Jump to content


Photo
- - - - -

privatne poruke


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
19 replies to this topic

#1 dennis_moore

dennis_moore
  • Members
  • 255 posts

Posted 21 January 2011 - 02:10

Kako se salju? Ne mogu da posaljem mail korisniku, i dobio sam poruku da je zapoceta privatna konverzacija, ali ni tome ne mogu da pristupim.

#2 dennis_moore

dennis_moore
  • Members
  • 255 posts

Posted 22 January 2011 - 20:43

Jel moze iko bilo sta da napise?

#3 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 22 January 2011 - 20:53

Jel moze iko bilo sta da napise?


Imaš već stotinu puta napisano na više topika, PP ne rade, slanje mejlova ne radi.
Imaš i poseban topik Nova verzija IPB-a o tome.
To obaveštenje koje si dobio je nešto drugo, neko te dodao za prijatelja, citirao tvoj post, odgovorio na temi koju pratiš, ili šta drugo, zavisi od podešavanja koja si odabrao.

#4 orisni

orisni
  • Members
  • 976 posts

Posted 23 January 2011 - 02:34

Sad ni meni PP ne radi. Imam samo neku poruku "dennis_moore started a new personal conversation with you" ali ako kliknem na personal conversation daje mi neku gresku. Prilicno sam siguran da je ovo radilo pre par dana i da sam mogao da odgovorim na tu privatnu poruku. Valjda ce namestiti da radi ponovo u buducnosti.

#5 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 23 January 2011 - 03:10

Sad ni meni PP ne radi. Imam samo neku poruku "dennis_moore started a new personal conversation with you" ali ako kliknem na personal conversation daje mi neku gresku. Prilicno sam siguran da je ovo radilo pre par dana i da sam mogao da odgovorim na tu privatnu poruku. Valjda ce namestiti da radi ponovo u buducnosti.


Ti si jedan od srecnih, meni od kako su uradili upgrade poruke ne rade, al ja sam snalazljiv pa se pomazem dimnim signalima. Jedini je problem sto ce uskoro i vatrogasci prestati da se javljaju na pozive da je u okolini pozar, posto ja uvek napravim zabunu. :( I magla mi je neprijatelj, tesko je razluciti sta je signal a sta prirodna pojava.

#6 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 23 January 2011 - 03:13

Sad ni meni PP ne radi. Imam samo neku poruku "dennis_moore started a new personal conversation with you" ali ako kliknem na personal conversation daje mi neku gresku. Prilicno sam siguran da je ovo radilo pre par dana i da sam mogao da odgovorim na tu privatnu poruku. Valjda ce namestiti da radi ponovo u buducnosti.


Hebote na ovom forumu su poceli da se pojavljuju fenomeni. Ovaj iznad je jedinstven, osoba koja zna da pise, ali ne zna da cita! Banujte ga :ph34r:

#7 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 23 January 2011 - 03:15

Hebote na ovom forumu su poceli da se pojavljuju fenomeni. Ovaj iznad je jedinstven, osoba koja zna da pise, ali ne zna da cita! Banujte ga :ph34r:


Rade li tebi dimni signali, ili ti koristis cvorove i kanap?

#8 alfamuzjak

alfamuzjak
  • Members
  • 2,226 posts

Posted 23 January 2011 - 03:28

Rade li tebi dimni signali, ili ti koristis cvorove i kanap?


Ja sam dobio na mail sifru koja se ukuca kod logovanja i sve radi kako treba. Posto primecujem da si vedrog duha, mogu da ti je napisem ako obecas da neces da je siris da ne opteretimo server

#9 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 23 January 2011 - 19:55

Rade li tebi dimni signali, ili ti koristis cvorove i kanap?

Pa zar niko vise ne koristi golubove?!

#10 orisni

orisni
  • Members
  • 976 posts

Posted 24 January 2011 - 01:13

@alfamale Hvala ti na "pomoci". Lepo je videti da vi koji ste na forumu duze hocete da "pomognete" nama koji smo tek dosli. :) Sta je trebalo da citam, 15 strana topika Nova Verzija IPB-a? Nisma ni znao gde je taj topik. Dosao sam na ovaj topik jer je bio direktan link. Samo sam napisao ono sto sam bio video.

#11 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 24 January 2011 - 01:46

@alfamale Hvala ti na "pomoci". Lepo je videti da vi koji ste na forumu duze hocete da "pomognete" nama koji smo tek dosli. :) Sta je trebalo da citam, 15 strana topika Nova Verzija IPB-a? Nisma ni znao gde je taj topik. Dosao sam na ovaj topik jer je bio direktan link. Samo sam napisao ono sto sam bio video.


pusti mangupe, šale se malo sa tobom. :)

do danas pm nije radio nikome. sada možeš normalno da ih koristiš.

#12 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 January 2011 - 04:35

Pa zar niko vise ne koristi golubove?!


Nisi cuo da ih klinci skidaju [acronym='One pracke sto kao municiju koriste telefonsku zicu u obliku slova U. ;)']rakljicama[/acronym].

#13 acajou

acajou
  • Members
  • 3,671 posts

Posted 26 January 2011 - 03:51

Zasto ne mogu da repliciram na pm koji dobijem???
KAKO je moguce da mi iz pm-a u trenutku citanja NESTANE post?
ne moj,nego tudji.Jednostavno nestane.I nigde ga nema.

Ukoliko se problemi sa pm-om koji traju od pocetka nenajavljene nove verzije-na koju smo cekali onoliko zbog pm-ova kojih opet nigde nema [nije da je vazno ali moglo se reci na vreme] ne rese, ukoliko ne prestanem da gubim i trazim pm-ove, nalazim zaobilazne nacine da odgovorim ..ja odlazim odavde.
I ne mogu da ne citiram Boru Todorovica- Ala ste ga opravili, svaka vam cast.
Ovde nema ni dugmica...

#14 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 26 January 2011 - 04:17

Zasto ne mogu da repliciram na pm koji dobijem???
KAKO je moguce da mi iz pm-a u trenutku citanja NESTANE post?
ne moj,nego tudji.Jednostavno nestane.I nigde ga nema.

Ukoliko se problemi sa pm-om koji traju od pocetka nenajavljene nove verzije-na koju smo cekali onoliko zbog pm-ova kojih opet nigde nema [nije da je vazno ali moglo se reci na vreme] ne rese, ukoliko ne prestanem da gubim i trazim pm-ove, nalazim zaobilazne nacine da odgovorim ..ja odlazim odavde.
I ne mogu da ne citiram Boru Todorovica- Ala ste ga opravili, svaka vam cast.
Ovde nema ni dugmica...

Mislim da je konvertovanje DB zbog velicine iste jako dugotrajan proces pogotovo sto je izabrana opcija da forum radi.Mozda gresim ali preslo se sa mysql na ms sql posto ja redovno dobijam ms sql errors.Vrlo je moguce da je neki od procesa konverzije zakacio poruku koju si posmatrala.Sto se mene tice bolje da su jednostavno odustali od konverzije PM-ova.Das svima upozorenje da se sprema upgrade pa ko hoce da sacuva stare poruke moze da ih arhivira.

#15 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 26 January 2011 - 04:44

Zasto ne mogu da repliciram na pm koji dobijem???

I ne mogu da ne citiram Boru Todorovica- Ala ste ga opravili, svaka vam cast.
Ovde nema ni dugmica...

Ja ti poslah PM,pa treniraj. ;)