Jump to content


Photo
- - - - -

Rođendanski - Novogodišnji pokloni za decu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#16 oslo

oslo
  • Members
  • 812 posts

Posted 23 November 2010 - 21:37

andjo, za rolere da ti kazem odmah kupi i sebi . nasi su na rolerima vec punih 5 godina i kada smo im kupili bili su malci, mali samo 3 godine i kupimo i meni kao da idem sa njima sigurnosti radi, a onda se i tata navukao. ja sam vozila davno ali on je prvi put stao na rolere u svojoj 45+ i sad smo svi u kuci ovisnici. vozimo i ski rolere, doneli smo ih ovde, ne znam koliko su uobicajeni u usa, tamo gore su klasika, imitiraju skijasko trcanje u letnjoj sezoni.

moji su trazili neki novi skejt koji ima samo 2 tocka, cak nisam ni pogledala sta je to sto traze. uostalom sad pocinje bozicna lista zelja tako da bice zabavno.

#17 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 November 2010 - 23:26

andjo, za rolere da ti kazem odmah kupi i sebi . nasi su na rolerima vec punih 5 godina i kada smo im kupili bili su malci, mali samo 3 godine i kupimo i meni kao da idem sa njima sigurnosti radi, a onda se i tata navukao. ja sam vozila davno ali on je prvi put stao na rolere u svojoj 45+ i sad smo svi u kuci ovisnici. vozimo i ski rolere, doneli smo ih ovde, ne znam koliko su uobicajeni u usa, tamo gore su klasika, imitiraju skijasko trcanje u letnjoj sezoni.

moji su trazili neki novi skejt koji ima samo 2 tocka, cak nisam ni pogledala sta je to sto traze. uostalom sad pocinje bozicna lista zelja tako da bice zabavno.


Ja uvek mislim ja cenim moje ruke i noge a i starije su mi kosti :lol+: to je za mene extremni sport ali dete islo na casove a i lud je za skejtom ...

#18 oslo

oslo
  • Members
  • 812 posts

Posted 24 November 2010 - 01:12

ih andjelija nemoj me razocaravati, pa mladja si od mene, kakve ti to starije kosti pominjes. kad imas malu decu mlad si. a da je uzivanje jeste.

#19 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 24 November 2010 - 02:39

ih andjelija nemoj me razocaravati, pa mladja si od mene, kakve ti to starije kosti pominjes. kad imas malu decu mlad si. a da je uzivanje jeste.



Ma naravno ali se moja interesovanja krecu ka rollercoasterima i zabavnim parkovima, nikako kotrljanju na par tockica :lol+:

#20 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 24 November 2010 - 03:08

Ma naravno ali se moja interesovanja krecu ka rollercoasterima i zabavnim parkovima, nikako kotrljanju na par tockica :lol+:


Pazi samo da kad ides na roller-coaster da se dobro naruckas neposredno per voznje i sednes u prvi red. :)

#21 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 29 November 2010 - 00:55

btw savete skupljam do subote :lol+:

I dobro, hajnekene, čime si počastio dječarca? Dužan si nam ispostaviti fidbek.

#22 heineken

heineken
  • Members
  • 842 posts

Posted 29 November 2010 - 09:56

mmm da,
kupio sam "ferrari" na daljinski i Hobita,
i naravno da sam pogresio :lol+:
(glupa stvar kod poklona je sto uvek kupujes nesto sto bi tebe obradovalo )

klinac je sav u navijackom fazonu, i obradovao bi se samo da sam mu doneo baklju ili Zvezdin dres (sto ja kao navijac Partizana ne bih bas ....)

dobra stvar je sto sam snimio da je poceo da se interesuje za caletovu gitaru, pa cu gresku koliko do slave ispraviti jednim kompletom D'Addario-vih zica

#23 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 29 November 2010 - 13:09

(glupa stvar kod poklona je sto uvek kupujes nesto sto bi tebe obradovalo )

glupa stvar kod poklona je kad nemaš pojma ništa konkretno o osobi za koju je poklon, nego samo "dečak od 11 godina", "devojka od 26 godina" i slično

a još gluplje je kad ne možeš da izvučeš nikakvu informaciju


inače sviđaju mi se varijante koje su se praktikovale u nekim kolektivima kojima sam pripadala: lepo kolege/drugari/rođaci saznaju šta osoba X sve voli/želi, i onda nabave nešto sa te liste

#24 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 29 November 2010 - 13:15

mmm da,
kupio sam "ferrari" na daljinski i Hobita,
i naravno da sam pogresio :D
(glupa stvar kod poklona je sto uvek kupujes nesto sto bi tebe obradovalo )

klinac je sav u navijackom fazonu, i obradovao bi se samo da sam mu doneo baklju ili Zvezdin dres (sto ja kao navijac Partizana ne bih bas ....)

dobra stvar je sto sam snimio da je poceo da se interesuje za caletovu gitaru, pa cu gresku koliko do slave ispraviti jednim kompletom D'Addario-vih zica


:)
Kupi Boomers-ice, to su trenutno najbolje zice.

A nekima je moj prijedlog izgledao suludo -:lol+:)

#25 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 30 November 2010 - 13:49

mmm da,
kupio sam "ferrari" na daljinski i Hobita,
i naravno da sam pogresio :)
(glupa stvar kod poklona je sto uvek kupujes nesto sto bi tebe obradovalo )

klinac je sav u navijackom fazonu, i obradovao bi se samo da sam mu doneo baklju ili Zvezdin dres (sto ja kao navijac Partizana ne bih bas ....)

dobra stvar je sto sam snimio da je poceo da se interesuje za caletovu gitaru, pa cu gresku koliko do slave ispraviti jednim kompletom D'Addario-vih zica

"Pokloni" mu nalog na Forumu B92, sa linkom ka sportskim pdf-ovima :lol+:

#26 Lift Going Up..

Lift Going Up..
  • Members
  • 1,604 posts

Posted 01 December 2010 - 00:05

mmm da,
kupio sam "ferrari" na daljinski i Hobita,
i naravno da sam pogresio :)
(glupa stvar kod poklona je sto uvek kupujes nesto sto bi tebe obradovalo )

klinac je sav u navijackom fazonu, i obradovao bi se samo da sam mu doneo baklju ili Zvezdin dres (sto ja kao navijac Partizana ne bih bas ....)

dobra stvar je sto sam snimio da je poceo da se interesuje za caletovu gitaru, pa cu gresku koliko do slave ispraviti jednim kompletom D'Addario-vih zica

meni su u tim godinama svi davali cashijanu, konvertibilnu dakako, zataknutu u papir u koji je uvijena cokolada. obradovalo me svaki put :lol+: . al' sam sad izrasla u totalnog materijalistu.