Jump to content


Photo
- - - - -

Rođendanski - Novogodišnji pokloni za decu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
25 replies to this topic

#1 heineken

heineken
  • Members
  • 842 posts

Posted 22 November 2010 - 18:19

Treba mi mala pomoć oko ideje za rođendanski poklon. Nažalost tu decu viđam jako retko, i nemam pojma šta ih trenutno interesuje.
Znači ne želim savet profesionalaca niti reklamu za prodavnicu, već samo savet roditelja koji imaju decu tog uzrasta i kojim su poklonom bili zadovoljni.
Obično se ovo završi tako što kupim nešto dva tri broja veće ..., što obraduje roditelje i razočara decu...

btw savete skupljam do subote :)

Zauzvrat mogu da Vam kažem o čemu sanja moja ćerka koja ima 5,5 godina. Imaju dve opcije
- suludo skupa enciklopedija za decu (tipa 3.500,00)
- Filly konjiće (reklama ide na Ultri, već je naučila čitavu pa me maltretira :lol+:)

#2 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 22 November 2010 - 22:39

Treba mi mala pomoć oko ideje za rođendanski poklon. Nažalost tu decu viđam jako retko, i nemam pojma šta ih trenutno interesuje.
Znači ne želim savet profesionalaca niti reklamu za prodavnicu, već samo savet roditelja koji imaju decu tog uzrasta i kojim su poklonom bili zadovoljni.
Obično se ovo završi tako što kupim nešto dva tri broja veće ..., što obraduje roditelje i razočara decu...

btw savete skupljam do subote :P

Zauzvrat mogu da Vam kažem o čemu sanja moja ćerka koja ima 5,5 godina. Imaju dve opcije
- suludo skupa enciklopedija za decu (tipa 3.500,00)
- Filly konjiće (reklama ide na Ultri, već je naučila čitavu pa me maltretira :D)

Pa znaš šta, tri červene i još pola jedne, ako valja, ako je dobro urađena i bogata, a ipak enciklopedija, onda može da se isplati. Bar ako se cena uporedi s drugim, mislim da ni ostale enciklopedije nisu jeftinije (verujem da su male šanse da nađeš nešto značajno ispod). Znam da je mnogo kad nemaš, ali to ti je to.
Evo da ti predložim šta sam ja u više navrata gledala, pa na kraju nisam kupila. ( :) ) Ali hoću jednom kad budem imala zgodnu priliku (baš sam se potrudila da zapamtim ovo za neki naredni put).
U Platou ima nekih vrlo ilustrovanih i još nekim kerefekama obogaćenih knjiga za decu. Nauka generalno, ronjenje, brodovi, svemir, biologija, zatim istorija, čudovišta iz mitologija...svašta nešto, ne mogu se sad setiti svega. Ima ih i na stranim jezicima. U sebi sadrže mnoštvo nekih zezalica sa pravljenjem, crtanjem, orijentacijom, ukratko - imaju neke praktične delove kojima može da se manipuliše, što deci knjigu čini (bar bi trebalo) zanimljivijom i privlačnijom. Ovo sam zapazila gledajući poklon za jedno rođače, a pre par godina sam mu kupila dinosaurusa čiji se skelet "iskopava" iz nekakve cigle pomoću plastičnih arheoloških instrumenata. :D Na kraju se tim zanimao pogađaj ko na rođendanu. :lol+: Čini mi se da sam to bila kupila u Mamutu (džaba ti ovo sad). Ima toga i sad kojekuda (u prodavnicama igračaka kao i u knjižarama), i još nekih sličnih igralica putem sklapanja i sl. manuelnih zanimacija. :D
Knjige su čini mi se bile od 20tak evra pa naviše, a ona cigla je bila oko 10 evra, tako nešto.
Nađi nešto lepo! gud lak :D

Edited by John Finn's Wife, 22 November 2010 - 23:34.


#3 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 November 2010 - 00:05

Treba mi mala pomoć oko ideje za rođendanski poklon. Nažalost tu decu viđam jako retko, i nemam pojma šta ih trenutno interesuje.
Znači ne želim savet profesionalaca niti reklamu za prodavnicu, već samo savet roditelja koji imaju decu tog uzrasta i kojim su poklonom bili zadovoljni.
Obično se ovo završi tako što kupim nešto dva tri broja veće ..., što obraduje roditelje i razočara decu...

btw savete skupljam do subote :lol+:


Hari Potera - ako vole da citaju ...
Mislim jako tesko ako bas ne znas nista o deci. Najbolja varijanta - pitaj roditelje.

#4 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 23 November 2010 - 00:15

Treba mi mala pomoć oko ideje za rođendanski poklon. Nažalost tu decu viđam jako retko, i nemam pojma šta ih trenutno interesuje.
Znači ne želim savet profesionalaca niti reklamu za prodavnicu, već samo savet roditelja koji imaju decu tog uzrasta i kojim su poklonom bili zadovoljni.
Obično se ovo završi tako što kupim nešto dva tri broja veće ..., što obraduje roditelje i razočara decu...

btw savete skupljam do subote :)



veeeeeliku slagalicu, sa motivima iz knjiga, bajki, crtaća, neke gusare, zmajeve, dinosauruse... kod klinca od 11 sve od toga prolazi. :lol+:

#5 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 23 November 2010 - 01:11

Za djecaka od 11 godina, pa to je bar jednostavno.

Fender Stratocaster, Jimmy Hendrix discography, i mali ce imati ljubav za cijeli zivot. :lol+:
Moj klinac od 9 godina je dobio Ibanez JEM, Hendrixa vec ima odavno . . .

Kakvi konjici, bubamare i ostali bakraci. :)

#6 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 November 2010 - 01:26

Za djecaka od 11 godina, pa to je bar jednostavno.

Fender Stratocaster, Jimmy Hendrix discography, i mali ce imati ljubav za cijeli zivot. :)
Moj klinac od 9 godina je dobio Ibanez JEM, Hendrixa vec ima odavno . . .

Kakvi konjici, bubamare i ostali bakraci. :D


hmmmm dobio i moj pa sad podupire zid u sobi :D

ali evo sutra kupujem rollerblades :lol+: valjda ce da sluze dugo - a ne mogu da se okace na zid - bas za 11ti tako da mogu da dam listu ali sve mi se cini da je to specificno sta dete voli.

#7 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 23 November 2010 - 01:38

hmmmm dobio i moj pa sad podupire zid u sobi :D

ali evo sutra kupujem rollerblades :lol+: valjda ce da sluze dugo - a ne mogu da se okace na zid - bas za 11ti tako da mogu da dam listu ali sve mi se cini da je to specificno sta dete voli.

To je jako lose ! :) A mogla si da spavas uz umilne zvuke Metalike -:D)

#8 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 23 November 2010 - 01:59

Za djecaka od 11 godina, pa to je bar jednostavno.

Fender Stratocaster, Jimmy Hendrix discography, i mali ce imati ljubav za cijeli zivot. :D
Moj klinac od 9 godina je dobio Ibanez JEM, Hendrixa vec ima odavno . . .

Kakvi konjici, bubamare i ostali bakraci. :D

:lol+: :)

#9 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 23 November 2010 - 02:02

Za djecaka od 11 godina, pa to je bar jednostavno.

Fender Stratocaster, Jimmy Hendrix discography, i mali ce imati ljubav za cijeli zivot. :lol+:
Moj klinac od 9 godina je dobio Ibanez JEM, Hendrixa vec ima odavno . . .

Kakvi konjici, bubamare i ostali bakraci. :)



Kakve gitare, bubnjeve treba kupiti deci, pa onda u garazu neka sviraju. Milina, moj mladji ima 8, da samo vidis, kako zdusno udara. Od kako je dobio sut kartu u garazu profesorka ga samo hvali. Malac svira sve vreme. :D

#10 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 23 November 2010 - 02:07

Ja sam svojima kupio po pishtolj. Je li to ok? Jbg, ispao sam iz ovih trendova. :lol+:

#11 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 November 2010 - 02:14

To je jako lose ! :D A mogla si da spavas uz umilne zvuke Metalike - :P )

Aha pazi kad bi bila zahvalna za Metaliku u poredjenju sa njegovim skripanjem ... Naravno kupila mu slusalice a on kaze 'sto da sviram kad me niko ne cuje' :lol+: pazi poceli kucici da zavijaju u komsiluku... a proterivanje u podrum nije uspelo - kaze nije interesantno kad niko ne slusa (tj JA jel da) a i tesko je za nosenje niz stepenice :)

Kakve gitare, bubnjeve treba kupiti deci, pa onda u garazu neka sviraju. Milina, moj mladji ima 8, da samo vidis, kako zdusno udara. Od kako je dobio sut kartu u garazu profesorka ga samo hvali. Malac svira sve vreme. :P

:D malo morgen sto neko rece - trazio - nisam luda...
Racunam roller blades barem moze da iscasi nogu a ne dobiju deportaciju iz komsiluka :D a i poucena sam dvogodisnjim uzivanju u skatebordu ...


Rott: tvoji ce budu najglasniji :D

#12 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 23 November 2010 - 02:18

Kakve gitare, bubnjeve treba kupiti deci, pa onda u garazu neka sviraju. Milina, moj mladji ima 8, da samo vidis, kako zdusno udara. Od kako je dobio sut kartu u garazu profesorka ga samo hvali. Malac svira sve vreme. :lol+:


Nama su teens bili pre neku noc na sleep over pa poneli pojacala i gomilu instrumenata. Ajde sto su oni svirali nego sto je i ovaj mali prdavac od dve ipo uzeo svoj nekakav sintisajzer sa mikrofonom pa je pevao neku svoju pesmu dinasour blue (to je sav tekst , koji se ponavlja on and on - i svima nam je davao mikrofon i terao nas da pevamo).

Izvini heineken sto skrecem sa topika , ali mislim da neces da pogresis ako mu kupis neku muziku.

#13 Bite my shiny metal ass

Bite my shiny metal ass
  • Banned
  • 5,781 posts

Posted 23 November 2010 - 02:18

Vid' bolan đe je zapad, a đe smo mi . . .

Youtube Video ->Original Video


#14 Treba_da_se_cisti

Treba_da_se_cisti
  • Members
  • 458 posts

Posted 23 November 2010 - 02:20

Aha pazi kad bi bila zahvalna za Metaliku u poredjenju sa njegovim skripanjem ... Naravno kupila mu slusalice a on kaze 'sto da sviram kad me niko ne cuje' :lol+: pazi poceli kucici da zavijaju u komsiluku... a proterivanje u podrum nije uspelo - kaze nije interesantno kad niko ne slusa (tj JA jel da) a i tesko je za nosenje niz stepenice :)


:D malo morgen sto neko rece - trazio - nisam luda...
Racunam roller blades barem moze da iscasi nogu a ne dobiju deportaciju iz komsiluka :D a i poucena sam dvogodisnjim uzivanju u skatebordu ...


Rott: tvoji ce budu najglasniji :D

:D

#15 oslo

oslo
  • Members
  • 812 posts

Posted 23 November 2010 - 21:26

evo vako prvo zoves mamu i tatu i pitas koju konzolu imaju ,ako je bgd cenim velika sansa da imaju PS2 i onda lepo u prvu radnju i kupis igricu, nesto sto je skoro izaslo. druga opcija pitas imaju li konzolu koja coita divljake, ako ste u bgd opet velika sansa da je odgovor da i onda ti lepo u knez i kupis detetu cca 4divljaka za sitne pare. i ako vec ima nesto od ranije od tih igrica uvek se da zameniti ili lepo dete kaze unapred sta mu fali. koliko sam skontala poklon ne bi trebalo da bude bezobrazno skup, tako da veruj mami dvojice momaka igrica ili lego i nema omasaja. ali pre igrice, sa 11 lego zna biti prevazidjen . da, sve isto vazi i za igrice za komp

ne pitaj mamu i tatu sta da kupis detetu odgovorice garderobu, dete nezadovoljno, mama trlja ruke ali opet detetu je rodjis nije mami.