Jump to content


Photo
- - - - -

Filmovi zbog kojih ste pustili suzu :)


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
92 replies to this topic

#16 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 27 January 2011 - 23:45

A bogami i "La vita e bella", kraj filma, zatim "Šindlerova lista", scena u kojoj mu zahvalni Jevreji stavljaju kamenčiće na ploču...

Isto i ovde.

Ja sam plakala i na Titanika :blush:

#17 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 28 January 2011 - 00:12

ja i na "razum i osećajnost". :blush:

#18 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 28 January 2011 - 01:09

Ja sam se dobrano isplakao na Marli i ja kada Marlija sahranjuju a deca citaju oprostajno pismo.
Ridao sam kao ne zdrav.
Prvo sto se tokom filma toliko makar i virtuelno zblizis sa ludakom kakav je Marli a onda decija pisma koja da si kamen ima da puknes.

#19 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 28 January 2011 - 01:45

Kramer protiv Kramera - dobar deo filma sam šmrckala, a uz onaj deo u sudnici doslovno ridala.


Taj sam film gledao kao klinac u otvorenom letnjem bioskopu na moru. Uopšte ne znam sad o čemu se radi, samo se sećam da su svi plakali. Naročito me iznenadilo što sam prvi put video odrasle muškarce da to rade. Jedan stariji meštanin, što važio za onako grubljeg, sećam se, sve jecajućim glasom viko "Kurbo jedna... kurbetino..." :)

Tih godina puštali i na TV one cikluse indijskih filmova. Pamtim posebno jednog, ne znam kako se zove, stari, crno beli. Kao neki seoski zvekan vodi prelepu slepu devojku u koju je potajno zaljubljen kod nekog čudotvorca da joj vrati vid. I ceo film proživljavaju svašta na putu, preko brda i dolina i milion prepreka, na kraju je dovede tom čudotvorcu. Lepa devojka tu progleda i zaljubi se na prvi pogled u ovog lepog izlečitelja. Idi bre u ... kad nisam svisno tad, neću nikad.

E da, i malo šta može dirnut ko pesma u filmu :(


Edited by Kit Louch, 28 January 2011 - 02:06.


#20 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 28 January 2011 - 08:43

I am Sam



Eto, samo sam opet pogledao trailer, i suze naviru.. :(



#21 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 28 January 2011 - 12:35

Ne mogu da se setim sad nekog igranog filma zbog kojeg sam pustio suzu, ali jesam zbog jednog dukumentarnog pre par meseci...




#22 Kit Louch

Kit Louch
  • Members
  • 3,226 posts

Posted 28 January 2011 - 13:34

Šta je bre ovo, sve sami muškarci na ovoj temi, pri tome još većina sa sporta Posted Image! I onda neko da kaže da nemamo srca :lol:!

Znam ja zašto vi to radite. Perverznjaci jedni!

Posted Image


Ne mogu da se setim sad nekog igranog filma zbog kojeg sam pustio suzu, ali jesam zbog jednog dukumentarnog pre par meseci...




#23 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 28 January 2011 - 14:27

Isto i ovde.

Ja sam plakala i na Titanika :blush:


u, ja sam ridala na Titaniku sve dok se nije cela bioskopska sala ispraznila. posle toga sam jednom naletela na film na TV-u, al sam zasuzila josh pri ukrcavanju pa sam prebacila na drugi kanal.
na La vita e bella nisam uopshte plakala. mislim, film jeste tuzan ali je sva ta njegova duhovitost i pokushaj da klincu sve predstavi kroz igru preshlo i na mene.

nemam shta da postujem ovde jer sam pochela da plachem na praktichno sve zanrove. ja se rasplachem i na kraju Terminatora II tako da... al svakako svi filmovi sa kucnim ljubimcima, tj. psima, e tu sam osetljiva, onda kad me neko zajebe da pogledam film gde mislim da ce biti u pitanju neka (romantichna) drama pa se na sred filma tu desi da neko umre ili se razboli pa umre, tipa Shadowlands, Steel Magnolias, My Life koji su klasichni sinus-congestion filmovi, pa onda filmovi gde se svi neshto raduju i tonu u patetiku, dakle, venchanja, melodramatichni susreti pred kraj filma i uopshte, svi Hallmark-like filmovi, ukljuchujuci i ona sranja tipa, ostala je bez nogu ali je pobedila na Olimpijadi u kategoriji sprint.

#24 Gogy

Gogy
  • Members
  • 7,469 posts

Posted 28 January 2011 - 14:30

Sixth sense, kraj filma



#25 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 28 January 2011 - 14:36

nemam shta da postujem ovde jer sam pochela da plachem na praktichno sve zanrove. ja se rasplachem i na kraju Terminatora II tako da...



Podseti me na:

http://www.youtube.com/watch?v=qHc0VDdhXVQ

I can be emotional. Jesus, I cried like a child at the end of Terminator II :D (prvi minut klipa)


Ontopic.

'bem li ga, mnogo ste vi pekmezavi ovde :P Ja sam samo kod Christiane F. (Mi deca sa kolodvora Zoo, kakko god da je zvanichan naziv), verovatno shto sam u vreme gledanja/chitanja imao u blizini slichne sluchajave.

Edited by kiju, 28 January 2011 - 14:37.


#26 Vietnow

Vietnow
  • Members
  • 291 posts

Posted 28 January 2011 - 16:14

Osim kultnog Terminatora 2 koji je van svake konkurencije :) evo i mojih favorita

Dom za vešanje

http://www.youtube.com/watch?v=E6C9FPOtYxw

Million Dollar Baby

http://www.youtube.com/watch?v=OCDZLsqwH28

#27 zvezda u srcu zauvek

zvezda u srcu zauvek
  • Members
  • 107 posts

Posted 28 January 2011 - 16:20

"Kada čovek voli ženu" sa Meg Rajan I Andi Garsijom i " Savršen svet " Sa Kevin Kostnerom. Ona scena na kraju kad Kostner leži pogodjen i klinac plače , svaki put kad gledam isplačem se za medalju.

#28 Starešina

Starešina
  • Members
  • 10,905 posts

Posted 28 January 2011 - 16:23

ne znam dal se rachunaju i suze pushtene od smeha :D

#29 Sobchak

Sobchak
  • Members
  • 1,754 posts

Posted 28 January 2011 - 16:41

ne znam dal se rachunaju i suze pushtene od smeha :D


Ja sam jedino takve suze puštao dok sam gledao filmove, a da me dirne neka scena, nema šanse.

#30 daba 67

daba 67
  • Banned
  • 13,841 posts

Posted 28 January 2011 - 18:20

Postoji i tv film sa Mark Harmonom After the promise.
Tu sam video par zena isplakale su okean ali jako dobar film.