Jump to content


Photo
- - - - -

OFK Beograd


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
412 replies to this topic

#406 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 29 April 2014 - 10:15

Ne znam, cuda se desavaju :D

Vi se još uvek nadatae da će neko drugi da vam obezbedi titulu...?



#407 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 29 April 2014 - 10:17

Vi se još uvek nadatae da će neko drugi da vam obezbedi titulu...?

Kad od vas nema vajde :D



#408 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 29 April 2014 - 10:20

Kad od vas nema vajde :D

Vi tolko zaserete da ne može cela liga da vas posle povadi.... :rotflmao:



#409 stondisha

stondisha
  • Members
  • 8,588 posts

Posted 29 April 2014 - 11:28

Jbg... los vam horoskop  :D

 

Pa kad su nam namestili Terzu da je kriminalac <_<

 

 

A on duša od čoveka morao da beži od dušmana kod bivše nam braće, da se krije po nekim pećinama po Proketijama i da jede korenje.

 

I kad ste onakvog dobročinitelja slomili putem dimnih signala ste mu poslali poruku da može da se vrati u svoju kuću u OFK.

 

Slomljen čovek ne može da se bori sa kojekavim lopinama i zlikovcima u crveno/crnio belim bojama.

 

Jes vam fora... a kao loš nam horoskom, ma nemoj molim te.

 

 

0:)



#410 IComeToClaimThisLand

IComeToClaimThisLand
  • Members
  • 183 posts

Posted 19 October 2014 - 17:50

Pozdrav svima, drago mi je da vidim da ima jos navijaca OFK-e :) Mene je na klub "navukao" ujak koji me je vodio na uktamice jos od kad sam imao 2 godine, tada je jos uvek Terzic igrao u prvom timu :D Kasnije sam i trenirao tamo koju godinu dok se nisam prebacio na kosarku.

 

Elem, iskreno mi je drago jer sam ovih meseci razmisljao o tome koliko je jadno da u celoj nasoj drzavi 90% ljudi navija za dva kluba, verovatno samo zato sto su najuspesnija. Nikad mi nece biti jasno kad neko van Beograda, ko ima "blizi" klub, navija za CZ ili Partizan. Kad bismo imali situaciju kao u Engleskoj, Spaniji ili Italiji, mnogo bi bilo zanimljivije, navijaj za svoj grad, za svoj klub. Ovako mi se smeju ljudi kad kazem OFK i misle da se sprdam, nije im jasno kako to da neko moze da navija za neku "trecu" opciju :) Nazalost, posto je kvalitet domaceg fudbala uzasan, ne pratim ni OFK, cak ni derbije, samo pogledam golove i pratim ih na tabeli. 

 

Posto smo slabi, iskreno i potajno navijam za Vojvodinu da skine ovaj dvojac i da osvoji titulu. 

Pogotovo mi smeta sto se sve pare ulazu samo u ova 2 kluba koji nikad nista ne mogu da urade na internacionalnoj sceni, a, npr, OFK ima mozda i najbolju omladinsku skolu decenijama unazad i nikako im se ne pomaze da se novcano situiraju kako bi te mlade talente zadrzali a ne da vecito idu u CZ i Partizan samo da se bolje prodaju posle.

 

Danas sa Radom 1:1, ocekivao sam pobedu za ostanak na 4tom mestu ali sta je tu je :D



#411 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 31 October 2014 - 19:33

OFK Beograd ostao bez sportskog direktora

 

pre 6 minuta / mozzartsport.com

 

“Privatne obavaze su ovaj put bile jače, a imam ih na pretek, te sam morao da se okrenem njima”, rekao je Ardijan Đokaj

 

14147800419252.JPG

 

Ardijan Đokaj je napustio funkciju sportskog direktora OFK Beograda. Đokaj je na Karaburmu stigao bez velike pompe, a otišao je u istom stilu. Privatne obaveze su dobile ovu “utakmicu”.
 

„Nemam reči da opišem koliko se svima u klubu zahvaljujem na saradnji, kompletnom kolektivu koji sam upoznao i sa kojim sam sarađivao. Puno mi je srce što sam ostvario sjajnu saradnju sa svima koji su me dočekali na Omladinskom stadionu i pružili podršku. Međutim, privatne obavaze su ovaj put bile jače, a imam ih na pretek, te sam morao da se okrenem njima. Verujte, od prvog juna nisam imao slobodan dan, a celog sebe sam uložio u OFK Beograd. Veliku zahvalnost dugujem i Zvezdanu Terziću, koji mi je tog prvog juna pružio šansu i u meni video čoveka koji može da radi u snažnom kolektivu kakav je OFK Beograd, a ja se nadam da sam opravdao poverenje i da smo uradili i više nego što smo zacrtali“, rekao je Đokaj.

 

Nekadašnjem napadaču je drago što je OFK Beograd sve bliži vrhu tabele.
„Napravili smo nekoliko dobrih rezultata, a svi uspesi koji su napravljeni i rezultati idu na ruku igrača i stručnog štaba“.

 

Đokaj se posebno zahvalio navijačima.
„Pružili su mi podršku i imali smo odličnu komunikaciju, razumeli smo se i znam se da će se u budućnosti još radovati“.



#412 Constantin

Constantin
  • Members
  • 21,867 posts

Posted 09 November 2014 - 00:05

10800485_326717277514898_1940019498_o.jp

 

10756832_326717260848233_970954907_o.jpg

 

10752794_326716597514966_1467317930_o.jp



#413 Manoly

Manoly
  • Members
  • 14,176 posts

Posted 08 July 2015 - 08:48

Pižon na klupi OFK, debi protiv Zvezde?

 

Četvrta 'Zvezdina zvezda' i bivši selektor reprezentacije Srbije Vladimir Petrović preuzeće mesto šefa stručnog štaba OFK Beograda, prenose 'Novosti'.
NĐ Izvor: B92, Večernje novosti sreda, 8.07.2015. | 08:27

  

Na klupi 'Romantičara' sa Karaburme Petrović bi trebalo da zameni Dejana Đurđevića, koji pregovara sa Savezom Uzbekistana oko preuzimanja reprezentacije.

Petrović bi zvanično trebalo da debituje na utakmici protiv Crvene zvezde 18. jula, kada startuje sezona u Superligi Srbije.

Trenersku karijeru 60-godišnji Petrović počeo je u Crvenoj zvezdi, koju je vodio u dva navrata, a kasnije je radio u Grčkoj, Kini, Rumuniji i arapskim zemljama.

Reprezentaciju Srbije vodio je od 15. septembra 2010. do 14. oktobra 2011. godine, kada se povukao sa mesta selektora nakon neuspeha u kvalifikacijama za prvenstvo Evrope 2012.

OFK Beograd je prošlu sezonu završio na 8. mestu nacionalne Superlige.

 

Da osvezim zaboravljenu temu.