Jump to content


Photo

SVETLANA CECA RAZNATOVIC


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
60 replies to this topic

Poll: Da li je Ceca kriva? (46 member(s) have cast votes)

Da li je Ceca kriva?

  1. -Da, kriva je. (27 votes [69.23%])

    Percentage of vote: 69.23%

  2. -ne,nije kriva sve je to namestaljka (7 votes [17.95%])

    Percentage of vote: 17.95%

  3. -nije kriva u tolikoj meri da je ne puste na slobodu(kao samohranu majku) (5 votes [12.82%])

    Percentage of vote: 12.82%

Vote Guests cannot vote

#1 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 26 May 2003 - 10:23

Sta mislite da li je Ceca kriva?Ona je koliko god to nekom smetalo ili ne nasa najveca medijska zvezda.Ne slusam njenu muziku niti sam Cecin fan,ali su me zainteresovala sva desavanja oko tako jedne velike zvezde.Najvise iz jednog razloga jer mi se sve to(oko njene optuznice)cini sumnjivim.Ceca je prvo optuzena za poznanstvo sa Zemucima i nedozveljeno posedovanje oruzja, pa je onda stigla optuznica za finansije Obilica,iz krajnosti u krajnost.Svima je jasno da Obilic u navedenom periodu od cetiri godine nije mogao da proda toliko igraca koliko tvrdi MUP,te da Ceca nije sve vreme bila predsenica plus sto bnije imala bas velike koristi da sama sebe vara kao vlasnica!Cini mi se da nasa vlast na Ceci,kao velikoj medijskoj zvezdi samo skuplja politicke poene!Posle ce ministar Dusan Mihajlovic reci kao policija nikog ne stedi pa ni Svetlanu Raznatovic.Kako je to samo bedno!Napominjem da ovde ne zelim muzicku raspravu vec samo da se preispitamo koliko je moralno da se prema Ceci vlast odnosi kao prema najvecem mafijasu??? Srbije bez ikakvih DOKAZA!!!!!! :lol:

Edited by kontra, 26 May 2003 - 10:26.


#2 isidora

isidora
  • Members
  • 338 posts

Posted 26 May 2003 - 10:28

Daće Bog da crkne krava uskoro!

#3 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 26 May 2003 - 11:58

ISIDORA BJELICA: DZEGER NECE SA CECOM U BAJBOK Da ne bude zablude,u fudbal se ne razumem,ne podnosim turbo-folk kao ni hip-hop,slusam iskljucivo rokenrol.Za razliku od ministra Lecica,prezirem Harisa Dzinovica a za razliku od takodje ministra Djelica ne djuskam uz "Kalasnjikov". Ukratko:Slusam Koju,Orgazam,Partibrejkerse i Iznenadnu silu...Ali smatram da je Ceca zvezda. To smatraju i Amerikanci,koji su nas bombardovali i koji nas privolevaju tranziciji ali nisu raspolozeni da otkupljuju nase cementare nego zele da otkupe Cecin lajf stori.Normalno i politicki korektno,Amerikanci znaju sta je trzisno profitabilno.Oni znaju da je Ceca nesto izmedju srpske Emili Heris i Doli Parton.Ako se tome doda da je Arkan nesto izmedju Dilindzera i Odija Marfija onda je jasno da Ceci nije mesto u zatvoru nego u muzeju vostanih figura.Medjutim,ona je u bajboku i ne samo ona nego i njena sestra Lidija za koju niko ne bi ni cuo da nije pokosena Mihajlovicevom alijas Legijinom sabljom.Elem,Ulemek nije u bajboku ali Lidija jeste. Tamo je i Aca Lukas jer je imao pistolj(juuu!) i to u zemlji Srbiji gde je samo pola nacije predalo bazuke i minobacace Natasici Micic.Kako se akcija sablja suzava stvari su sve jasnije i jasnije,evo napr.Ljilja Buha je kod kuce a akcija Skalpel jos nije ni pocela.Sto ce reci skoro svi Slobini peraci novca i dileri oruzja jos uvek glume ugledne tranzicione biznismene.Dok ne vidimo koga ce skalpel stvarno zakaciti izgleda da je i jurnjava finansijske mafije pocela od nesrecne Cece.Blizimo se verziji da je Ceca kriva za sve a da je Aca prepakivao secer... Zato se pitam ako se uzme u obzir da je Bjekovic pusio Kertesov "Davidov" zasto gnjave pevace:Cecu,zbog pistolja ili zbog fudbalera ili zato sto je dobra riba,ili zasto gnjave Lukasa,zbog pistolja,zbog snifa ili zato sto je dobar frajer ili zato sto nemaju pametnijeg posla ili zato sto ne znaju sta ce sa Legijom? ...A ako nas je pesma odrzala stigli smo dotle da srpskom muzickom esnafu koji nije skupio m**a da potpise peticiju za Cecu i Acu,moralne packe treba da deli niko drugi do narkoman Mik Dzeger. Rolingstonsi nece u Srbiju.Nisu ludi da dolaze u zemlju u kojoj se hapse nacionalne zvezde.Pa Dzeger ima vise heroina u nosu nego sto ga je Lukas video u dilerovom gepeku a i j**o je vise decaka nego sto Obilic ima fudbalera pod ugovorom. Recju,rizicna zona.No seks,no drags,no rokenrol.

#4 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 26 May 2003 - 13:00

Predlazem da organizujemo referendum u narodu pa ako vecina kaze da je nevina da je puste. Uopste predlazem da se raspuste skupi sudovi i da se vise policija ne bavi skupim istragama. Treba videti da li je neko zvezda, da li se za njega interesuju Amerikanci, da li je Doli Parton. Takodje vise ne bi trebalo hapsiti one za koje niko nije cuo jer njihovu krivicu ne bi bilo moguce utvrditi na referendumu.

#5 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 26 May 2003 - 13:25

pa neka su Cecu uhapsili ! Sad ce neko reci , lako je uhapsiti Cecu a velike ribe su na slobodi ! Ceca je u zatvoru zbog prljavih poslova sa Obilicem ! Zbog toga bi bila u zatvoru u svakoj normalnoj zemlji ! e sad sto neko cecu ne voli pa kaze , neka je u zatvoru , svira narodnjake !?!! ako cemo tako pa ja bih njih sve u zatvor ali ne moze! Recimo pogledajmo slucaj Jelene karleuse , sorry ako skrecem sa teme, ali ona je meni jedan sjajan primer. Pocela je sa nekih nepunih 18 godina kao dobra macka sa mikrofonom i ne znam ima kevu koja poznata kao , mada ja za nju nikad ranije nisam cuo ! i sad ona krece sa nekim pesmama aaaiiiiaaauuuu tralalaa lai na narodnjacki nacin i tu se uzme kinta po tezgarenju! sta se desava Jelenica inace devojka koja nije ni srednju skolu zavrsila , zaljubljuje se u nekog zemunskog kriminalca! A cale joj je pandur !!! i kad su njega izresetali na NBG ona je nama jadna nesretna i tuguje punih godinu dana! i onda izlazi album i spotovi gde se trti i guzi na svaki moguci nacin ! a sto je najgore pocela je da pametuje i da soli svima pamet , tako kad je vidim na tv-eu ja odmah gasim jer je to neverovatno !!
mozda sam mnogo razduzio ali uglavnom, neka odu malo u zatvor mada bolje bi bilo da odu sa tim vremenom zajedno i da ih vise negledamo na TV-eu ! i boli me dupe sad za njih jer je mnogo bolje kad ih nema ! lakse se dise !

#6 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 26 May 2003 - 13:38

Slazem se sa tobom.JK je seljanka,ali mene to uopste ne interesuje,ne znam njene pesme,ona mi nije ni dobra riba i potpuno sam inertan na to.Prava muzika je ono sto peva SUNSHINE,U SKRIPCU,SCORPIONS...Ove nase pevacice su uglavnom cista lakrdija.Meni se cini nesto drugo,a to je da je Cecin slucaj politizovan,policija je odjednom sve to sad oko nje otkrila,a ako malo bolje pogledate optuznicu shvaticete da je ona nerealna.Meni se nesvidja to sto nekoga hapse i osudjuju jer im smeta,jer ga ne vole i jer im donosi politicke poene........... :lol:

Edited by kontra, 26 May 2003 - 13:40.


#7 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 26 May 2003 - 15:34

Meni se cini nesto drugo,a to je da je Cecin slucaj politizovan...


Ona je ispolitizovala svoj sopstveni slucaj kad je odabrala stranu.
A neki bi sad da joj pomognu da bude pop-star i samohrana majka, je l'?

Svasta.

#8 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 26 May 2003 - 16:40

Ona je ispolitizovala svoj sopstveni slucaj kad je odabrala stranu.
A neki bi sad da joj pomognu da bude pop-star i samohrana majka, je l'?

Svasta.

Ma ona je pokazala da ne zeli politizovati svoj slucaj onda kad je zamolila svoje obozavaoce da se ne okupe pred Centralnim zatvorom.............Ako ces da kazes da niko nije hteo da dodje na te proteste,onda gresis ja sam ih taj dan ipak dosta video na ulicama BG-a,a i na njenom sajtu(opcija questbook) vladala je ludnica za protestima...... :lol:

#9 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 26 May 2003 - 17:02

Bez namere da se dalje bavim tom pojavom sadrzanom u imenu Ceca, ponovicu da je ona jos pre 10+ godina izabrala mafijasku i ratno-zlocinacku stranu.
Zatvor je posledica tog izbora.

...I guess what? Tako i treba da bude.

A ti samo nastavi da je reklamiras, mozda se neko sazali.

taj dan...na ulicama BG-a...njen sajt(opcija questbook)...ludnica za protestima...



#10 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 26 May 2003 - 17:12

Bez namere da se dalje bavim tom pojavom sadrzanom u imenu Ceca, ponovicu da je ona jos pre 10+ godina izabrala mafijasku i ratno-zlocinacku stranu.
Zatvor je posledica tog izbora.

...I guess what? Tako i treba da bude.

A ti samo nastavi da je reklamiras, mozda se neko sazali.

Ja nikog ne reklamiram niti imam ikakve svrhe od toga.Nego vam svima lepo kazem da ne moze se o jednoj osobi na osnovu tvojih reci ili nekih predrasuda suditi.Ceca je nevina dok se ne dokaze suprotno,a dosad nema nijednog dokaza da je kriva.Niko je ne mesa sa podzemljom vec je optuzuju za finansijske prevare,koje svi ocenjuju smesnim.Dakle u pitanju je tvoja neobavestenost ili nesto drugo,ja samo pozivam na objektivni sud o Ceci? :lol:

#11 Junior Bonner

Junior Bonner
  • Members
  • 1,146 posts

Posted 27 May 2003 - 08:16

Ceca je nevina dok se ne dokaze suprotno,

:lol: :lol: :lol:

Ja mislim da je ona to vise puta dokazala.

#12 isidora

isidora
  • Members
  • 338 posts

Posted 27 May 2003 - 08:28

pa neka su Cecu uhapsili ! Sad ce neko reci , lako je uhapsiti Cecu a velike ribe su na slobodi ! Ceca je u zatvoru zbog prljavih poslova sa Obilicem ! Zbog toga bi bila u zatvoru u svakoj normalnoj zemlji ! e sad sto neko cecu ne voli pa kaze , neka je u zatvoru , svira narodnjake !?!! ako cemo tako pa ja bih njih sve u zatvor ali ne moze! Recimo pogledajmo slucaj Jelene karleuse , sorry ako skrecem sa teme, ali ona je meni jedan sjajan primer. Pocela je sa nekih nepunih 18 godina kao dobra macka sa mikrofonom i ne znam ima kevu koja poznata kao , mada ja za nju nikad ranije nisam cuo !  i sad ona krece sa nekim pesmama aaaiiiiaaauuuu tralalaa lai na narodnjacki nacin i tu se uzme kinta po tezgarenju! sta se desava Jelenica inace devojka koja nije ni srednju skolu zavrsila , zaljubljuje se u nekog zemunskog kriminalca! A cale joj je pandur !!! i kad su njega izresetali na NBG ona je nama jadna nesretna i tuguje punih godinu dana! i onda izlazi album i spotovi gde se trti i guzi na svaki moguci nacin ! a sto je najgore pocela je da pametuje i da soli svima pamet , tako kad je vidim na tv-eu ja odmah gasim jer je to neverovatno !!
mozda sam mnogo razduzio ali uglavnom, neka odu malo  u zatvor mada bolje bi bilo da odu sa tim vremenom zajedno i da ih vise negledamo na TV-eu ! i boli me dupe sad za njih jer je mnogo bolje kad ih nema ! lakse se dise !

Jel to zbog onoga što sam ja napisala?

OK, i ja bih ih sve u zatvor, ne bih trepnula...
I znam da ne može.

Ali ova crkotina je to zaslužila!
Uhapšena je zbog tog kluba i veze sa Zemuncima.
Nije ona tako glupa da ne zna šta ima u kući!

A što se tiče Jelene Karleuše, i ostalih cigana,
koji niti znaju pevati, samo mahati sisama,
doći će i na njih red.

#13 kontra

kontra
  • Banned
  • 225 posts

Posted 27 May 2003 - 12:13

Slazem se da JK ne zna pevati,zapravo pevati ne zna 90% nase tzv. estrade.......... :lol:

#14 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 28 May 2003 - 16:10

ceca prestala da gladuje ! jadnica

#15 Ognjeni

Ognjeni
  • Members
  • 81 posts

Posted 28 May 2003 - 22:03

Ceca je nevina dok se ne dokaze suprotno,a dosad nema nijednog dokaza da je kriva.Niko je ne mesa sa podzemljom vec je optuzuju za finansijske prevare,koje svi ocenjuju smesnim.



Tacno nema dokaza - pistolji su bili na vodu i pripada li su njenoj deci :lol:

Niko je ne mesa sa podzemljem - sama se "pomesala" :lol:

Care daj ti meni "smesnih 25 milioncica :lol: