Jump to content

Photo

SVETLANA CECA RAZNATOVIC

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
60 replies to this topic

Poll: Da li je Ceca kriva? (46 member(s) have cast votes)

Da li je Ceca kriva?

1. -Da, kriva je. (27 votes [69.23%])

Percentage of vote: 69.23%

2. -ne,nije kriva sve je to namestaljka (7 votes [17.95%])

Percentage of vote: 17.95%

3. -nije kriva u tolikoj meri da je ne puste na slobodu(kao samohranu majku) (5 votes [12.82%])

Percentage of vote: 12.82%

Vote Guests cannot vote

#16 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 29 May 2003 - 17:52

Dosta dobro argumentujes ognjeni :lol:

#17 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 30 May 2003 - 08:41

Ajde predstavi se konacno! Jesi li njen advokat, istrazni sudija ili policajac koji zna celu pricu? I osnovno pitanje otkud ti znas da nema dokaza?!

#18 Ognjeni

Ognjeni
  • Members
  • 81 posts

Posted 30 May 2003 - 09:58

A ja sam mislio da se ti salis pa sam se i ja salio. Nema potrebe da ja ista argumentujem, dokazi nam izbise oci, samo ih ti ne vidis, ili ne zelis da ih vidis.... :lol: (sto kaze Junior Bonner mozda si njen advokat a mozda i nesto vise, ne daj boze ...). Kriva je i odgovara ce svidelo se to tebi ili ne. Sta ces zivot je cupav i dlakav koliko god se depilirao i silikonisao.... :lol:

#19 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 30 May 2003 - 12:00

IZ "VECERNJIH NOVOSTI" :

-Danas bi trebalo da se zavrsi istraga protiv Svetlane Raznatovic i Lidije Velickovic.....................

Izmedju ostaloga pise i ovo :

-Prema informacijama koje smo dobili u pravosudnim krugovima-Vrhovni sud Srbije doveo je u sumnju osnovanost drzanja Svetlane Cece Raznatovic u pritvoru.Naime, u obrazolozenju jedne odluke VSS donete u dosadasnjem toku postupka,sudije VSS su konstatovale da uopste nema dokaza da bi Svetlana Raznatovic pobegla iz zemlje ako bi bila pustena da se brani sa slobode (to navode o bezanju u okruznom sudu).Takav stav sudija VSS prakticno znaci da Raznatovicka onda,ne moze biti ni pritvorena zbog necijeg straha da ce pobeci iz zemlje,jer pomenuti strah NIJE potkrepljen cinjenicama!

Evo ti jednog dokaza i stava Vrhovnog suda Srbije :lol:

#20 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 30 May 2003 - 12:14

IZ "VECERNJIH NOVOSTI" :

:lol: :lol: :lol:

#21 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 30 May 2003 - 16:19

Ne znam sta bi tvoj kez trebao da znaci,ako je on tu da bi se smejao kredibilitetu pomenutog lista,onda se trba tebi nasmejati :lol: ,a ako je tu jer izvod navodno nije iz Novosti onda malo bolje prelistaj najtirazniji dnevni list SCG! :lol:

#22 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 30 May 2003 - 16:31

e ako nju puste napolje onda je nevina ! Lupice nam par pesama , nekoliko pateticnih spotova i srbija ce da se raznezi i nece dati Cecu !
yebem ti drzavu ! (sorry sto psujem)

#23 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 30 May 2003 - 17:02

To sto tebi neko smeta nije razlog da ona bez dokaza bude u zatvoru.Jedno je siguurno Ceca je mnogo dobra riba.....

Edited by kontra, 30 May 2003 - 17:03.

#24 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 30 May 2003 - 17:11

eee moj kontra , ceca je najruznija zena a sa sminkom najbolja riba !
dali si je video na slikama sa sahrane Arkana ili dali si je nekad video uopste bez sminke !
i ja bi bio dobra riba da se sminkam onako.

#25 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 30 May 2003 - 17:17

eeeeee moj oblace svi oni sa estrade se sminkaju puno,uostalom ceo svet je jedna velika sminka,a Cecina slika sa sahrane je meni licno njena najlepsa slika........... :lol:

#26 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 01 June 2003 - 15:51

aaauuuuu brate , zalim tvoj ukus ! :lol:

#27 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 01 June 2003 - 16:45

Nije potrebno da me zalis,poseti malo sajtove sa njenim slikama i videces zasto.....

#28 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 01 June 2003 - 16:59

ma covece ruzna je !
Mojne brate ono , uvece bomba a ujutru se preplasis kad je vidis !!! ma daaaaaj
Odmah cu ti reci koje po meni nalepsa devojka na estradi !
To je natasha bekvalac ali i nju moram da malo vise sagledam ! i Ksendza Pajcin je sjajna ali ovo samo govorim o spoljasnem izgledu ! dok je Karleusa za ciscenje wc sholja !
ali sve bi ja to boje ! :lol:

#29 Ognjeni

Ognjeni
  • Members
  • 81 posts

Posted 01 June 2003 - 18:09

Kontra kao pricas o Ceci pocinjem da sumnjam da si ti njena majka, samo ona moze toliko da voli Cecu. Svaki put kad procitam tvoj odgovor iznerviram se. Mora da sam ja pao sa Marsa pa jadan, ne vidim da je Ceca dobra riba i jadna samohrana majka, pa jos i neduzna...... mosh misliti!
Nas narod ume da kaze "Spolja gladac, a unutra jadac"

"To sto tebi neko smeta nije razlog da ona bez dokaza bude u zatvoru.Jedno je siguurno Ceca je mnogo dobra riba..... "

e pa to sto tebi neko ne smeta, nemora da znaci da nije kriva... Ko zna ko sad place za onim "trofejnim" pistoljima i da li je uopste ziv da moze da place!!!! a ti se jos pitas da li je kriva (saucestnistvo). Ako je proglase nevinom, ja se iz ove zemlje selim ili cu da snimim album i budem dobra riba sa 2 tone sminke i silikona, posto se to ovde, izgleda, ceni !!!! :lol:
I imam jos jedno pitanje za tebe. Ako sam dobro pratio ovaj topic vecina je protiv Cece, pa te pitam gde je obih 100 000 sa marakane na ovom forumu, pa jos i na ovom topicu da je brane kad vec "toliko" vredi?

#30 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 02 June 2003 - 11:35

oni su na pinku ! :lol: