Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

The Walking Dead

• Please log in to reply
1313 replies to this topic

#1246 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 15 December 2017 - 01:17

Inace, Koral ode na koledz, pa nece imati vremena vise da ga ujedaju zombiji.

Screenshot-2017-12-15_chandler_riggs_on_

Ali kaze da cemo ga videti jos jednom u nastavku sezone.

Spoiler

• 0

#1247 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,193 posts

Posted 22 December 2017 - 09:03

Karl ujeden kad je sa Sidikom rasciscavao zombije.

Rik nije pobegao od Nigana, nego otrcao dalje da trazi Karla, koji evidentno nije u kuci.

Iz okruzenja su izasli tako sto su se spustili u kanalizaciju.

Rik nece da ubije Nigana u tom trenutku, vec da ga onesposobi, da bi saznao od njega sta se desava i gde je Karl.

Ima serija rupa, ali ovo nisu te.

Kako su izašli Neganovi ljudi.

Što se tiče Rika, celu sezonu pokušava da ubije Nigana i kada ima pištolj i kada je samo na par metara od njega, on se seti da ima pametnija posla. Ma daj.

• 0

#1248 Friend of Peachy Carnahan

• Banned
  • 18,085 posts

Posted 22 December 2017 - 12:32

Kako su izašli Neganovi ljudi.

Što se tiče Rika, celu sezonu pokušava da ubije Nigana i kada ima pištolj i kada je samo na par metara od njega, on se seti da ima pametnija posla. Ma daj.

Kako su Niganovi ljudi izasli iz Svetilista? Iz svog utvrdjenja? Salis se?

Posle 7 sezona serije gde ti je prikazano na koliko sve nacina je moguce ubiti zombija, ti pitas kako su oslobodili prostor kad su svi zombiji usli u halu, a oni sa platforma mogli da biraju kojim redosledom ce da pucaju u mrtve glave.

Jos jednom, salis se?

Sto se tice Rika, 7 sezona pokazuje da su mu glavne brige u zivotu Karl i Dzudit. Tako da tesko da se to moze kolokvijalno nazvati pametnija posla. To mu je sve u zivotu, a Nigan je samo jedna od smetnji u nizu koju ce resiti pre ili kasnije. Ponovicu, on u toj kuci ne trazi Nigana, nego Karla. Nigan ga zanima samo ako zna gde je Karl.

Edited by DANIEL DRAVOT, 22 December 2017 - 12:32.

• 0

#1249 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,193 posts

Posted 22 December 2017 - 13:48

Kako su Niganovi ljudi izasli iz Svetilista? Iz svog utvrdjenja? Salis se?

Posle 7 sezona serije gde ti je prikazano na koliko sve nacina je moguce ubiti zombija, ti pitas kako su oslobodili prostor kad su svi zombiji usli u halu, a oni sa platforma mogli da biraju kojim redosledom ce da pucaju u mrtve glave.

Jos jednom, salis se?

Stoji, ali stoji i činjenica da kada su pitali jednog od njih kako su izašli, odgovorio je - Judžin. Dakle, nije samo u pitanju "proboj" nego nešto drugo.

Za Rika se samo slažem donekle, ali i dalje tvrdim da kada je imao Negana na "nišanu" nije bilo logično da jednostavno ode. Jednostavnije bi bilo da su pronalaženje pištolja izbacili iz scene.

Edited by DonJuan, 22 December 2017 - 13:49.

• 0

#1250 Knipex®

Knipex®
  • Members
  • 6,069 posts

Posted 22 December 2017 - 14:13

Judžin je odgovor. Da bi pobili sve zombije koji su ih okruživali trebalo im je dosta municije koju nisu imali. Ima scena u sedmoj epizodi gde je Negan pitao Judžina da li moja mašina za pravljenje municije može da mi napravi municiju i gde je ovaj odgovorio da je moguće ako njega dovedu do mašine ili mašinu do njega.

• 0

#1251 Friend of Peachy Carnahan

• Banned
  • 18,085 posts

Posted 22 December 2017 - 16:17

Da, Judzin je napravio municiju, ali to je ocigledno, ne znam sta je tu nejasno. Judzin pravio municiju u Aleksandriji, pravi je ponovo za drugi tim.

Ponovo, sto se tice Rik-Nigan situacije, jedini trenutak u celoj njihovoj epopeji kad ga ovaj ima direktno na nisanu je i trenutak kad ne zeli da ga ubije, zato sto mu treba da sazna gde je Karl.

Posto taj trenutak nije iskoristio, momentum je prosao i on je otisao dalje, motivisan istom mislju kao i pre tog trenutka - da nadje Karla. Ne znam sta ti je tu toliko cudno.

• 0

#1252 AgroUrban

AgroUrban
  • Members
  • 3,747 posts

Posted 04 January 2018 - 08:40

Konacno sam sustigao seriju, sta znam, meni je iskreno deo oko Negana meh, popravi se serija kad je on u kadru, jer sve sem njega su fileri, ali drugacije sam ocekivao razvoj situacije u vezi njega. 

Ispade lik najhumaniji od sve dece, za sve gluposti ih je postedeo, a realno je mogla palica da radi svaki drugi dan. Pokazao se vise nego tolerantan. Msm, ko god pokusa da ga ubije, on pokusava od njega da napravi poslusnika.

Definitivno mi ostaje deo sa kanibalima najhebeniji deo serije, kad je Rik furao bradu i kad je bilo no mercy. 

• 0

#1253 OrdinaryGentelman

OrdinaryGentelman
  • Members
  • 2,283 posts

Posted 10 January 2018 - 18:19

Realno serija je skliznula u totalno sranje. Gledam samo da vidim ko će sledeći da najebe. Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
  • 0

#1254 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,405 posts

Posted 27 February 2018 - 09:23

Ode Carl u vjecna lovista. Isla mi je ova epizoda na zivce. Ubijaju se medjusobno sve u 16 i onda kao nemoj Morgane nismo mi takvi.  :-1:

• 1

#1255 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,193 posts

Posted 27 February 2018 - 11:24

Koliko vas je pomislilo sinoć - Umri već jednom.

• 2

#1256 Manoly

Manoly
  • Members
  • 13,667 posts

Posted 27 February 2018 - 15:35

Koliko vas je pomislilo sinoć - Umri već jednom.

Moralo je ovako.

Nije ovo bila losa epizoda, jedan od glavnih likova odlazi tj sin glavnog lika, nisam ocekivao drugacije.

• 0

#1257 DonJuan

DonJuan
  • Members
  • 21,193 posts

Posted 27 February 2018 - 16:01

Moralo je ovako.

Nije ovo bila losa epizoda, jedan od glavnih likova odlazi tj sin glavnog lika, nisam ocekivao drugacije.

Mogli su malo da skrate :)

Elem, Walkig Dead ima sreće što ima Lenija Džejmsa, sve ostalo je postalo ili patetika ili tragedija.

• 0

#1258 Beonegro

Beonegro
  • Members
  • 20,630 posts

Posted 28 February 2018 - 16:03

Mogli su malo da skrate :)

Elem, Walkig Dead ima sreće što ima Lenija Džejmsa, sve ostalo je postalo ili patetika ili tragedija.

Sve ostalo - osim Melisse McBride  :thumbs:

P.S. Dobro smo prošli da se Kurrrrlovo umiranje nije proteglo na 3 epizode  -_-

• 1

#1259 losmi17

losmi17
  • Members
  • 13,060 posts

Posted 04 March 2018 - 15:29

Pateticna epizoda. Ne moz gore od ovoga, to mi je nekako utesno.

• 0

#1260 king kunta

king kunta
  • Members
  • 355 posts

Posted 07 March 2018 - 00:31

Konačno dobra epizoda, možda i najbolja ove sezone.
  • 0