Jump to content

Photo

SVETLANA CECA RAZNATOVIC

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
60 replies to this topic

Poll: Da li je Ceca kriva? (46 member(s) have cast votes)

Da li je Ceca kriva?

1. -Da, kriva je. (27 votes [69.23%])

Percentage of vote: 69.23%

2. -ne,nije kriva sve je to namestaljka (7 votes [17.95%])

Percentage of vote: 17.95%

3. -nije kriva u tolikoj meri da je ne puste na slobodu(kao samohranu majku) (5 votes [12.82%])

Percentage of vote: 12.82%

Vote Guests cannot vote

#31 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 02 June 2003 - 11:57

Ne znam sta bi tvoj kez trebao da znaci,ako je on tu da bi se smejao kredibilitetu pomenutog lista,onda se trba tebi nasmejati :lol: ,a ako je tu jer izvod navodno nije iz Novosti onda malo bolje prelistaj najtirazniji dnevni list SCG! :lol:

Sad branis i Vecernje novosti! Ono sto si ti citirao iz ovog visokopostovanog i vise nego pouzdanog lista se tice toga treba li da bude u pritvoru ili ne tj. da li ce da bezi. Nigde se krivica ne pominje. Jos jednom te pitam otkud ti znas da nema dokaza?!

Nego nesto mi mnogo branis Cecu za nekog ko slusa "Koju,Orgazam,Partibrejkerse i Iznenadnu silu...". A i sumnjiv mi je nesto taj tvoj muzicki izbor, kao da si ih prepisao odnekle ili ti je neko izdiktirao :lol:

#32 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 02 June 2003 - 19:52

Ne to nije moj muzicki izbor,to ti je bio komentar Isidore Bjelice koji je ovde koiran,a ti bi mogao malo bolje da pogledas o cemu se radi,jer tamo lepo pise da to kaze Isidora..........Ja slusam Sunshine,DJ Cerla,Discovery,Mark'Oh................Cecu branim jer ovo smatram providnom zaverom :lol:

#33 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 02 June 2003 - 19:55

Kontra kao pricas o Ceci pocinjem da sumnjam da si ti njena majka, samo ona moze toliko da voli Cecu. Svaki put kad procitam tvoj odgovor iznerviram se. Mora da sam ja pao sa Marsa pa jadan, ne vidim da je Ceca dobra riba i jadna samohrana majka, pa jos i neduzna...... mosh misliti!
Nas narod ume da kaze "Spolja gladac, a unutra jadac"

"To sto tebi neko smeta nije razlog da ona bez dokaza bude u zatvoru.Jedno je siguurno Ceca je mnogo dobra riba..... "

e pa to sto tebi neko ne smeta, nemora da znaci da nije kriva...  Ko zna ko sad place za onim "trofejnim" pistoljima i da li je uopste ziv da moze da place!!!! a ti se jos pitas da li je kriva (saucestnistvo). Ako je proglase nevinom, ja se iz ove zemlje selim ili cu da snimim album i budem dobra riba sa 2 tone sminke i silikona, posto se to ovde, izgleda, ceni !!!! :lol:
I imam jos jedno pitanje za tebe. Ako sam dobro pratio ovaj topic vecina je protiv Cece, pa te pitam gde je obih 100 000 sa marakane na ovom forumu, pa jos i na ovom topicu da je brane kad vec "toliko" vredi?

Ovaj forum je pun amerikanizovanih "demokrata" i istomisljenika.To je dosta ruzno i cini monotonim ovaj forum.Ceca sigurno ima puno obozavaoca,ne puni svako Marakanu,a njen sajt posetilo milion ljudi....... :lol:

Edited by kontra, 02 June 2003 - 19:59.

#34 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 02 June 2003 - 19:58

02.06.2003 20:00h

Blokada auto puta ka Grckoj za vikend a medjunarodna organizacija AMNESTI INTERNATIONAL odlucila je da reaguje!

Svetlana Ceca Raznatovic ni danas posle zavrsetka saslusanja preostalih svedoka, nije pustena da se brani sa slobode. Sa pravne strane, apsolutno nejasno ostaje svetskoj javnosti stanje u kome se ona trenutno nalazi. Ogorceni ostaju obozavaoci, brojni postovaoci, ali prvenstveno porodica koja je verovala u pravni sistem ove zemlje. Ono sto je najbitnije jeste da narod ipak zna da razlikuje istinu od lazi i da je svestan da se radi o licnom obracunu pojedinaca iz vrha vlasti sa pokojnim Raznatovicem, izjavio je CECIN otac Slobodan Velickovic. Gospodin Velickovic nam je rekao i to da stanovnici Zitoradje i brojni Cecini obozavaoci planiraju blokadu auto puta ka Grckoj za vikend ukoliko se Ceca ne nadje uskoro na slobodi. A, medjunarodna organizacija AMNESTI INTERNATIONAL odlucila je da reaguje, kako saznajemo iz dobro obavestenih izvora

IZVOR: Oficijalni sajt Svetlane Cece Raznatovic

#35 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 02 June 2003 - 20:03

Za oblaka:

Imao sam priliku da vidim Natasu Bekvalac izbliza,razocarao sam se,ima mnogo osteceno lice i dosta je iskvracana.........Ja cu samo reci da je meni Ceca najbolja riba SCG,Xenia je ok....... :lol:

#36 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 03 June 2003 - 10:34

Ne to nije moj muzicki izbor,to ti je bio komentar Isidore Bjelice koji je ovde koiran,a ti bi mogao malo bolje da pogledas o cemu se radi,jer tamo lepo pise da to kaze Isidora..........Ja slusam Sunshine,DJ Cerla,Discovery,Mark'Oh................Cecu branim jer ovo smatram providnom zaverom :lol:

Izvinjavam se, nisam video sam pocetak posta!

Ali i dalje te pitam otkud znas da nema dokaza. Daj mi nesto drugo osim sumnje u veliku zaveru, zabrinutosi brojnih obozavalaca i tvrdnji rodbine i prijatelja.

#37 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 03 June 2003 - 12:05

e srbijo srbijo , dokle vise da unutrasnjost ....

#38 Ognjeni

Ognjeni
  • Members
  • 81 posts

Posted 03 June 2003 - 17:04

kontra, kontra, provalio sam te tvoje je da kontriras sta god da se kaze, a post ja nisam Velimir Ilic vise necu reagovati na tvoje provokacije. Ti si ovde ubaceni element.
samo jos ovaj :lol:
Ceca je napunila marakanu jer je u nasoj zemlji (nazalost, jos uvek) kriza morala, i opsteg srozavanja sistema vednosti, pa i u kulturi. Ona je zvezda kao sto je Legija heroj iz Bosne. Ako me razumes.

#39 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 04 June 2003 - 19:22

Zalosno je sto mnogima smeta da imaju neistomisljenike.

Evo sta kaze i Beogradska advokatska komora:

03.06.2003

ADVOKATSKA KOMORA BEOGRADA, doduse sa izvesnim zakasnjenjem je ostro reagovala na vanrednoj sednici koja je odrzana ovih dana Naime, jedan od zakljucaka vanredne sednice je bio da u znak bojkota protiv onih koji krse zakon povuce se iz odbrane svih okrivljenih, a bez njihovog prisustva dalji postupak je nemoguc. Izjavu je dao advokat g-din Miroslav Todorovic. G-din Todorovic je takodje rekao da po Medjunarodnompaktu o osnovnim ljudskim pravima i gradjanskim slobodama, i odgovarajucoj evropskoj konvenciji, na osnovu koje se zasnivaju i odredbe naseg novog Zakonika o krivicnom postupku Ceca ima pravo na tkz. ubrzani postupak. A to znaci da se sve istrazne radnje obave u najkracem mogucem roku, i da se time stvore uslovi da izadje na slobodu. Gospodindin Todorovic je izrazio veliko zaljenje kako zbog krsenja zakona nad Cecom, tako i nad njegovim kolegama advokatima koji su u zatvoru vise od dva meseca.

- Odredivanje pritvora Svetlani Ražnatovic je u stvari osveta uticajnih politickih krugova i pojedinaca koji su izvan pravosudnih organa. To je tipicna zloupotreba ovog instituta, a ne mera obezbedenja prisustva i ucešca okrivljenog u postupku. Potpuno se prenebregavaju humani razlozi i ne vodi se racuna da je moja klijentkinja majka dvoje maloletne dece od 4,5 i 5,5 godina - kaže Danilovic.

Inace, prema važecim odredbama Zakonika o krivicnom postupku pritvor u istrazi može trajati najduže šest meseci. Ako se do isteka ovog roka ne podigne optužnica, okrivljeni se pušta na slobodu. Odredbe istog zakona omogucavaju istražnom sudiji da u saglasnosti sa tužiocem ukine pritvor i u toku istrage. Ako izmedu istražnog sudije i tužioca ne postoji saglasnost, odluku o pritvoru donosi sudsko vece u roku od 48 sati.

Eto zasto ja smatram sve ovo zaverom!

#40 Moca

Moca
  • Members
  • 1,208 posts

Posted 06 June 2003 - 00:30

Batice nemoj vise da nas mazes nismo mi toliko glupi. Ceca je jedan olosh i to veliki sto se mene tice treba je zatvoriti i baciti kljuc u Dunav. Zar stvarno nije kriva zena najveceg kriminalca u istoriji Srbije??? Kao nije znala da ima oruzje i kao sve je to trofejno brate ja ne znam ali sanduci sa municijom i granatama mi ne lice na trofeje. A da li je zvezda ma kakva zvezda za koga???Za ljude kojima je nametnuta jer drzavna televizija promovie sund i kic(u milosevicevo vreme)? Kada mladi nisu imali izbora da slusaju nesto drugo. A te gluposti da amerikanci hoce da snime film i da ce glumiti stiven sigal je obicna novinarska patka pazi sad madona se zanima za cecu :lol: pa bre ne znam da li s cuo ali cuvena budala MTV-ja Tom Grin doneo je u studio kasetu Zorice Brunclik i pusti da vidi rekcije prisutnih pa smejali su se svi od gostiju do osoblja i to ce oni da snimaju film ma ajde bre .

#41 Ognjeni

Ognjeni
  • Members
  • 81 posts

Posted 06 June 2003 - 19:12

Kontra, ovaj put bez moje reakcije, kao sto sam i obecao. Samo bih te zamolio da nam objasnis o kakvoj "osveti" politicara se rada i sta to oni svete.
Hvala.

#42 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 09 June 2003 - 18:03

Neki nasi kvazi politicari hoce da steknu slavu tako sto ce sa zatvore jednu medijsku poznatu licnost i da se posle hvale kako su uspesni!Prvenstveno mislim na Mupovce koji izvode grandioznu akciju "Sablja"........ :lol:

#43 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 10 June 2003 - 20:50

Jedini "uspeh" ove operacije "Sablja" jeste hapsenje jednog pevaca i jedne pevacice. Bruka i sramota. Pozivam sve one koji su na ovom forumu glasali za opciju 2) i 3), dakle, da Ceca nije kriva, da osnujemo odbor za oslobadjanje Svetlane Cece Raznjatovic. Ko zna, mozda nam se zahvali u naturi.

#44 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 10 June 2003 - 20:59

:  pa bre ne znam da li s cuo ali cuvena budala MTV-ja Tom Grin doneo je u studio kasetu Zorice Brunclik i pusti da vidi rekcije prisutnih pa smejali su se svi od gostiju do osoblja

BOZE , POMOZI NAM
PRUZI RUKU
I POMILUJ NAS ....

I OPERI NAS OD SVIH OVIH , nazalost NASIH ...... necu da pisem ruzne reci !

Najgore je sto ta Brunclik je bila ministar kulture ili tako nesto !

EEEE SRBIJO SRBIJO

#45 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 10 June 2003 - 23:25

pa bre ne znam da li s cuo ali cuvena budala MTV-ja Tom Grin doneo je u studio kasetu Zorice Brunclik i pusti da vidi rekcije prisutnih pa smejali su se svi od gostiju do osoblja

Pazi, Zorica Brunclik jeste krava, ali po cemu je sve ono sto dolazi sa raspalog MTV-a dobro?! Na tom MTV-u ima kica i sunda (toliko su mi mrske ove dve reci jer je svaki duduk poceo da ih upotrebljava za sve i svasta) koliko hoces! Mnogo me nervira ta njihova nadmenost, naduvanost, iskompleksiranost...