Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

NCAA liga


  • Please log in to reply
4701 replies to this topic

#3826 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 17 August 2018 - 07:37

Zion ima skoro 130 kila
Holy mother of god

 

sad sam došao ovde da pitam zašto dečko ima 130 kila :lol+:

 

 

skoro da podseća na barkleyja ali sir charles je ipak imao slander body u ruki/sofmor sezonama

 

ne znam ne znam


  • 0

#3827 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 17 August 2018 - 08:13

Pa vrovatno će moći da izbaci par dobrih sezona dok mu telo izdrži.
  • 0

#3828 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 17 August 2018 - 10:45

Svako ko njega vidi kao top 5 prospekta je teska neznalica. Decko dominira vrsnjacima neverovatnim fizikalijama i ne vidim nacin da prenese takvu igru i u NBA. Plus sto nema sanse da njegovo telo sa tom kilazom na manje od 2 metra visine izdrzi potrebne napore bez teze povrede.

Ali stoji da ce biti ultra zabavan za pracenje sledece sezone

Evo, ja sam još jedna neznalica. Sa ovakvim fizikalijama, on bi i u NBA imao veliku prednost. Jedini igrač koji je teži od njega je Boban 😂 Ovakvu kombinaciju snage, veličine, brzine, okretnosti, i skočnosti NIKAD nisam video. A nije da nema skilla. Baš je nekakav surreal osećaj kada gledaš kako onakva gromada leti kroz vazduh, ko Jordan. Leteći ormar, bukvalno.

Naravno, veliki je put do superstara, ali ima tu materijala za obradu. Takođe, nema mnogo boljih trenera za to od Coach K-a. Jedino me brine da li će mu kolena izdržati, mnogo je tu pritiska na joints sa onakvom težinom i onakvim načinom igre.

Edited by darko_dj, 17 August 2018 - 11:01.

  • 0

#3829 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 17 August 2018 - 13:55

Mene ovo malo sto sam vidio Ziona najvise podsjeca na Randlea.
  • 0

#3830 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 17 August 2018 - 14:46

Mene ovo malo sto sam vidio Ziona najvise podsjeca na Randlea.


Ima nekih sličnosti, mogu da vidim. Mada nije Randle toliko veliki (iako je viši) niti toliko athletic, ovaj lik je jedan totalno drugi nivo kakav nikad nisam video. Takođe, mislim da je Zionu wingspan 6-10/11. U svakom slučaju, ne mogu da zamislim kako ne ulazi u Top 5, sem ako bude opasnih povreda.
  • 0

#3831 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 17 August 2018 - 17:42

Pratim ja njega ima 2 godine sigurno. Ne sporim da je on trenutno u top 3 igraca u ovoj izlaznoj godini. Samo ocekivati da on sa ovakvom gradjom izdrzi duze od 3 sezone bez neke teske povrede je SF. Plus sto ce sigurno imati problema da ovaj stil igre prenese u full grown man basketball.
Bice interesantno videti kako ce prilagoditi svoju igru (i telo) kad prvi put udari u zid
  • 0

#3832 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 17 August 2018 - 17:46

bukvalno mora da bude neka verzija barklija da bi bio sigurica


  • 0

#3833 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 17 August 2018 - 17:52

Ljudsko telo ne moze da izdrzi te kilograme sa ovakvim stilom igre. Neka prvo pokaze da zna da vodi loptu ili ubaci nesto spolja, pa cemo lako.


  • 0

#3834 melov rezignirani batler

melov rezignirani batler
  • Members
  • 9,231 posts

Posted 17 August 2018 - 17:57

očigledno ubacuje, mada je stilski šut prilično škrbav što bi rekao dejo genije


  • 0

#3835 SteveFrancis#3

SteveFrancis#3
  • Members
  • 16,798 posts

Posted 17 August 2018 - 18:00

Ako cemo da sudimo po egzibicionim preseason tekmama onda je i Barrett GOAT. Polako. Ni za koga se jos nista ne moze reci sa sigurnoscu.


  • 0

#3836 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 18 August 2018 - 02:12

I ne mora da bude super skilled da bi bio effective sa onakvim fizikalijama, mada mislim da će Coach K i njegov tim to dobro doterati. Ne kažem ja da će biti sigurni All Star ili tako nešto, nego da nema šanse da ne bude Top 5 pick ako se ne povredi. Plafon mu je velik.

Jedva čekam da počne ova NCAA sezona. Williamson, RJ Barrett, i naravno Petrušev. Mislim da Petrušev baš ima potencijala da bude ono što nam fali.
  • 0

#3837 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 18 August 2018 - 02:14

Pratim ja njega ima 2 godine sigurno. Ne sporim da je on trenutno u top 3 igraca u ovoj izlaznoj godini. Samo ocekivati da on sa ovakvom gradjom izdrzi duze od 3 sezone bez neke teske povrede je SF. Plus sto ce sigurno imati problema da ovaj stil igre prenese u full grown man basketball.
Bice interesantno videti kako ce prilagoditi svoju igru (i telo) kad prvi put udari u zid


Ok je sve to, nego kako on nije Top 5 prospekt? Tu si me izgubio
  • 0

#3838 threepwood

threepwood
  • Members
  • 12,792 posts

Posted 18 August 2018 - 04:53

Ok je sve to, nego kako on nije Top 5 prospekt? Tu si me izgubio

Da reformulisem - trenutno verovatno jeste top 5 igrac u generaciji, mada i to tek treba da se vidi, ali sam siguran da nije igrac vredan top 5 pika ako uzmemo u obzir sledecih 5 ili vise godina.

RJ, Reddish, Reid, Nassir Little (mada i on mahom dominra fizikalijama) mi svi deluju kao isplativije investicije za pika. Kazu i da je onaj francuz cije ime nema sanse da spelujem zver od igraca, ali njega nisam gledao,


Edited by threepwood, 18 August 2018 - 04:53.

  • 0

#3839 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 18 August 2018 - 05:32

Da reformulisem - trenutno verovatno jeste top 5 igrac u generaciji, mada i to tek treba da se vidi, ali sam siguran da nije igrac vredan top 5 pika ako uzmemo u obzir sledecih 5 ili vise godina.
RJ, Reddish, Reid, Nassir Little (mada i on mahom dominra fizikalijama) mi svi deluju kao isplativije investicije za pika. Kazu i da je onaj francuz cije ime nema sanse da spelujem zver od igraca, ali njega nisam gledao,



https://youtu.be/LyEYszvrOKE

Jeste da je preseason i opozicija sumnjivog kvaliteta, ali neki potezi su baš WTF. Videćemo kako će se to prenesti na sledeći nivo, ali vidi se da poseduje talenat - ne samo čiste fizikalije. Ja mislim da je vredan Top 5 pika sa čiste košarkaške strane, a kamoli marketinške.
  • 0

#3840 darko_dj

darko_dj
  • Members
  • 575 posts

Posted 20 August 2018 - 02:36



Ovaj će biti fauliran gore nego Šek
  • 0