Jump to content


Photo

Stounsi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
7 replies to this topic

#1 MM

MM
  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 10 May 2003 - 13:28

Da li je otkazan koncert Stounsa u Beogradu?

#2 jamie

jamie
  • Members
  • 1,771 posts

Posted 10 May 2003 - 14:25

plasim se da je odgovor DA...
a mislim da je na to uticalo i ubistvo premijera...
:lol:

#3 MM

MM
  • Banned
  • 1,180 posts

Posted 10 May 2003 - 15:26

plasim se da je odgovor DA...
a mislim da je na to uticalo i ubistvo premijera...
:lol:

Da li je zvanicno otkazan koncert?

#4 Vlada92

Vlada92
  • Members
  • 891 posts

Posted 10 May 2003 - 17:55

Da li je zvanicno otkazan koncert?


Ne znam da je ikada zvanično i "zakazan"...

#5 Djuro

Djuro
  • Members
  • 1,525 posts

Posted 10 May 2003 - 19:24

Izgleda da je problem vise nego lokalnog karaktera - neizvestan je koncert i u Zagrebu iako je "zvanicno" zakazan.

#6 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 11 May 2003 - 18:00

Koncert ce se odrzati isto kao sto ce se odrzati i evropsko prvenstvo u basketu 2005. isto kao sto cemo biti primljeni u Partnerstvo za mir, i isto kao sto cemo biti primljeni u Evrposku Uniju. Znaci, NEMA SANSE, NIKAD!!!

#7 5ko

5ko
  • Members
  • 1,479 posts

Posted 13 May 2003 - 12:35

STOUNSI NE DOLAZE U BEOGRAD

KULTURA - Utorak, Maj 13, 2003 11:50  RTS


Legendarni britanski rok sastav Roling Stouns neće svirati u Beogradu ove godine, saopštila je 'Komuna'.
Zastupnici Stounsa, advokatska kancelarija 'Brej end Kreis' [Bray and Krais] obavestila je 24. marta 'Komunu' da je ugovor o organizaciji koncerta raskinut zbog vanrednog stanja uvedenog nakon ubistva premijera Zorana Đindjića.
'Prema oceni organizatora, održavanje koncerta u Beogradu može direktno ili indirektno izložiti umetnike i prateće muzičare [ili promotere ili deo publike] opasnosti od smrti ili povrede zbog nemira koji su evidentni nakon ubistva premijera i uvodjenja vanrednog stanja', navodi se u pismu.
'Komuna' ja saopštila da je, uz punu podršku Vlade Srbije i Komercijalne banke pokušala da promeni odluku menadžmenta grupe.
Nesudjeni organizator koncerta navodi da je bilo planirano da Stounsi nastupe 2. avgusta i da je dogovorena cena ulaznice bila 1.500 dinara.
Ugovoreni honorar grupe bio je 90 odsto čistog prihoda [prihod od ulaznica umanjen za troškove organizovanja, poreze i naknadu autorskih prava], a garantovana minimalna zarada grupe bila je 1,5 milion dolara.

#8 Pobunjenik

Pobunjenik
  • Members
  • 3,359 posts

Posted 13 May 2003 - 15:12

Znam da ce mi uskoro ovaj komentar biti obrisan ali naprosto moram da kazem sledece: Sta je, usrale se picke?! Ko im jebe mater!