Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

The Walking Dead


  • Please log in to reply
1338 replies to this topic

#1291 LayupFromTheMidget

LayupFromTheMidget
  • Members
  • 12,850 posts

Posted 02 August 2018 - 03:09

Ma ok je 8 sezona, ali neki sitni detalji su meni licno sjebali sezonu. Tipa ovo sa Eugenom, dobro su gradili  pricui davali signale da ce ovaj da ih izda i onda to sjebu sa epizodom gde ga ovi otmu i/ili ubiju. Ili sa Neganom koji tokom 8 sezone u nekim trenucima je bio veci protagonista od Ricka sa svojim ideologiju ljudi su resursu i to onda sjebu u poslednje 2 epizode kada ovaj pocne da zrtvuje i svoje ljude. Ili Jesus u fazonu mir i ljubav a sada pravi zaveru protiv Ricka.


  • 1

#1292 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 02 August 2018 - 09:58

Čekaj, oni stvarno planiraju da nastavljaju seriju bez Andrew Lincolna?


  • 0

#1293 Escalade

Escalade
  • Members
  • 15,598 posts

Posted 02 August 2018 - 10:30

podrska braci koja i dalje gledaju ovo


  • 1

#1294 stefan81888

stefan81888
  • Members
  • 6,709 posts

Posted 02 August 2018 - 10:45

Odgledaću to što mi je preostalo od epizoda kad sam već dovde stigao.

 

Jbg, uvek sam gledao ovu seriju nekim naivnim očima, kao crtani film, prosto jer su je tako realizovali.

 

Linkoln je najbolji u seriji, biće mučenja bez njega.


  • 0

#1295 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 4,027 posts

Posted 07 August 2018 - 08:13

Ne zanima me kako ce serija da se zavrsi, bitno je samo da Deril preživi. :D
  • 0

#1296 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 03 October 2018 - 11:57

Izgleda da se nastavlja bez Ricka od neke 6.ep. Koliko sam ispratio sa talk - show klipova, Lincoln je hteo još u prethodnoj sezoni da ide ali su ga nekako zadržali do sada. Čak je u jednom intervjuu rekao da mu se ide kući ali, znajući da imaju maerijala za punih 13 sezona, ne bih se začudio da se pojavi ponovo za jedno dve godine. Btw, vidim da sličan trend prati i FTWD:

 

 

Ne zanima me kako ce serija da se zavrsi, bitno je samo da Deril preživi. :D

 

Reedus je pre par meseci zasrao s nekom izjavom u vezi Linkolna i otkrio deo radnje. :lol+: Pokušavam to da nađem na YT i okačim ali nešto mi ne ide...


Edited by barracuda, 03 October 2018 - 11:58.

  • 0

#1297 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 08 October 2018 - 22:24

Ima li zivih? :D
  • 0

#1298 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 08 October 2018 - 23:27

Mukice iz AMC-a su promenile čak i onu uvodnu špicu. Pa još nazvali epizodu A New Beginning :lol+:


  • 0

#1299 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 09 October 2018 - 20:30

Mukice iz AMC-a su promenile čak i onu uvodnu špicu. Pa još nazvali epizodu A New Beginning :lol+:

 

Možda je to znak povratka glavnoj radnji, tj. da će se držati main storyja iz stripa. Serija je puna znakova pored puta, to smo apsolvirali...

 

Počeo sam da pratim TWD tek po završetku treće sezone. Navukoh i ženu te odgledasmo u kompletu, u nekih nedeljak dana... I opet, do danas me nerviraju glupavi propusti scenarista za propast šoua. Ne bih govorio o failovima i kraterima u samoj priči, već o činjenicama koje su ispred nosa sve ove godine i koje se same nameću:

 

U postapokaliptičnom svetu, kad nema više zaprašivanja insekata i kupovine Raida u svakoj drogeriji i prodavnici, gde su komarci? Muve? Bubašvabe, bubarusi? Behu neki bejbi paukovi sinoć, što je kap u moru... 

 

Niko ni vaške da dobije.  -_-

 

Gde su psi, koji se po prirodi stvari ujedinjuju u čopore, podivljaju i postaju jako, jako zajebani? Izeli ih šetači? Teško, možda im reduciraju broj u izvesnoj meri, ali ni izbliza da ih nema bukvalno nigde. Zombije privlači zvuk - nepametno je držati ih, maybe? 

 

Ajde psi, ali mačke? Možda su obedovali kad nema zečetine, što živi što mrtvi...  :angry:

 

Nešto malo ptica, više kao dekor, ali usevi bi im u takvim uslovima stradali kao u najezdi skakavaca. Čvorci, štetočine, vrane, gačci, sve to postojji na tlu Džordžije...

 

Ko je spomenuo skakavce?  :mellow:

 

Vegetacija je ista kao i u kultivisanom svetu. Jedino što malo po putevima nabacaju lišće...

 

U "Novom početku" su konačno počeli da rabe konje jer čorbe više nema ni u Saudijskoj Arabiji. Je li moguće da je trebalo osam godina (?) da isisaju svaku kap u okruženju? Pet ljutih vozila po glavi stanovnika? Mnogo.

 

Ulaskom Komonvelta u priču će se sigurno ufuratii neki balans, ali kakav - videćemo.  0:)

 

Nisam optimista ali nastavljam da gledam i:

 

 

podrska braci koja i dalje gledaju ovo

 

:D


Edited by barracuda, 09 October 2018 - 20:57.

  • 0

#1300 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 29 October 2018 - 22:22

Da li je ovo najbolje cega su mogli da se sete?
  • 0

#1301 Sector

Sector
  • Members
  • 20,117 posts

Posted 30 October 2018 - 11:24

Dobre su zadnje 2 epizode da se ne lazemo.  B-)


  • 0

#1302 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 21,452 posts

Posted 30 October 2018 - 11:36

Da li je ovo najbolje cega su mogli da se sete?

Ovo da se poništi pa da se malo spektakularnije iz(v)ede  :angry:


  • 0

#1303 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 30 October 2018 - 12:50

Epizode kao epizode, ali jbg...Ispasce najbanalnija smrt od svih. Jbena armatura mu presudila.
  • 0

#1304 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,408 posts

Posted 30 October 2018 - 23:28

Ja videh na netu sliku gde sedi na belom konju, kao što je bio ovaj koji ga je zbacio, ispred neke kolibe i drži se za ranu na stomaku, odnosno slabini. Rana na istom mestu kao gde ga je probola armatura. Krvav on, krvav i konj.
  • 0

#1305 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 31 October 2018 - 09:46

Hoce li sad cijela sezona proci u Rikovom preobrazenju u walkera? Ako je faking Karl imao 3 ili 4 epizode, Rik mora imati sezonu. 


  • 0