Jump to content

- - - - -

Google oglasi vs. FB92

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#16 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 February 2011 - 02:43

A jel samo meni nad srpskim korenima raste dvd media-Canada cvet?ili je to cvet lokalne boje?
kad malo bolje pogledam, menjaju se oglasi,samo su koreni...ukorenjeni. :rolleyes:

Ja uopste nemam te korene ali imam 404 i ponude za telefoniranje i sl... kad mi se pojavilo prvi put ja mislila da mi se comp zabagovao :lol:

#17 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 February 2011 - 02:46

Чувајте српске корене Не заборавите ко смо и одакле смо! Најлепши српски поклони www.malasrpskaprodavnica.com
Kijk Sport1 met UPC Alle grote Voetbalwedstrijden Live bij u Thuis: 24 uur Sport1 bij UPC! UPC.nl/Sport1
Internet Televizija 170 EX YU i 1700 stranih TV kanala! Na računaru, Box-u ili mob.telefonu www.nettvplus.com

Kod mene internacionalno. Cuvam srpske korene, kupujem vocni kwark (vocna nemasna pavlaka) nude mi relaciju, to jos nisam skontao bas, je li 'nako il' pravo? Ako je pravo, onda ce iskat pare garant. Nego, je li se kome nudi nesto dzaba? Npr. usamljena krasotica zeljna druzenja? Adresa poznata redakciji b92.. Sifra: svak sebi placa!

#18 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 February 2011 - 02:50

Чувајте српске корене Не заборавите ко смо и одакле смо! Најлепши српски поклони www.malasrpskaprodavnica.com
Kijk Sport1 met UPC Alle grote Voetbalwedstrijden Live bij u Thuis: 24 uur Sport1 bij UPC! UPC.nl/Sport1
Internet Televizija 170 EX YU i 1700 stranih TV kanala! Na računaru, Box-u ili mob.telefonu www.nettvplus.com

Kod mene internacionalno. Cuvam srpske korene, kupujem vocni kwark (vocna nemasna pavlaka) nude mi relaciju, to jos nisam skontao bas, je li 'nako il' pravo? Ako je pravo, onda ce iskat pare garant. Nego, je li se kome nudi nesto dzaba? Npr. usamljena krasotica zeljna druzenja? Adresa poznata redakciji b92.. Sifra: svak sebi placa!

Upravo sam htela da kazem da svako dobija reklame prema interesovanju ;) kad si me pretekao pa sad ne znam sta ce tebi nemasna pavlaka :lol:
Nema nista dzabe - meni nude prevod i neke sandala i cipele (dve reklame) a bogami bila i neka reklama za pink - ozbiljno nisam nikad googlala pink :rolleyes:

#19 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 February 2011 - 02:53

Upravo sam htela da kazem da svako dobija reklame prema interesovanju ;) kad si me pretekao pa sad ne znam sta ce tebi nemasna pavlaka :lol:
Nema nista dzabe - meni nude prevod i neke sandala i cipele (dve reklame) a bogami bila i neka reklama za pink - ozbiljno nisam nikad googlala pink :rolleyes:

Meni je tamo jedan pre par postova, ponudio neku Karleusu. Sta ja da radim s'njom? 404

#20 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 February 2011 - 02:55

Meni je tamo jedan pre par postova, ponudio neku Karleusu. Sta ja da radim s'njom? 404

isto sto i ja s pinkom ;) promenis kanal

#21 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 24 February 2011 - 02:58

Kod mene internacionalno. Cuvam srpske korene ................

Sve su pomeshali, meni ba nude nekog Ljiljana ............ umesto Sanele ...... :krsta:

Ljiljan.ba

Men' se chini da ce da ispushe i sa korenima i sa ljiljanima Posted Image ..................

Edited by down with the sickness, 24 February 2011 - 02:59.

#22 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 24 February 2011 - 03:07

Sve su pomeshali, meni ba nude nekog Ljiljana ............ umesto Sanele ...... :krsta:

Ljiljan.ba

Nista nisu pomesali nego se proculo da te gitarista proglasio za zemljaka

#23 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 February 2011 - 03:13

:D Pa zar nisu? Mislim, KanaDZani iz Kanaaade?

#24 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 24 February 2011 - 03:16

Mijenjam korene za Karleusu! I nije to ''neka'' Karleusa. Taman nije za tebe, cim ti kazes neka i cim ti je 404. :D

#25 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 24 February 2011 - 03:16

Samo se ti zayebavay, ja sam ti vec naruchio dva kurtona za retrovizore ............. nemoj sluchajno da ne vozish po Chikagu, poklon se ne odbija.

#26 Albatross

Albatross
  • Members
  • 3,086 posts

Posted 24 February 2011 - 03:22

...

nazvati nekoga "forumaskom kreaturom" je dno dna. jos ako si moderator, dno je dublje. jos ako prodje legitimno i legalno, onda je u pitanju - rupa bez dna, da ne kazem provalija.

apropo zivotinja(prepoznace se):

All animals are equal, but some animals are more equal than others.

nadam se da mi 1 clan nece zameriti sto nisam potpisao citat. ;)

...

Edited by HariHaler, 24 February 2011 - 03:22.

#27 CRNO BELI SVET

CRNO BELI SVET
  • Members
  • 1,166 posts

Posted 24 February 2011 - 03:39

Potrudim se, odvojim pola sata u ovo kasno doba, ne bi li svojim postom osvojio što veći rejting...
Dobijem 6 pluseva u ove kasne sate, mislim se "do jaja", šta će tek biti ujutru kada većina "sportista" bude na forumu, kada ono međutim...Obrisan mi post... :o
Baš sam tužan...

Spoiler

Edited by CRNO BELI SVET, 24 February 2011 - 03:39.

#28 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 24 February 2011 - 04:26

How to Convert to Islam How to convert and become a Muslim with Live Help by chat www.IslamReligion.com
$5000 Cash Give-A-Way Cool Prizes For Taking Surveys. Win $5000. Win A Car. Sign Up Free! www.i-say.com
Russian Standards GOST and GOST R Standards Translated into English www.runorm.com
Call Serbia for 9.9¢/min Call from cell & home - No PINs Best Quality - Inst. Activation www.startec.com/balkan
KrejtLajmet All the news, TV, Radio and Social sites in one place! www.krejtlajmet.com
Pink Beograd 10+ Pink Televisions Shop, Compare and Save at Pronto. Television.Pronto.com

:blink: :blink: :blink:

Reklame, ajde-de. Mora se i forum necim placati i odrzavati. Ali OVE reklame?

Obrij me, majko, motornom testerom.

:krsta:

#29 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 24 February 2011 - 04:40

konačno "domaća" reklama ;)

Žhaví a sexy nezadané Hledáš dobrodružství? Najdi stejně smýšlejícího na chatu www.SMS-Kontakty.cz

Edited by Prag 011, 24 February 2011 - 04:41.

#30 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 24 February 2011 - 04:45

Veliko izvinjenje kući za prethodni post.Reklama je :thumbs: :whistle: