Jump to content


Photo
* * * * - 4 votes

Kuda ide ova Srbija?


  • Please log in to reply
36597 replies to this topic

#35026 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 20 July 2018 - 12:31

Za nas svrbove to nije dobro - priblizavanje Rusije i Hrvatske!
  • 1

#35027 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 12:43

...

 

... 

 

Rugala se serpa loncu.

'Кукушка* xвалит петуxа за то, что xвалит он кукушку'.

(kukavica hvali petla zato sto hvali kukavicu)

* Kukavica (lat. Cuculidae) je porodica ptica ... koristi takozvano parazitsko polaganje jaja.

 

... za nas svrbove ... 

 

Meni je svejedno sta vama sVrBovima jeste / nije dobro, jer ne bih da ulazim u sVrBovsku patologiju, samo da mi se ne turaju rusofilicari!

:wicked:

 

...


Edited by Kinik, 20 July 2018 - 12:44.

  • 0

#35028 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 12:49

...
 
'Veru za veceru'?
:lol+:
 
 
>> ... "Čestitam, neka se bratime, nama nisu potrebna braća"
Beograd -- Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da Srbiji nisu potrebna braća, već prijatelji.
Izvor: Tanjug, petak, 20.07.2018.
 
 
On je odgovarajući na molbu novinara da prokomentariše izjavu predsednice Hrvatske Kolinde Grabar Ktarović da su Hrvatska i Albanija braća po oružju, naglasio da to dovoljno govori o težini našeg položaja i koliko neki ne žele naš napredak.
 
“Čestitam na izjavi. Nama nisu potrebna braća, već prijatelji. Neka se bratime, mi ćemo da gledamo da napredujemo eknomski“, poručio je Vučić. ... <<
 
...

  • 0

#35029 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 13:05

...
 
 
Neki i dok su zivi nisu vlasnici svojih organa, posebno onog sto sluzi za misljenje.
No, dobro, da ne cepidlacim - ako su sVrBovi citav zivot proveli kao drzavna stoka - pa sto da ih drzava ne istranzira posle smrta? Eto, i posle nje ce doprineti voljenoj sVrBiji.
:lol+:
I ovaj lik neki 'pravnik - dodjos'?
 
 
>> ... "Čovek kad umre, nije vlasnik bilo čega, pa ni organa"
Beograd -- Skupština raspravlja o Predlogu zakona o presađivanju ljudskih organa. O jučerašnjoj sednici još se govori, a povod je izjava poslanika Aleksandra Martinovića.
Izvor: B92, petak, 20.07.2018. ... <<
 
...

  • 0

#35030 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 13:36

...
 
Nista bez 'majcice rusije, ruske brace i gospodina v.v.' 
Valjda su se ovi nesretnici oducili od rusofilije.
;)
Btw, nisu radnici zabetonirani - mozak sVrBova je zabetoniran u rusofilicarskom gloopilu.
 
 
>> ... Da su naši radnici zabetonirani u Sočiju nije jedina jeziva priča
Šta se desilo sa srpskim građevincima u Zlatnom zalivu u Sočiju?
Izvor: B92 petak, 20.07.2018.
 
    Ima li istine u navodima ruskog portala MZK1 da su srpski radnici zabetonirani u temelje jednog hotela u Zlatnom zalivu?
    Nadležna ministarstva se ne oglašavaju, a Goran Rodić iz Građevinske komore Srbije rekao je gostujući u Jutarnjem programu TV Prva da ne zna istinu o ovom konkretnom slučaju ali da je činjenica da su se našim radnicima dešavale „jezive situacje“.
    "Dešavale su se problemi i ranije, i to nije tajna. Pričalo se o ovom slučaju još 2013. godine. Tada je bilo više slučajeva gde divlje agencije šalju radnike. Neki su vođeni u Čečeniju i živeli kao u logoru, kao roblje“, kaže Rodić. On ističe da za takve slučajeve niko i dan danas nije sankcionisan. 
    Katarina Ivanović iz organizacije ASTRA kaže da nema sudskog epiloga u mnogim slučajevima. "Imali smo mnogo njih koji su bile žrtve radne eksploatacije, i to baš u Rusiji. Nama se javljaju i oni koji su svesni da idu da rade na crno". 
    Rodić upozorava da kada neko ide da radi na crno, nema pravo na izbor radova. "Ne znate ni gde, ni za koga radite. Masa njih ne dobije ništa od novca, eventualno svotu da se vrati kući“....
 
...

  • 0

#35031 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 20 July 2018 - 15:27

...



O kojoj privatnosti govoris kada si sam pisao da nisi u sVrBiji? Trazis neki ekskluzivni status?
Ti bi da spominjes neke stvari, a drugi ne smeju, 'narusavaju ti privatnost'?

Sve sto sam napisao je na svom mestu.
Otperjao si, a ostavio drugima da se nose sa budalasima koje hvalis?
Kako se zovu takvi standardi? Jel to ono - 'juris braco, ja za vama - nazad braco, ja pred vama!'

Kad vec nemusto piskaras, barem nemoj vredjati zdrav smisao.

Kremaljski degenerik ti je 'gospodin', a plasis se WW III kojim taj maloumnik stalno preti?
Kao da bi u njemu stradala samo d_banetovska pozadina.
:wicked:

...

Pa nije bitno jesam li u Srbiji ili nisam, jer ima jos dosta forumasa koji ne zive u Srbiji. Ja licno nisam nikog prozivao zbog toga.
Niti sam se ja hvalio bilo kakvim uspehom/ neuspehom vani.
A glede gospodina v.v. - pa pitaj izmedju ostalih, i americkog i srpskog predsednika, btw. koje podrzavate, sto se sastaju i rukuju sa njime.
P.S. i btw. sto si tokiko opsednut necijom pozadinom/ debelim mesom?!

Edited by darth bane, 20 July 2018 - 15:29.

  • 2

#35032 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 15:44

...

 

... a glede gospodina v.v. - pa pitaj izmedju ostalih, i americkog i srpskog predsednika, btw. koje podrzavate ... 

 

 

Opet primitivno podmetanje i bedne lazi?

Koga ja to podrzavam? Kakve ja uopste veze imam sa tim likovima?

 

I ko si ti uopste da postavljas neka blesava pitanja i izigravas islednika - a nisi se susreo sa sopstvenom glavom ocigledno vec duze vreme?

 

 

Evo su jebeni zbirovi 'gospodina v.v.' dok vrse torturu nad uhapsenima i sami snimaju!

:yucky:  

 

A ti ces nesto da se proseravas o 'gospodinu v.v.' - nesreco jedna!

Mili bogo, koliko samo ima rašističkih budalasa!

 

...


  • 1

#35033 red pill

red pill
  • Members
  • 616 posts

Posted 20 July 2018 - 15:57

Izgleda da Vucic u pregovorima sa Kosovom samo vrti isto kao pokvarena ploca, neka, obice mu se to o glavu. Zato i o toku pegovora toliko cuti.

 

http://rs.n1info.com...-Beogradom.html

 

 

"Sastanak sa Vučićem u Briselu je bio najkraći i najteži za proteklih šest godina. Nije lako razgovarati sa Vučićem, koji smatra da je Kosovo i dalje deo Srbije i srce Srbije", izjavio je Tači.


  • 0

#35034 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 16:23

...

 

Na njegovu zalost, kao nekoga ko 'najvise voli sVrBiju', stiglo ga je da plati za sve.

 

On, jednostavno nema kud. Ovi njegovi mu nisu id pomoci - pre ce biti suprotno. Ovi iz MZ zestoko mamuzaju, a imaju povece adute, i malo ih zanima sVrBsko prosjacenje oko 'kompromisa'. A ruska pomijara samo pokazuje svoje pravo lice. Zabole njih briga za sVrBove, oni imaju svoju agendu gde je za patriJotske vukojebinske budalase predvidjena epizodna uloga. Mogu oni i da razvijaju zastave u msk. - sustina je da ima da plate.

Eto, dosao krcag na izvor.

 

Sada samo da cekamo i posmatramo razvoj.

;)  

 

...


  • 0

#35035 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 20 July 2018 - 17:35

 

...
 
 
Neki i dok su zivi nisu vlasnici svojih organa, posebno onog sto sluzi za misljenje.
No, dobro, da ne cepidlacim - ako su sVrBovi citav zivot proveli kao drzavna stoka - pa sto da ih drzava ne istranzira posle smrta? Eto, i posle nje ce doprineti voljenoj sVrBiji.
:lol+:
I ovaj lik neki 'pravnik - dodjos'?
 
 
>> ... "Čovek kad umre, nije vlasnik bilo čega, pa ni organa"
Beograd -- Skupština raspravlja o Predlogu zakona o presađivanju ljudskih organa. O jučerašnjoj sednici još se govori, a povod je izjava poslanika Aleksandra Martinovića.
Izvor: B92, petak, 20.07.2018. ... <<
 
...

 

 

o ovoj temi , o zakonu o obaveznoj donaciji organa niko nista ne pise... A u ovoj nedodjiji od zemlje gde je nestajanje novorodjencadi normalna pojava, gde je trenutni ministar zdravlja neko ko nosi nadimak "dr Smrt" je vrlo opasna pojava...

 Cela Srbija postaje "zuta kuca"

 

 Ti si Kinice, kolko znam bio protiv obavezne vakcinacije dece, sad bi valjda trebao biti i protiv ovog bolesnog zakona


  • 1

#35036 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 20 July 2018 - 17:50

...

 

Opet ista prica.

Vidis ono sto se tebi svidja.

;)

 

...


  • 0

#35037 Doc Holliday

Doc Holliday
  • Members
  • 3,537 posts

Posted 20 July 2018 - 18:44

 sta vidim ?  zemlju gde je nestanak novorodjencadi visedecenijski posao drzave , gde mafija vlada drzavom i ocekivati da ne bude zloupotrebe u tim "poslovima" sa organima je isto kao i optimizam puza da predje autoput


  • 0

#35038 darth bane

darth bane
  • Members
  • 7,311 posts

Posted 21 July 2018 - 08:01

...

 

 

 

Opet primitivno podmetanje i bedne lazi?

Koga ja to podrzavam? Kakve ja uopste veze imam sa tim likovima?

 

I ko si ti uopste da postavljas neka blesava pitanja i izigravas islednika - a nisi se susreo sa sopstvenom glavom ocigledno vec duze vreme?

 

 

Evo su jebeni zbirovi 'gospodina v.v.' dok vrse torturu nad uhapsenima i sami snimaju!

:yucky:  

 

A ti ces nesto da se proseravas o 'gospodinu v.v.' - nesreco jedna!

Mili bogo, koliko samo ima rašističkih budalasa!

 

 

Ja sam zgranut tvojom reakcijom , kinik,  na jednu doskocicu da je "gospodin Vladimir Vladimirovic" odjednom od "novog Hitlera" postao "factor mira i stabilnosti" aludirajuci na to da se svojevremno tako govorilo i o srbijanskom predsedniku Milosevicu kao " faktoru mira i stabilnosti"!

Eto ti na svetskom prvenstvu u fudbalu, mnogi nisu otisli na otvaranje, ali su jedna docekali da kasnije brze-bolje dotrce u Moskvu i slikaju se sa Putinom, sa svih strana sveta i meridijana : od Jokohame od Jamajke i od Jonkopinga do Johanesburga! Pa cak i jedan Emanuel Macron?!  O tom licemerju i dvolicnosti ja govorim. 


  • 0

#35039 Pristevac

Pristevac
  • Members
  • 11,229 posts

Posted 21 July 2018 - 08:36

Ja sam zgranut tvojom reakcijom , kinik,  na jednu doskocicu da je "gospodin Vladimir Vladimirovic" odjednom od "novog Hitlera" postao "factor mira i stabilnosti" aludirajuci na to da se svojevremno tako govorilo i o srbijanskom predsedniku Milosevicu kao " faktoru mira i stabilnosti"!

Eto ti na svetskom prvenstvu u fudbalu, mnogi nisu otisli na otvaranje, ali su jedna docekali da kasnije brze-bolje dotrce u Moskvu i slikaju se sa Putinom, sa svih strana sveta i meridijana : od Jokohame od Jamajke i od Jonkopinga do Johanesburga! Pa cak i jedan Emanuel Macron?!  O tom licemerju i dvolicnosti ja govorim. 

Macron išao u Moskvu da se slika sa Putinom? :ajme:

 

Auuuu. Jel' to u 9:00h iznad 40°?


  • 0

#35040 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 21 July 2018 - 08:42

...

 

... bla-bla ...  

 

 

Sta se mene tice necije licemreje, pa i d_banetovsko?

:wicked:

Svi ti nabrojani likovi budalasi / ta mesta mi znace koliko i ti, tvoja ili bilo cija otuzna rusofilija.

 

Nista.

 

Samo vidim tuzne likove koju su bezglavo pojurili da zaobaju ruske pomije.

 

 

...


  • 0