Jump to content


Photo
- - - - -

Nova verzija IPB-a


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
302 replies to this topic

#241 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 02 February 2011 - 17:34

Ovo:


Nema mnogo veze sa ovim:



Cekaj,stani,polako...
Kako nema veze,pa n puta je napisano da ce nova verzija foruma raditi brze,bolje na starom serveru i da nece dolaziti do stucanja?Prvo je receno samo par dana da se sve zavrsi,pa 10 pa 15 i evo mesec prodje ali je boljitak ne vidim...



#242 Eddard

Eddard
  • Members
  • 4,278 posts

Posted 02 February 2011 - 17:44

Pa ja koliko znam, nijedna verzija foruma na ovom serveru neće raditi kako treba. Upgrade servera je neophodan, a za to treba para...

#243 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 02 February 2011 - 18:17

Edit. Udarih ja lajk kad ono pojavi se moje ful ime i prezime koje vodi na moj FB profil Posted Image! Je l' to mogu da vide i ostali? Ako mogu, onda dugme gubi smisao, brže bolje sam anlajkov'o Posted Image.


Možeš slobodno da udariš like, tvoje ime vide samo oni koji su ti prijatelji na FB-u ;) A za ostale piše npr. "2 people like this. Be the first of your friends."



#244 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 02 February 2011 - 19:05

ja ne kontam o kakvom lajku vi pricate :unsure:

#245 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 02 February 2011 - 19:28

ja ne kontam o kakvom lajku vi pricate :unsure:

Na vrhu strane svake teme, imas da like-ujes tu temu na FB-u. To pod uslovom da imas nalog na FB-u :D

#246 Pain

Pain
  • Members
  • 3,365 posts

Posted 02 February 2011 - 19:33

Cekaj,stani,polako...
Kako nema veze,pa n puta je napisano da ce nova verzija foruma raditi brze,bolje na starom serveru i da nece dolaziti do stucanja?Prvo je receno samo par dana da se sve zavrsi,pa 10 pa 15 i evo mesec prodje ali je boljitak ne vidim...



Ne ne pomeshao si.Recheno je da ce raditi bolje u odnosu na prvih par dana sa novom verzijom foruma sto i jeste istina ali nije recheno da ce raditi bolje u odnosu na period pre nove verzije kad je takodje zakucavao server a to ce biti sve ucestalije sto je veci broj korisnika i sto je veca saobracaj na forumu.Znachi ova promena je bila cisto kozmeticka i ja mislim da niko nikad nije ni tvrdio drugacije....Nadam se da ce uskoro da padne i novi server,kapacitete ovog smo preshishali...

#247 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 02 February 2011 - 19:38

To pod uslovom da imas nalog na FB-u :D


mora da je ovo razlog zbog cega ne vidim lajk :D

#248 bekrinjo

bekrinjo
  • Members
  • 19,361 posts

Posted 03 February 2011 - 01:08

Pa ja koliko znam, nijedna verzija foruma na ovom serveru neće raditi kako treba. Upgrade servera je neophodan, a za to treba para...



Ne ne pomeshao si.Recheno je da ce raditi bolje u odnosu na prvih par dana sa novom verzijom foruma sto i jeste istina ali nije recheno da ce raditi bolje u odnosu na period pre nove verzije kad je takodje zakucavao server a to ce biti sve ucestalije sto je veci broj korisnika i sto je veca saobracaj na forumu.Znachi ova promena je bila cisto kozmeticka i ja mislim da niko nikad nije ni tvrdio drugacije....Nadam se da ce uskoro da padne i novi server,kapacitete ovog smo preshishali...


Onda sam ja pogresio,sorry...
Pa ja sam za NG pozeleo novi server a ne novu verziju foruma,Deda Mraz me nije razumeo...Posted Image

#249 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 03 February 2011 - 19:16

Chrome useri, jedno pitanje - pojavljuje li vam se opcija da se ulogujete kao 'nevidljivi' kad se logujete?

Meni se (samo na) chromiumu (da, nije isto, dovoljno je slichno) ne pojavljuje, pa bih da samo proverim da li je on defektan, ili je nekako (mada, ne znam kako) forumska.

#250 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 03 February 2011 - 19:22

Ni ja vise nisam nevidljiv <_<

Ja koristim FF i ni tu nema opcije za nevidljivost...<_<

#251 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 03 February 2011 - 19:25

...

Edited by NATTURAL BORN KILLA', 03 February 2011 - 19:26.


#252 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 03 February 2011 - 19:27

Ni ja vise nisam nevidljiv <_<

Ja koristim FF i ni tu nema opcije za nevidljivost...<_<




Uha, sad ja proverih na Midori i Konqueroru, nestala opcija u medjuvremenu izgleda :o

Vracajte mi nevidljivost, sad se ne osecam kao superheroj, nemam supermoc vishePosted Image

#253 Skyglider

Skyglider
  • Members
  • 9,164 posts

Posted 03 February 2011 - 19:45

Vratite opciju invisible Posted Image

#254 Impromptu

Impromptu
  • Members
  • 57,443 posts

Posted 03 February 2011 - 19:50

jes vala, i ja kažem...vraćajte nam nevidljivost...

#255 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 03 February 2011 - 20:09

Uha, sad ja proverih na Midori i Konqueroru, nestala opcija u medjuvremenu izgleda :o

Vracajte mi nevidljivost, sad se ne osecam kao superheroj, nemam supermoc vishePosted Image


i ja se osecam nezgodno..

..kao riba na suvom, kao macka na mokrom, kao mrav ispod lupe, kao ja na metal zurci, kao blade na suncu, kao sudije pored Duleta, kao Sheldon Cooper kad ne sedi na svom mestu, kao DWS na sportu, kao haski u Atakami, kao Aboridzin u gradu...Vracajte INVIZ