Jump to content


Photo
* * * - - 7 votes

Ciji je tata jaci


  • Please log in to reply
50424 replies to this topic

#46 71:70

71:70
  • Members
  • 2,101 posts

Posted 21 December 2010 - 12:41

ja nemam 15 godina

pa niko ovde i ne misli da imas 15. Uglavnom ti ne daju vise od 11.
  • 0

#47 jedibojan

jedibojan
  • Members
  • 1,552 posts

Posted 21 December 2010 - 12:41

Jesam ja tvrdio da KKP nije imao bolju ekipu? Ja sam samo ukazao na neregularnosti koje su se odigravale tada koje i dalje niko nije osporio....

zasto mislis da bi se docekala peta utakmica da se tako nesto uradi?
  • 0

#48 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 21 December 2010 - 12:41

Ti mene zajebavaš? Ti nisi tvrdio, a podržavaš Karijevu izjavu?

Gde si to procitao?
  • 0

#49 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 21 December 2010 - 12:42

naravno niko od grobara nije ni pokusao da objasni duletovu hotlajn vezu sa sudijama(po sopstvenom priznanju)...to je ono maybe it will go away if I ignore it
  • 0

#50 KOTRLJKO

KOTRLJKO
  • Members
  • 1,221 posts

Posted 21 December 2010 - 12:43

Pa vec smo utvrdili da smo isfrustirani. Ali to ne menja cinjenice koje sam vec naveo. Kad nemas kome sta da odgovoris argumentima onda se povlace licne uvrede kao po obicaju.


vidim,bas si sve naveo argumentovano ... samo nastavi da dominiras ... kazes da KKP cim se izadje iz Srbije nista ne moze da uradi ... ali izgleda da slabo pratis najjace evropsko takmicenje i tamosnje rezultate ... zadnjih 5 godina maltene svaki put u 8 najboljih ... i onda se vi nadjete da pljunete po tome ... ali ne vredi vam ... samo ispadete smesni ...

mada, i ja sam cuo od jednog stranog sudije da se zalio da mu je Danilovic spalio kola,kao i da se Bartolomeu zalio na neudobnost gepeka prosli put kad smo ga gepekovali :lol+:
  • 0

#51 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 21 December 2010 - 12:44

Gde si to procitao?

Praviš se lud, a ne ide ti.
  • 0

#52 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 21 December 2010 - 12:44

vidim,bas si sve naveo argumentovano ... samo nastavi da dominiras ... kazes da KKP cim se izadje iz Srbije nista ne moze da uradi ... ali izgleda da slabo pratis najjace evropsko takmicenje i tamosnje rezultate ... zadnjih 5 godina maltene svaki put u 8 najboljih ... i onda se vi nadjete da pljunete po tome ... ali ne vredi vam ... samo ispadete smesni ...
mada, i ja sam cuo od jednog stranog sudije da se zalio da mu je Danilovic spalio kola,kao i da se Bartolomeu zalio na neudobnost gepeka prosli put kad smo ga gepekovali :lol+:

Hm
1. Kad sam ja rekao da KKP cim izadje iz Srbije nista ne moze da uradi?
Ta konstatiacija se odnosila na Vujosevica.
Naravno opet ostaje kao argument stvari koje nisam ni osporavio niti pominjao.
  • 0

#53 metallica

metallica
  • Members
  • 1,605 posts

Posted 21 December 2010 - 12:45

Alo bre grobari,koji vam je kurac.Kari dao izjavu o tome u Spaniji,a vi se odmah primili.Ljudi,bolji ste,uzivajte u svojim uspesima.
  • 0

#54 Jo1bg

Jo1bg
  • Members
  • 1,119 posts

Posted 21 December 2010 - 12:46

@ Beri

Ti bolje crtaj zgrade nego sto mlatis po forumu.

Meni se iskreno jebe da li ste nas pokrali ili ne. Ja bi najvise voleo da smo mi namestili i pokrali pa neka prica ko sta hoce. Ja znam da smo mi u kurcu i da necemo izaci iz mulja jos ko zna koliko dugo. Kari je trenerska velicina, ima pravo da ima misljenje, a isto tako ima pravo i da ga iznese kada hoce. Nekome se svidja nekome ne. Uostalom svuda u svetu sudije vuku za vece klubove pa je tako i kod nas. Ko nas jebe kada nam u upravama sede licimuri ,pederi...
  • 0

#55 BarryWhite1

BarryWhite1
  • Members
  • 6,712 posts

Posted 21 December 2010 - 12:46

Praviš se lud, a ne ide ti.

Hm ti se pravis lud. Ja sam pominjao stvario koje Kari nije. I na njih i dalje nema odgovora...

@ Beri
Ti bolje crtaj zgrade nego sto mlatis po forumu.
Meni se iskreno jebe da li ste nas pokrali ili ne. Ja bi najvise voleo da smo mi namestili i pokrali pa neka prica ko sta hoce. Ja znam da smo mi u kurcu i da necemo izaci iz mulja jos ko zna koliko dugo. Kari je trenerska velicina, ima pravo da ima misljenje, a isto tako ima pravo i da ga iznese kada hoce. Nekome se svidja nekome ne. Uostalom svuda u svetu sudije vuku za vece klubove pa je tako i kod nas. Ko nas jebe kada nam u upravama sede licimuri ,pederi...

U pravu si :lol+: .

Edited by BarryWhite1, 21 December 2010 - 12:47.

  • 0

#56 czbg

czbg
  • Members
  • 1,847 posts

Posted 21 December 2010 - 12:49

E, Kari, Kari, meni je poznato da si ti ovo govorio i onda, ali si isto tako rekao i da si spreman da istrajes i da ti ovakve stvari samo pojacavaju zelju da ostanes i nastavis da radis. Kad ono medjutim.
  • 0

#57 KOTRLJKO

KOTRLJKO
  • Members
  • 1,221 posts

Posted 21 December 2010 - 12:50

Hm
1. Kad sam ja rekao da KKP cim izadje iz Srbije nista ne moze da uradi?
Ta konstatiacija se odnosila na Vujosevica.
Naravno opet ostaje kao argument stvari koje nisam ni osporavio niti pominjao.


A sve se vidi cim se predju granice obora zvanog Srbija ko koliko vredi i sta prolazi kod nas ( i na Balkanu generalno ) a sta u zemljama koje su uredjene i gde se znaju pravila kao sto Kari kaze.


  • 0

#58 Jo1bg

Jo1bg
  • Members
  • 1,119 posts

Posted 21 December 2010 - 12:51

@ Kotrljko

To se verovatno odnosilo na DV.
  • 0

#59 jedibojan

jedibojan
  • Members
  • 1,552 posts

Posted 21 December 2010 - 12:53

@ Kotrljko

To se verovatno odnosilo na DV.

ne menja previse poentu jer je DV sa Partizanom van granica nase zemlje i "ovdasnjeg brloga" pravio fenomenalne rezultate
  • 0

#60 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 21 December 2010 - 12:53

U petom mecu se jako navlacilo za KKP.. U odbrani se dozvoljavalo sve i svasta.. Odbrana Pere Bozica na Marinovicu je skolski primer kako zaraditi 5 faulova u 5 napada.. Ali ne moze se to nazvati klasicnom kradjom, vec su se oni bolje prilagodili kriterijumu (koji su sudije jedini put pustile u tom mecu) i igrali rukometnu odbranu.

Uopste ne razumem kakve to veze ima sa EL i UK. Pricamo o petom finalnom mecu, kada je zvezda vec dokazala da moze 2put uzastopno da tuce Partizan

Edited by medobrundo, 21 December 2010 - 12:57.

  • 0