Jump to content


Photo

Srpski mediji o Albancima - juce, danas i sutra


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
272 replies to this topic

#241 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 29 January 2011 - 00:38

Sudija je poverovala svedokinjama poshto je veshtacenjem i medicinskim nalazima utvdjeno da su bile silovane i mucene pre 10 godina..


ovakav odnos prema ženama koje su žrtve silovanja je krajnje neprimeren i, rekla bih, ne govori ništa o žrtvama ali govori mnogo o onome ko ga je izrekao.

#242 Biciklisti

Biciklisti
  • Members
  • 71 posts

Posted 30 January 2011 - 04:24

Srpska vlada ima listu svih onih Albanaca koji su bili u OVK. Srbija je tu listu dostavila Interpolu i cesto se dogadja da se ti ljudi budu uhapsheni pa onda odmah pushteni kad putuju po ostalim zemljama, dakle maltretirani bez raloga i to sve zbog srBskog inata. Ti mladici u to vreme su okrenuli pushku vojsci, miliciji i paramilitarnim hordama predsednika SPS-a ciji je portparol u to vreme bio danasnji ministar unutrashnjih poslova Srbije. Ovaj covek i ova garnitura koji su kazhnjeni i bon-bar-dirani od strane saveznika za masovne zlocine 90tih godina su izgubili svako moralno pravo da pricaju o necemu a kamoli da sudu nekome. Ovo shto se danas deshava je isto kao kad bi neki Goebbels posle WW2 sudio nekim jevrejima. Nedopustivo i nezamislivo.

Edited by Biciklisti, 30 January 2011 - 04:25.


#243 adeptus astartes

adeptus astartes
  • Members
  • 196 posts

Posted 30 January 2011 - 15:10

Srpska vlada ima listu svih onih Albanaca koji su bili u OVK. Srbija je tu listu dostavila Interpolu i cesto se dogadja da se ti ljudi budu uhapsheni pa onda odmah pushteni kad putuju po ostalim zemljama, dakle maltretirani bez raloga i to sve zbog srBskog inata. Ti mladici u to vreme su okrenuli pushku vojsci, miliciji i paramilitarnim hordama predsednika SPS-a ciji je portparol u to vreme bio danasnji ministar unutrashnjih poslova Srbije. Ovaj covek i ova garnitura koji su kazhnjeni i bon-bar-dirani od strane saveznika za masovne zlocine 90tih godina su izgubili svako moralno pravo da pricaju o necemu a kamoli da sudu nekome. Ovo shto se danas deshava je isto kao kad bi neki Goebbels posle WW2 sudio nekim jevrejima. Nedopustivo i nezamislivo.


A, neki su, bogme, "okrenuli pušku" civilima, ili verujes da je rat na Kosovu bio crno-beli okršaj zlih Srba i dobrih Albanaca? O tome je reč, o činjenici da je najlakše zavoriti oči, prećutati zločin i reći da su "oni drugi" to prvi počeli. I to je postao obrazac ponašanja na ovim prostorima.



#244 Biciklisti

Biciklisti
  • Members
  • 71 posts

Posted 30 January 2011 - 19:06

Izvini ali ja ne verujem nishta Srbiji, ama bash nishta vec dugo vremena. Dokazala se puno puta ona. Dovoljno je citati komentare na vest B92 "Osloboditi Gnjilansku grupu" i videti kakve komentare ljudi ostavljaju. Kako dozvoljava jedna tako ugledna medijska kuca da fashisti pricaju o shiptarima i nekakvim pozorishnim predstavama tokom 90tih. Ma trebao je NATO ici do kraja i sravnuti sa zemljom nekoliko gradova Srbije ( ali da bi bilo nekako bez ljudskih zrtava) pa da i oni malo osete ono shto su osecali gradjani HR, BH i KOS tokom 90tih. Fashisti.

Edited by Biciklisti, 31 January 2011 - 00:41.


#245 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 30 January 2011 - 19:46

Izvini ali ja ne verujem nishta Srbiji, ama bash nishta vec dugo vremena. Dokazala se puno puta ona. Dovoljno je citati komentare na vest B92 "Osloboditi Gnjilansku grupu" i videti kakve komentare ljudi ostavljaju. Kako dozvoljava jedna tako ugledna medijska kuca da fashisti pricaju o shiptarima i nekakvim pozorishnim predstavama tokom 90tih. Ma trebao je NATO ici do kraja i sravnuti sa zemljom nekoliko gradova Srbije pa da i oni malo osete ono shto su osecali gradjani HR, BH i KOS tokom 90tih. Fashisti.


kao u onom narodnjaku: "lopov lopova...", a na forumu fasista fasistu najlakse oseti...
za ovo si zasluzio da dobijes po p..., ovoj forumskoj

#246 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 30 January 2011 - 20:10

Izvini ali ja ne verujem nishta Srbiji, ama bash nishta vec dugo vremena. Dokazala se puno puta ona. Dovoljno je citati komentare na vest B92 "Osloboditi Gnjilansku grupu" i videti kakve komentare ljudi ostavljaju. Kako dozvoljava jedna tako ugledna medijska kuca da fashisti pricaju o shiptarima i nekakvim pozorishnim predstavama tokom 90tih. Ma trebao je NATO ici do kraja i sravnuti sa zemljom nekoliko gradova Srbije pa da i oni malo osete ono shto su osecali gradjani HR, BH i KOS tokom 90tih. Fashisti.


I ja se čudim ! :)
Jbt, ovo pocinje bas da bude smijesno.

#247 adeptus astartes

adeptus astartes
  • Members
  • 196 posts

Posted 30 January 2011 - 22:29

Izvini ali ja ne verujem nishta Srbiji, ama bash nishta vec dugo vremena. Dokazala se puno puta ona. Dovoljno je citati komentare na vest B92 "Osloboditi Gnjilansku grupu" i videti kakve komentare ljudi ostavljaju. Kako dozvoljava jedna tako ugledna medijska kuca da fashisti pricaju o shiptarima i nekakvim pozorishnim predstavama tokom 90tih. Ma trebao je NATO ici do kraja i sravnuti sa zemljom nekoliko gradova Srbije pa da i oni malo osete ono shto su osecali gradjani HR, BH i KOS tokom 90tih. Fashisti.

:ajme:



#248 Biciklisti

Biciklisti
  • Members
  • 71 posts

Posted 31 January 2011 - 00:37

Ma hajde ljudi, kad sam to napisao hteo sam reci da se oseti shta znaci razarenje i rat a ne da se ubijaju gradjani ili ljudska bica. Izvinjavam se ako je neko mislio da sam hteo reci da bude ljudskih zrtva.Vec sam editovao moj prethodni post.

p.s. napisao sam taj komentar posle citanja srpskih novina i komentara u njih (ukljucujuci i B92) kad sam bio iznerviran. A zaista ne znam zashto ih citam, jer uvek se iznerviram.

Edited by Biciklisti, 31 January 2011 - 00:44.


#249 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 31 January 2011 - 00:53

Ma hajde ljudi, kad sam to napisao hteo sam reci da se oseti shta znaci razarenje i rat a ne da se ubijaju gradjani ili ljudska bica. Izvinjavam se ako je neko mislio da sam hteo reci da bude ljudskih zrtva.Vec sam editovao moj prethodni post.

p.s. napisao sam taj komentar posle citanja srpskih novina i komentara u njih (ukljucujuci i B92) kad sam bio iznerviran. A zaista ne znam zashto ih citam, jer uvek se iznerviram.

Ma nema frke, sasvim si ti lepo rekao sta si mislio.. Budali je svaki izgovor dobar..

#250 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 31 January 2011 - 01:00

Ma hajde ljudi, kad sam to napisao hteo sam reci da se oseti shta znaci razarenje i rat a ne da se ubijaju gradjani ili ljudska bica. Izvinjavam se ako je neko mislio da sam hteo reci da bude ljudskih zrtva.Vec sam editovao moj prethodni post.

p.s. napisao sam taj komentar posle citanja srpskih novina i komentara u njih (ukljucujuci i B92) kad sam bio iznerviran. A zaista ne znam zashto ih citam, jer uvek se iznerviram.


Evo maloprije rasijekoh ruku otvarajuci argetu, pa ako moze da te privijem na ranu ?
:kece:

#251 adeptus astartes

adeptus astartes
  • Members
  • 196 posts

Posted 31 January 2011 - 01:08

Ma hajde ljudi, kad sam to napisao hteo sam reci da se oseti shta znaci razarenje i rat a ne da se ubijaju gradjani ili ljudska bica. Izvinjavam se ako je neko mislio da sam hteo reci da bude ljudskih zrtva.Vec sam editovao moj prethodni post.

p.s. napisao sam taj komentar posle citanja srpskih novina i komentara u njih (ukljucujuci i B92) kad sam bio iznerviran. A zaista ne znam zashto ih citam, jer uvek se iznerviram.

Znaš onaj vic?


Došla baba kod doktora i kaže mu: "Doktore, boli me kad se pipnem ovde."

A, doktor joj odgovori: "Šta se, koj ku*ac pipaš onda!?"

Misli o tome...



#252 Biciklisti

Biciklisti
  • Members
  • 71 posts

Posted 31 January 2011 - 03:02

Znaš onaj vic?


Došla baba kod doktora i kaže mu: "Doktore, boli me kad se pipnem ovde."

A, doktor joj odgovori: "Šta se, koj ku*ac pipaš onda!?"

Misli o tome...




Hahahahahahaha, dobra fora.

#253 TonyBall

TonyBall
  • Members
  • 2,278 posts

Posted 31 January 2011 - 03:07

Znaš onaj vic?

A znas ti onaj vic
Idem ja ulicom i vidim dvojica biju jednog. Pa razmisljam, da l' da uskocim, da l' da ne uskocim.
I?
I uskocih.
I?
I prebismo ga nas trojica :)

Mozda je ovo bilo adekvatnije za Manitua koji pre neki dan rece "sta ste se okomili na mene"
Inace podsetili ste me na situaciju iz vojske kada bi tri Srba zajebavalo jednog Albanaca koji nije dobro baratao srpskim jezikom pa nije ni uvideo da biva vredjan no to nije umanjilo uzitak ove trojice.

#254 vlad_

vlad_
  • Members
  • 869 posts

Posted 31 January 2011 - 03:22

A znas ti onaj vic
Idem ja ulicom i vidim dvojica biju jednog. Pa razmisljam, da l' da uskocim, da l' da ne uskocim.
I?
I uskocih.
I?
I prebismo ga nas trojica :)

Mozda je ovo bilo adekvatnije za Manitua koji pre neki dan rece "sta ste se okomili na mene"
Inace podsetili ste me na situaciju iz vojske kada bi tri Srba zajebavalo jednog Albanaca koji nije dobro baratao srpskim jezikom pa nije ni uvideo da biva vredjan no to nije umanjilo uzitak ove trojice.

Ti nemas problem sa onim sto je biciklisti napisao?

#255 LordLights

LordLights
  • Members
  • 3,102 posts

Posted 31 January 2011 - 03:22

A znas ti onaj vic
Idem ja ulicom i vidim dvojica biju jednog. Pa razmisljam, da l' da uskocim, da l' da ne uskocim.
I?
I uskocih.
I?
I prebismo ga nas trojica :)

Mozda je ovo bilo adekvatnije za Manitua koji pre neki dan rece "sta ste se okomili na mene"
Inace podsetili ste me na situaciju iz vojske kada bi tri Srba zajebavalo jednog Albanaca koji nije dobro baratao srpskim jezikom pa nije ni uvideo da biva vredjan no to nije umanjilo uzitak ove trojice.



Meni se desilo pre koju godinu da se druzim sa troje ex-Yugosa jedne veceri u Strazburu. Pijemo mi malo pa jedan od njih se "zaleti" te zaborave na moju etnicku asocijaciju....pa nazove Albanca (koji nije bio tamo prisutan)- 'glupi S8ptar'... a ova dvoja zapucaju od topa smejuci se... to traje otprilike 3 sekunde...

Pa ih onda ja pitam kako oni zovu pripadnika svoje nacije kojeg smatraju glupim?. Tek "glup" ili "Glupi Srbin", t.j. dali je etnicka pripadnost glupog srbina ili hrvata bitna za njihovu identifikaciju, ili je to slucaj samo kod albanaca, jer glupoca je imanentna njima?...... na sto oni pocinje dugu i mucnu eksplikaciju o tome kako oni imaju mnogo prijatelja albanaca, nemaju nista protiv albanaca, itd, itd,

Edited by LordLights, 31 January 2011 - 03:23.