Jump to content

Photo
- - - - -

Filmovi zbog kojih ste pustili suzu :)

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#31 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 29 January 2011 - 00:37

nemam shta da postujem ovde jer sam pochela da plachem na praktichno sve zanrove. ... pa onda filmovi gde se svi neshto raduju i tonu u patetiku, dakle, venchanja, melodramatichni susreti pred kraj filma i uopshte, svi Hallmark-like filmovi, ukljuchujuci i ona sranja tipa, ostala je bez nogu ali je pobedila na Olimpijadi u kategoriji sprint.

:D
Sad sam sumirala i shvatila da najviše plačem na crtane u poslednje vreme, recimo Meri i Max, onda bio pre nekog vremena onaj Up, uff, tu sam se potpuno uneredila posle prvih 15 min. filma. Pa sam u ostatku crtanog ekstatično dočekivala svaki trenutak predviđen za smejanje kako bi poništio efekat s početka. :(

A, da, Panov lavirint. Kasnije sam našla zvanični sajt filma pa puštala muziku uz postavljeni wallpaper i plakala odloženo, kakav mazohista. :)

Pa ni na Avataru mi nije bilo baš svejedno, tu me je najviše pogodilo drvo, kao da sam bogznakako ekološki osvešćena, a nisam. Biće da su hormoni preuzeli odgovornost.

#32 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 31 January 2011 - 02:41

Ih...retko pustam suzu, to nije zdravo, pa mi filmovi dodju ko terapija.
Od crtaca [Balto 1] pa do bilo koga koji me dotakne...ono doduse, na crtace se isplacem, a ovako samo pustim suzu...evo poslednji bese King's speech.Uopste nije tuzan film al mene dirnuo. :D

#33 sundari

sundari
  • Members
  • 105 posts

Posted 10 February 2011 - 11:35

Prica o igrackama 3

#34 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 13 February 2011 - 05:20

Splendor in the Grass

Posted Image

Edited by acinic, 13 February 2011 - 05:36.

#35 acinic

acinic
  • Members
  • 320 posts

Posted 13 February 2011 - 05:33

Ben-Hur

Posted Image

Posted Image

http://www.81dayswit...hurchariot2.png

Edited by acinic, 13 February 2011 - 05:35.

#36 sitna riba

sitna riba
  • Members
  • 100 posts

Posted 14 February 2011 - 17:01

Sad sam sumirala i shvatila da najviše plačem na crtane u poslednje vreme, recimo Meri i Max, onda bio pre nekog vremena onaj Up, uff, tu sam se potpuno uneredila posle prvih 15 min. filma. Pa sam u ostatku crtanog ekstatično dočekivala svaki trenutak predviđen za smejanje kako bi poništio efekat s početka. :(

hvala bogu jos neko, vec sam mislila da mi fali neka daska. "up" je ubica, mada je mene sredio i "toy story 3", od ovih novijih. ah, da ni "wall-e" nije za baciti, mene su specijalno dotakle scene sa bubasvabom...
i da, volim da gledam ove "filmove za plakanje" kad sam sama, pa se lepo isplacem na miru. kad ih gledam u drustvu "stiskam" grlo i neprijatno mi je, sve se nesto kao trudim da ne zaplacem, a ipak se na kraju raspekmezim, pa sto bi' se onda mucila bez potrebe :blush:?

#37 Amsterdamer

Amsterdamer
  • Members
  • 854 posts

Posted 15 February 2011 - 00:35

Nikada nisam pustio suzu na film, ali "Never let me go" me propisno zabo.

#38 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 23 February 2011 - 19:47

http://www.imdb.com/title/tt0108550/

#39 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 27 February 2011 - 02:26

.........

#40 Golubica

Golubica
  • Members
  • 3,253 posts

Posted 27 February 2011 - 03:00

Au bre, citam ove postove i shvatam da sam izgleda od kamena... Desava se da me film dirne, ali da pustim suzu, jok. Mozda sam najblize bila pre neki dan kad sam gledala Before the Rain, a i tu ce pre biti da me je ponela atmosfera (svi smrcali) u kombinaciji sa muzikom.

#41 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 20 March 2011 - 23:32

hačiko: priča o psu

#42 cmix909

cmix909
  • Members
  • 776 posts

Posted 21 March 2011 - 10:09

hačiko: priča o psu

Kakav je u odnosu na japansku verziju, ako znas?
Nisam nijednu gledao

To je stvarno jedna od najtuznijih prica uopste.

Ipak, moze da bude utesno to sto pas nije znao da je njegov dvonozni prijatelj umro – mnogo je vise onih istinitih tuznih prica ciji je nastavak od te tacke vrlo kratak.

#43 Mrs. Nobody

Mrs. Nobody
  • Members
  • 754 posts

Posted 21 March 2011 - 12:08

Hotaru no haka
Dusu sam isplakala, jedan od najtuznijih filmova koje sam ikad pogledala, mislim da sam plakala od pocetka pa do samog kraja, pa sam onda nastavila jos nekih pola sata da slinim :D

3-Iron
Meni najdrazi korejski, mozda zato sto je jedan od prvih koje sam pogledala. Sasvim slucajno sam ga pogledala na Festu pre nekih 5 godina, znaci nisam znala sta me je snaslo, meni licno najlepsa ljubavna prica vidjena

#44 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 21 March 2011 - 17:20

Posted Image

Nasmijao me do suza!

#45 Doktor Zo

Doktor Zo
  • Members
  • 74 posts

Posted 22 March 2011 - 00:52