Jump to content


Photo
- - - - -

Svi spameri na jednom mestu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#1 ljubican

ljubican
  • Members
  • 1 posts

Posted 20 February 2011 - 18:43

Vreme prijemnih ispita se bliži, i roditelji najviše tazmišljaju o tome kako da pronađu privatnog nastavnika, a ja razmišljam kako da malo spamujem.Da li je to ispravno? Naravno da nije, zato me je moderator i banovao.

Ako se Vaše dete sprema za upis u srednju školu, polagaće Srpski jezik i Matematiku na prijemnom ispitu. Ovo je velika mudrost koju ne biste znali da vam je ja nisam rekla. U prodaji su zbirke zadataka i pitanja za polaganje prijemnih ispita iz ova dva predmeta. U svakoj zbirci su ,za svaku oblast, dati testovi za proveru znanja. Jbg, neću uspeti da vam prodam maglu koju sam htela.

Učenik bi trebalo prvo da uradi te testove, što će pomoći i njemu i Vama da identifikujete oblasti iz kojih je nivo znanja nedovoljan. Te oblasti treba pronaći u udžbenicima od 5-og do 8-og razreda. Ako je učenik dovoljno samostalan, neka te oblasti obradi sam, a samo ako je nivo znanja suviše nizak, potražite pomoć privatnog nastavnika. I ovo su sve murrosti koje ne biste znali bez mene, male glupe spamerke.

Sa privatnim nastavnikom, učenik ne bi trebalo da radi zadatke i pitanja iz zbirki i da ih uči napamet, već da nauči delove gradiva koje je propustio. Za vežbu i proveru, neka sam uradi zadatke iz te oblasti koji se nalaze u zbirci. I tako test, po test. Bla bla truć, bla bla truć. Samo vi meni dajte parice da vam spremim dečicu

Od ovakvog načina rada koristi su višestruke. Učenik će zaista naučiti gradivo, koje mu je inače potrebno u daljem školovanju, neće učiti napamet, imaće manju tremu na prijemnom ispitu jer mu neće biti važno koji će zadaci i pitanja biti postevljeni, a vi ćete uštedeti puno novca, mada ću pokušati da isti malo zaradim lupetajući gluposti ovde na forumu.

Isti način rada je i za srednjoškolce koji se spremaju za upis na fakultet. Bitna razlika je da srednjoškolac već sada mora da se odluči koji će fakultet upisati, jer su prijemni ispiti specifični za svaki fakultet. Je l' tako da sam tekst dobro naučila napamet?

Većina fakulteta izdaje zbirke testova sa prijemnih ispita iz prethodnih godina, a neki izdaju i zbirke za pripremu prijemnih ispita. Potrebno je raditi jedan po jedan test, identifikovati oblasti sa nedovoljnim nivoom znanja, obnoviti te oblast iz udžbenika za srednje škole, najbolje samostalno, sa privatnim nastavnikom, samo ako je neophodno. Da mi link nije prepravljen, vrlo rado bih vam pokazala kako ja to radim, ali je to zasad nemoguće.

Koristi su iste kao kod pripreme osnovaca za upis u srednju školu, s tim što je samostalan rad za srednjoškolce daleko značajniji. Upis na fakultet podrazumeva osim vežbi i predavanja, samostalno učenje i pripremu za polaganje ispita. Ako Vaš srednjoškolac nije u stanju da se samostalno pripremi za polaganje prijemnog ispita, ozbiljno razmislite o tome da li uopšte ima smisla da se upisuje na fakultet. Jeste da bih ja spremila i magarca, al' ne dadoše mi da se ovde reklamiram. Mrzelo me je da izdvojim nekoliko stotina dinara za reklamu, pa sam postavila link ka jeftinom sajtu punom reklama i kojekakve đubradi koje idu iz to, tako da ćete ukoliko posetite moj sajt za koji više nema linka dobijati bar još pet kila spama svakog dana.

Potrebno je sa pripremama početi odmah, dovoljno je raditi 1 sat dnevno, ali svaki dan. Ja, evo idem da okopam krompir i kukuruz, pa da vidite kako se radi.

Eto, ja se nalupetah pokušajući da vam uzmem pare, besplatno se reklamiram i ne platim porez, ali sam u tom pokušaju sprečena. Pretpostavljam da bi mi bilo bolje da se vratim čuvanju ovaca, jer to jedino i umem, al' samo ako su ovce na papiru. Prave ovce ne razlikujem od koza, jer sam bežala sa časova, a i IQ mi je ograničen, tako da nikako ne mogu da zapamtim razlike između ovih gotovo istovetnih životinja. Ipak, znam da se od ovaca prave čvarci, da se od koze pravi slanina, dok krava daje vunu, jer sam to učila u osnovnoj školi, koju nažalost nisam završila

Više na My link

#2 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 21 February 2011 - 08:01

a da promenis ti nik u vasa_surovi? Posted Image

#3 gperov

gperov
  • Members
  • 12 posts

Posted 21 February 2011 - 14:14

Нжалост у прву си

#4 vlajko1990

vlajko1990
  • Members
  • 1 posts

Posted 24 February 2011 - 14:51

Univerzitet XXX realizuje master akademske studije u trajanju od dve godine za studente koji su završili bar dva razreda osnovne škole ili zabavište u trajanju od jedne godine (60 ESPB).

Studenti strukovnih studija mogu steći pravo na upis master akademskih studija putem programa debilnosti, što je naš specijalitet

Master studije organizuju se iz oblasti:

Univerzitet XXX je specifičan po režimu studija, koji se lako prilagođava mogućnostima i potrebama studenta sa niskim IQ i visokim prihodima, jer se nudi u formi e-učenja, osim kada su u pitanju složeniji programi, kao npr. dobro poznati Quake ili Duke Nukem.


XXXe-Learning sistem
Fakultet za prodaju magle, osnivač Univerziteta "M***za bubrege", prvi je u zemlji 2005. godine, dobio dozvolu za rad Ministarstva prosvete koja uključuje i izvođenje nastave na daljinu - preko Interneta, i to zahvaljujući najsavremenijim tehnologijama koje primenuje. Kod nas možete igrati online igrice kao što su već pomenute, ili još zahtevnije, npr. Solitaire ili poker U ovom kratkom periodu, posebno u saradnji sa našim predavačima sa „Vukoyebeena Institute of Balls for Kidneys" na IT programu, uspeli smo da ostvarimo i jedinstven program naprednih akademskih i profesionalnih studija. Naučićete da koristite osnovne komande u Wordu, a ako ste talenat, možda ćete savladati i Power Point.

Prateći potrebe tržišta u prvim godinama svog postojanja, pored Informacionih tehnologija, XXX je razvio još šest različitih studijskih programa iz oblasti muljanjai crtanja. Dakle, ako hoćete da budete menaĐer i da se bavite bizMisom, a imate nizak IQ i bogate roditelje, naša vrata su vam otvorena.

Trenutno na Univerzitetu XXX studira preko 500 ovaca na nastavi preko Interneta, iz svih krajeva sveta: Surdulice, Lebana, Svinjara, Kupusišta, Čvarkovaca, Džigolja, pa čak i iz Beograda. Prema odredbama Zakona o visokom obrazovanju, diploma stečena kod nas može se koristiti kao toalet papir, koji odlično upija i ima izvrsne rezultate.

Studentima su 24 časa dostupna multimedijalna teretanai vežbe, fancy kafić i obe skripte od deset strana za pripremu ispita, što omogućava uspešno studiranje svima koji hoće da kupe diplomu.

Važno je napomenuti da smo toliko uspešan fakultet da smo spali na to da se reklamiramo spamovanjem.

Edited by DJ_Vasa, 24 February 2011 - 15:33.
malo zezamo spamera


#5 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 24 February 2011 - 15:33

DJ_Vaso, sjajan si pedagog.
Mnogo mi se svidjaju postovi koje editujes.
Kreativna moderacija za cistu desetku! :)

#6 DJ_Vasa

DJ_Vasa
  • Members
  • 7,769 posts

Posted 24 February 2011 - 15:35

Hvala.

Navrati za pet minuta da vidiš kako ću da ih pinujem ;)

#7 cyberwor/L/d

cyberwor/L/d
  • Members
  • 12,762 posts

Posted 24 February 2011 - 15:42

Ma navraticu ja i cesce.
Smeh je odlican lek.

#8 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 24 February 2011 - 16:12

Like! :thumbs:

#9 muras

muras
  • Members
  • 11,247 posts

Posted 25 February 2011 - 01:41

:lol:

#10 Rahel

Rahel
  • Members
  • 5,435 posts

Posted 25 February 2011 - 02:36

E, ako ponuda i dalje važi, javljam se za predavača za upravljanje bagerima. Sa ovim ERP sistemima ne stojim baš dobro, ali to ionako nije ni važno za uspešno prodavanje magle sa bagerima. Smatram da sam dovoljno kvalifikovana za ovaj posao - par puta sam videla bager, a jednom sam čak držala u ruci uputstvo za upravljanje ovim mašinama. Imam i višegodišnje iskustvo u čuvanju ovaca (ozbiljno!).

#11 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 25 February 2011 - 02:56

E, ako ponuda i dalje važi, javljam se za predavača za upravljanje bagerima. Sa ovim ERP sistemima ne stojim baš dobro, ali to ionako nije ni važno za uspešno prodavanje magle sa bagerima. Smatram da sam dovoljno kvalifikovana za ovaj posao - par puta sam videla bager, a jednom sam čak držala u ruci uputstvo za upravljanje ovim mašinama. Imam i višegodišnje iskustvo u čuvanju ovaca (ozbiljno!).


ti pravac na muda za bubrege, ništa bageri. evo, ja se prijavljujem za prodavanje magle. lično iskustvo, hmmm... pa, pola života sam samo to i radio. :lol:

#12 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 25 February 2011 - 06:08

ti pravac na muda za bubrege, ništa bageri. evo, ja se prijavljujem za prodavanje magle. lično iskustvo, hmmm... pa, pola života sam samo to i radio. :lol:


Sve najbolje ste pokupili. Ja bih mogao prodaju magle, ali onu trecu opciju, ili diznajn novih medija, da cuvamo s..... korenje. :lol+:

#13 Boško Simeunović

Boško Simeunović
  • Members
  • 1 posts

Posted 27 February 2011 - 09:10

Testovi za pripremu završnog ispita 2011. iz čuvanja ovaca.
- Možete ih raditi na ponuđenoj livadi ili preuzeti i vežbati u sopstvenom dvorištu.
- Sva pitanja za čobanski ispit su uključena.
- Ja položiJo ;), ali sam odavde banovan, pa ćete me gledati kao još jednog od gomile pajaca koji su pokušali da spamuju. Neka ovo bude za nauk ostalima. Niko mi nije kriv kada nisam video šta na ovom forumu rade sa spamerima.

Testovi

Edited by DJ_Vasa, 27 February 2011 - 10:20.
Zezamo spamera ;-)


#14 mikebee

mikebee
  • Members
  • 1 posts

Posted 06 March 2011 - 19:19

www.pokušaosamdasereklamiram.com

- resavanje ispitnih rokova (Al' je ovaj nepismen, valjda je hteo da kaže ispitnih zadataka)
- pripreme za prijemne ispite
- privatni casovi (samo je zaboravio da spomene predmet; naslov ionako niko ne čita)
- izrada grafickih radova

i jos puno toga... (Puno toga u praznoj glavi)
posetite sajt čije ime je obrisano i informisite se o PONUDI!!! (Veseljak sigurno nudi svinjske polutke i zamrznute piliće)

NAJPOVOLJNIJE u SRBIJI!!!

Miša - ode mu piša

Edited by DJ_Vasa, 06 March 2011 - 19:29.
Zezamo spamera ;-)


#15 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 06 March 2011 - 19:31

www.pokušaosamdasereklamiram.com

- resavanje ispitnih rokova (Al' je ovaj nepismen, valjda je hteo da kaže ispitnih zadataka)
- pripreme za prijemne ispite
- privatni casovi (samo je zaboravio da spomene predmet; naslov ionako niko ne čita)
- izrada grafickih radova

i jos puno toga... (Puno toga u praznoj glavi)
posetite sajt čije ime je obrisano i informisite se o PONUDI!!! (Veseljak sigurno nudi svinjske polutke i zamrznute piliće)

NAJPOVOLJNIJE u SRBIJI!!!

Miša - ode mu piša


:rotflmao: A je l' mogu i ja da moderisem ovaj pdf? :wicked: