Jump to content


Photo

MATRiX ReLoaded


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
95 replies to this topic

#1 dumbarajko

dumbarajko
  • Members
  • 136 posts

Posted 22 May 2003 - 03:26

ajde ko jos nije istresao dvesta dindze (ili koliko je to vec u pecalbi) trk da odgleda spetakl :lol:

mislim, ono je takvo brrrrrrrrijanje da to nije zdravo, svega bre ima i tamnih cvikera i filozofije i sise monike beluchi i mega scene shibanja kakve bi brus li smislio posle tri dana trovanja meskalinom & pcp-om i jada pinket iliti miss momentalna erekcija i opet shibanje i jos shibanje i Ducatti i guns blazing i ribe bez bruseva i RATM i...

ko ovo gleda na diviksu, svaka mu cestitka! vaistinu!

idem topim pinat bater i zamisljam keri en i dzejdu... isprepletene... B)

Edited by dumbarajko, 22 May 2003 - 03:27.


#2 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 22 May 2003 - 09:46

E jebiga ako je film samo gomila sisa i specijalnih efekata. :lol:

#3 Djuro

Djuro
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 22 May 2003 - 13:58

Ako svi mogu da ozive, da nikada ne riknu, sto se onda stalno pichkaju? Iz zabave?

#4 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 22 May 2003 - 15:23

ja sam cuo da je film ok ali da nije bas ono uuuuuuuuoooooouuouoooouuu
ekipa koja zna da je bio na Kazaa i posle dana skidanja dobije se skroz neki 10 film !
ali ajde i to da odgledamo ,ipak mislim da je 1 jedinstven !!! :lol:

#5 dumbarajko

dumbarajko
  • Members
  • 136 posts

Posted 22 May 2003 - 15:42

E jebiga ako je film samo gomila sisa i specijalnih efekata. :lol:

eeee, ovaj, ne, ima i kitanovskih momenata introspekcije i pitoresknih predela sa drvima trešnje u cvatu... :lol:

piše bre da ima sve, a ribe su ti bonus B)

a svaka čast bolidu iznad koji otkriva detalje iz filma! takve je još hičkok 'teo da po kratkom postupku šalje u sibir :lol:

#6 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 22 May 2003 - 15:47

Film ima jednu mozda najbolju scenu u istoriji filma...Savrsenstvo!

A to je upravo scena sa Monikom Belluci, francuzom, Neom, Trinity i Morpheusom!

Takva razrada odnosa medju karakterima, toliki naboj...
GENIJALNO!!!

Inace ceo film je totalno cool!

#7 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 22 May 2003 - 16:04

pa cekaj jeli bolji 1 ili 2 ? ili nemogu da se porede ?

#8 oblak

oblak
  • Members
  • 1,328 posts

Posted 22 May 2003 - 18:25

evo sad mi je ortak ispricao samo neke detalje ali to je bilo skromno !
Covek je jednostavno bio paralizovan utiscima , mada je cyber manijak, ali verujem da je film, ubica !
ako vas interesuje sta je bilo na kraju mogu vam samo reci da . . . . . . . . . . . .! i tako ! :lol:
!oed icert ec itib --- ovo ne citaj ako neces ! :lol:

#9 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 23 May 2003 - 01:42

urbmeced u oed icert :lol: :lol:

Nekako - ne zvekne kao prvi!
Ali! Ima nekoliko senzacionalnih scena. Mnogo je duhovitiji nego prvi, bice dosta citata za pamcenje. Ona tribalna/ljubavna scena je fantasticna. Kao i drama za stolom - dostojna i Greenawaya.

Mora da se gleda 2 puta, najmanje :lol:

#10 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 23 May 2003 - 10:24

E sto kazu jebem ti film!
Da je MATRIX bio knjiga mnogo bi bolje proso, a ovako ga vadi ideja i specijalni efekti. Ne mogu da kazem da nije spektakularan, ali zamislite da je radjen 80-tih ili 90-tih bio bi smesan! Prvi deo je mnogo bolji i nisu mu dovoljni nastavci jer ga samo useru (kao sto je Lukas pokusao sa Ratovima Zvezda)! Razocaran sam nastavkom, mada mozda ga treci deo izvadi! Daleko bi bio efektivniji i poucniji da ga je mozda Kjubrik radio (covek je rediteljski genije za naucnu fantastiku), a ovako je glavni reditelj neki 3D program! Sto se tice Kijanu Rivsa, covek je idiot - gluma mu je nula, sto se ne bi reklo za Moniku Beluci koja je pokazala da izgleda nema zanra u kom ne moze da glumi, a da ne briljira. Pored sjajnog tela zna kako da se nosi kao glumica! Neki ovde treba da odgledaju SF klasike da bi sazreli!

#11 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 23 May 2003 - 10:30

A da ne zaboravim, sutra je na PINKU pravi praznik za ljubitelje matriksa! Kec je jedinstven!!!!!!

#12 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 23 May 2003 - 10:53

A da ne zaboravim, sutra je na PINKU pravi praznik za ljubitelje matriksa! Kec je jedinstven!!!!!!

Kome treba Pink kada svako moze nabaviti film na divx-u. :lol:
2 Baltazar: Ja ovde ne diskutujem ofilmu koji nisam gledao vec pricam o tome kakva su mi ocekivanja, imajuci u vidu prethodna iskustva.

#13 aenima

aenima
  • Members
  • 2,025 posts

Posted 24 May 2003 - 00:10

Sto se tice Kijanu Rivsa, covek je idiot - gluma mu je nula.

Idiot...pardon? :lol: :lol: :lol:
Mislim da je ipak kljucno to sto je Kianu savrsen za ulogu Nia. Ne bih potcenjivala fotogenicnost glumca za filmove tako mocnih vizuelnih aspiracija.
Tako je i Terminator nezamisliv bez Schwartzyja, kao sto je "Some like it hot" nezamisliv bez MM.
A niko od njih ne spada u krupne dramske figure.

#14 Wu shu

Wu shu
  • Members
  • 355 posts

Posted 24 May 2003 - 01:28

Re: Keanu - idiot

Ne znam ni ko je ovo napisao, ali verovatno neki duhovni srodnik onima sto rekose kako je Madona isto sto i Ceca (ta tema me ne napusta, ne znam zasto to dozivljavam kao licnu uvredu, cak ni ne slusam Madonu). Elem, da li ti ljudi uopste imaju predstavu o kompetitivnosti koja postoji u entertainment industry, posebno u Americi? O verovatno mozda i milionima wannabes koji bi i dupe dali (sto neretko i cine) da budu Madonna ili Keanu, pa nemaju to "nesto" specijalno za cim tragaju citave agencije i pritom trose zilione dolara samo na casting?

Da bi se stiglo na vrh tamo treba proci n nivoa selekcije, a na svakom otpadaju stotine i hiljade... mislite na to. Nije to isto kao kad neki celavi baki prodje ibarskom magistralom, pokupi sisatu pevaljku i odvede je da caskom snimi plocu (ili "igra" u filmu)... ni izbliza isto.

#15 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 24 May 2003 - 08:29

Odgledao.
Takvo sranje zaista nisam ocekivao.
Detalj sa "nastavice se" predstavlja ordinarnu kinematografsku bruku.

Ako bi nesto vredelo pohvaliti to je pre svega dizajn odece.

Mislim da bi ljubitelji Matrix 1 trebalo da bojkotuju Matrix 3 zbog uvredljivog Matrix 2.