ocajnu odbranu i suta sa slobodnih bacanja na sve 4 tekme. Vi cete...

a) Bice vam krivo ali se necete puno nervirati jer ste znali da kad-tad i to mora da se desi. Za svaki slucaj cete poslati sefu SMS da ste na bolovanju nekoliko dana jer ipak ne mozete da prezivite peckanja kolega na poslu..
b) Baciti LCD TV preko terase iako ste ga kupili pred pocetak finala pri tom se zaduzujuci kod kuma Pirocanca. Sa zenom/devojkom necete pricati 5 dana. Mobilni je, naravno, iskljucen...
c) Okriviti Plika i Contractora za poraz jer nisu bili tu kad je bilo najpotrebnije i time su izdali klub, juznu tribinu, forumase, Srbiju...
d) Odmah ujutru otici na kliniku i promeniti pol jer zbog cigana iz kraja necete smeti da zivite nekoliko meseci...

Posted Image

Dobijamo rutinski sa 3-0, uz samo jednu neizvesnu tekmu koju smo dobili posle sumnjivog faula nad Raduljicom kada se mec lomio. Vi cete...

a) Prvom sinu dati ime Vlada/e/i/o/u
b) Uramiti Tosinu sliku i okaciti je pored ikone vase Slave
c) Zbog euforije, ukljuciti se kod Tegija u emisiju i podrigivati melodiju "Volim ga, k'o oka dva...."
d) Opet biti nezadovoljni jer smo na zadnjem mecu primili cak 69 poena iako smo dali 103 jer to nije odbrana koju igra jedan EL tim...

Posted Image

Gubimo 3-0, zasluzeno svaki mec. Vi cete...

a) Emigrirati u inostranstvo...
b) Optuziti Andjusica jer nije pevao "Da volim Crno-bele" pred pocetak meca.Okriviti Arsenija jer je prestao da se javlja ujutru sa "Dobro jutro" mantrom...
c) Pocepati sve postera KK-a sa zida, cak i onaj Kicin i Prajin, i ujutru se prijaviti u Legiju stranaca...
d) Pokupiti na brzinu najosnovnije stvari i otici u atomsko skloniste na godinu dana kako ne bi mogli ni slucajno da cujete/vidite/procitate izvestaje sa utakmice, slavlje komsija, intervjue iz svlacionice, Covicev pobednicki govor....

Posted Image

Ako imate najvise odgovora pod a) vi ste jedan veliki Partizanovac ali vrlo realan i na poraze gledati kao normalnu stvar i uvek verujete da ce biti bolje vec sledeci put...

Posted Image

Ako imate najvise odgovora pod b) vi ste Grobar do koske koji veoma emotivno prezivljava svaku tekmu i posle svakog poraza ne moze da jede naredna tri dana...

Posted Image

Ako imate najvise odgovora pod c) vi ste Grobarcina sa nerealnim ocekivanjima i za svaki poraz vam je kriv neko drugi. VJ-a ne gotivite kao ni one koji ga pohvale ponekad...

Posted Image

Ako imate najvise ogovora pod d) vi ste stari, dzangrizavi navijac Partizana koji nikad nije zadovoljan cak i kad pobedimo sa 30 razlike jer uvek mora/moze bolje. Navijace CZ-e ne mozete da smislite a Tegija smatrate za objektivnog novinara i njegove emisije ne propustate...

Posted Image

P.S Nadam se da se spomenuti forumasi nece ljutiti jer su se nasli u ovom kvizu kao i da mi nece zameriti oni koje nisam pomenuo jer onda ovaj post ne bi stao na jednu stranu.... :D


Pripreme nasih igraca dva dana pred pocetak finalne serije....

Kapiten Bozic uziva u hrani koju je sam spremio gledajuci Jamie Oliver-ovu emisiju...

Spoiler


Andja namesta ruku....

Spoiler


Raduljica radi na psiholoskom planu kako bi obuzdao svoje emocije na utakmici...

Spoiler


Kecman, uz pomoc drustva iz kraja, radi na popravljanju kondicije...

Spoiler


Bogdanovic, Bertans i Marinkovic vezbaju po posebnom planu i programu...

Spoiler


Lucic radi na cvrstini...

Spoiler


Macvan usavrsava igru pod kosem...

Spoiler


Cakarevic zeli da popravi skok u napadu...

Spoiler


James vredno trenira u teretani...

Spoiler


Pozvan je i Djekic da pomogne svojim drugovima da se sto bolje spreme. Vidimo ga kako je veseo i raspolozen da krene na trening ovo jutro...

Spoiler


Milosavljevic, okruzen novinarima, daje intervju pred derbi...

Spoiler


A trener Jovanovic sprema jos neku savrsenu taktiku kako bi jos jednom ostao neporazen u duelima sa vecitim rivalom...

Spoiler





Dakle braco Grobari, nema mesta panici, sve je pod kontrolom pred finale.. :)


  • 8

#88 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 08 June 2012 - 12:15

Kako smo krenulu sa ovim mantrama pred petu utakmicu ocekujem da zrtvujemo minimum 3 device :D


u danasnje vreme je lakse naci dobrog centra nego 3 device... a evo mi vec 10 godina, nikako da ga nadjemo, pa ti onda racunaj za device...:lol:



  • 4

#89 peja™

peja™
  • Members
  • 25,889 posts

Posted 19 June 2012 - 00:13

'Nebojsa Covic je jedan kriminalac, jedan manipul-prevarant, olos beogradski o kome necu vise da komentarisem.. ' - reci su uglednom politicara Velje Ilica. Da li se slazete sa cika Veljom?

Pricajte sta ocete, Covic je veliki gospodin sa velikim G za Svinju, PSDa i ostale umnobolnike. Covek je zaradio posteno svoj novac, bavio se politikom, otvorio fabriku, zaradio kintu, sina ozenio u 20g i kao nekog nba rukija, uveo ga u sport, u zdrav zivot, smirio ga, ponasa se gospodski i dostojanstveno, ne tuce sudije, ne ulazi u teren i ne jebe mrtve majke i decu ljudima, gospodin covek, sedi u svojoj lozi i gleda utakmicu. Vise puta je FMP dolazio u Valjevo, imao sam prilike da gledam te utakmice (Fica btw bio odlican, niko nije mogao da ga cuva, ponasa se decko fino i kulturno, dobio poklon za svadbu od igraca Metalca, jednom slucajno udario malog Djukana koji je teatralno pao, Fica mu prisao i lepo ga zagrlio...) , seljadija iz Valjeva, ti krezubi likovi i prljavi pacenici su vredjali Covica sve vreme, utakmicu nisu ni gledali, pokazivali mu srednji prst, Nebojsa je to onako gospodski kulirao, smejao se...

Jednostavno za nekoga odmah vidis da je gospodin covek, velicina. Psiho, Pecenje, Todoric... Ma nisu ni do malog prsta jednom Nebojsi Covicu. Tako da ta poredjenja nikako ne stoje..

Dokazano je sve sto radili PSD, Dule i ostala svinjarija.. Dokazite jedan Covicev los postupak, neku crnu mrlju, bilo sta... Ne ide :)

Covica mrze jer je uspesan , pametan, obrazovan..

Posted Image
  • 6

#90 dissolvius

dissolvius
  • Members
  • 3,865 posts

Posted 22 June 2012 - 10:47

LeBron uz'o titulu, pa je u jutarnjem bio prilog o jednom mladom forumasu iz Valjeva koji je kao resenja na sve zadatke na prijemnom iz matisa upisao broj 6, za srecu i slavu; prilog isao uzivo jutros sa Povlena odakle se cuju pucnji iz haubica uz muziku iz "Miami Vice", ma show :D


once again

http://www.youtube.com/watch?v=5XCtZmhWXLM
  • 3