Jump to content

Photo
- - - - -

huligan

• Please log in to reply
2730 replies to this topic

#31 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 12 October 2010 - 21:31

mozda se derbi odigra i bez publike
  • 0

#32 Cuburac

Cuburac
  • Members
  • 1,181 posts

Posted 12 October 2010 - 21:33

Sta zamerate fudbalerima?. Mislite da i njima nije pun kufer 'navijaca', da nisu svesni da svako od njih sutra moze biti Stojkovic iz bilo kog razloga. Pokusali su da umire 'navijace' svesni kakvo je sranje napravljeno i da ono moze biti samo vece. Pitanje je da li je to i bila njihova ideja, jer su bili svesni da ih oni likovi mogu ispljuvati i poniziti. Razumem nase ogorcenje, ali fudbaleri sigurno nisu isli da razbuktavaju pozar, vec da koliko-toliko spasu stvar. Ali spasa nam nema...
  • 0

#33 E_TO

E_TO
  • Members
  • 131 posts

Posted 12 October 2010 - 21:34

Alo Srbi, ono pozdravljanje je bilo više cinično nego, da su igrači eto pozdravljali navijače što navijaju.

:)
  • 0

#34 CrniGuja

CrniGuja
  • Members
  • 11,290 posts

Posted 12 October 2010 - 21:35

Fratelli d Italia ubedljivo najlepsha himna na svetu

-_-

Za sve one koji ne znaju ili ne smeju da kazu, lik sa fantomkom je jedan od najjacih likova sa severa i jedan od vodja Ultra Boysa. Po tetovazama, a i po gradji, lako se prepoznaje..

Ne, to je momak koji ne odustaje :)

Ali meni nije jasno koja je poenta divljanja te neartikulisane grupe, i to pod parolama da cine nesto dobro za zemlju a samo nam prave ogromnu stetu i jos privlace gomile klinaca i to od 15-16 godina.
Pa jasno je da je sve ovo izrezirano, i drzavni vrh mora da reguje jer je ocigledno da su celnici klubova sa huliganima u dilovima.
  • 0

#35 kezman

kezman
  • Members
  • 5,051 posts

Posted 12 October 2010 - 21:35

Za sve one koji ne znaju ili ne smeju da kazu, lik sa fantomkom je jedan od najjacih likova sa severa i jedan od vodja Ultra Boysa. Po tetovazama, a i po gradji, lako se prepoznaje..

majstore naklon do poda za ovo ...
znam da sam mnogima ovde stao na zulj koji su zvezdasi ali nikad ni jednom igracu i navijacu zvezde nisam ni posmilio ni pozeleo bilo sta ruzno kao Stojkovicu veceras ...
meni je mnogo zao svih navijaca zvezde ovde na forumu pored nekih zvezdasa sam odrastao i ne bih bio ovoliki Grobar da nije bilo njih inaace .

ali kada vam je u klub usao onaj sto je vam je unistio KK znao sam da ce ovo da se desi kad tad , Taj sa sportom ima veze koliko i ja sa nukleranom fizikom . I milo mi je sto mu je D.V nabio secer kompleks jedan najobicni .. Sigurno ovo i cita da vidi kako je odjeknulo i smeje se svima Vama ...
Nije ni cudo sto ga zanima ko kezman :)

Necu sigurno jos dugo pisati nema svrhe ... Sad da vidimo imamo li drzavu ...

uspeo je da se cela zemlja stidi svaka cast care !
  • 0

#36 deset

deset
  • Members
  • 909 posts

Posted 12 October 2010 - 21:39

A ja optimist u zadnjem postu rekao da se nadam da ovi kromanjonci neće da idu sve u Đenovu da jebu kevu Stojketu i pederima.....ostalo na nadanju.
Sve u svemu, nije to tako loše, dragi moji drugovi. Najiskrenije se nadam da će UEFA da nas poštedi ovih kvalifikacija, i da ćemo da budemo prva reprezentacija koju je Platini najurio iz takmičenja. Ovo, brate, ne da nije za Evropu, nego ne vjerujem ni da bi afrička fudbalska organizacija tolerirala ovo.
Ovakva mjera je neophodna za spas srpskog fudbala iz više razloga. Imamo debele probleme na tribinama, imamo probleme u kancelarijama klubova, u Savezu, a večeras je postalo jasno da imamo probleme i u svlačionici nacionalnog tima.
Sve što nam se događa je posljedica toga što je u našem fudbalu i oko njega previše ljudi koji se bave svim i svačim, a najmanje fudbalom.

Jer ako mogu ti besprizorni likovi sa kapuljačama da rade što oće, kad oće, i sve pred kamerama, znači da smo država gdje ne postoji ni z od zakona, a to vodi u još gore scenarije, i svak ko je na vlasti, morao bi da bude svjestan da toleriranjem toga, sam sebi rupu kopa. Nadam se da će u Srbiju iz Niona da stigne i jedan solidan podsjetnik na to u vidu kazne od dvije godine, do sljedećih kvalifikacija za SP, koja će imati opciju da može da se produži, ako se stanje u srpskom fudbalu, barem na tribinama, ne sredi.
  • 0

#37 belpH

belpH
  • Banned
  • 4,597 posts

Posted 12 October 2010 - 21:43

sta mislite za derbi? da li da se igra sa publikom iako sve smrdi da ce biti ozbiljnijih incidenata ili da se odigra pred praznim tribinama i tako pokusa da se spreci nesto nenormalno...odma da se ogradim da nije bitno sto se igra na Marakani...mislim pisao bi ovo i da se igra na JNA...da ne bude zabune da ovo pitam samo sto je FKCZ domacin?
  • 0

#38 ZvezdaIznadSvega

ZvezdaIznadSvega
  • Members
  • 13,463 posts

Posted 12 October 2010 - 21:45

sta mislite za derbi? da li da se igra sa publikom iako sve smrdi da ce biti ozbiljnijih incidenata ili da se odigra pred praznim tribinama i tako pokusa da se spreci nesto nenormalno...odma da se ogradim da nije bitno sto se igra na Marakani...mislim pisao bi ovo i da se igra na JNA...da ne bude zabune da ovo pitam samo sto je FKCZ domacin?

Ja sam za apsolutno. Ili mozda da "zatvore" sever i jug pa da mi normalni mozemo da prisustvujemo.
  • 0

#39 VMJunior

VMJunior
  • Members
  • 5,491 posts

Posted 12 October 2010 - 21:45

Siguran sam da derbi nece biti odigran..Ako bude odigran bice pred praznim tribinama..
  • 0

#40 Nizozemac

Nizozemac
  • Members
  • 324 posts

Posted 12 October 2010 - 21:46

majstore naklon do poda za ovo ...
znam da sam mnogima ovde stao na zulj koji su zvezdasi ali nikad ni jednom igracu i navijacu zvezde nisam ni posmilio ni pozeleo bilo sta ruzno kao Stojkovicu veceras ...
meni je mnogo zao svih navijaca zvezde ovde na forumu pored nekih zvezdasa sam odrastao i ne bih bio ovoliki Grobar da nije bilo njih inaace .

ali kada vam je u klub usao onaj sto je vam je unistio KK znao sam da ce ovo da se desi kad tad , Taj sa sportom ima veze koliko i ja sa nukleranom fizikom . I milo mi je sto mu je D.V nabio secer kompleks jedan najobicni .. Sigurno ovo i cita da vidi kako je odjeknulo i smeje se svima Vama ...
Nije ni cudo sto ga zanima ko kezman :)

Necu sigurno jos dugo pisati nema svrhe ... Sad da vidimo imamo li drzavu ...

uspeo je da se cela zemlja stidi svaka cast care !

Kezmane dobro napisa!

Gledam snimke, slike, po nekoliko puta i pomisli.... kako ga pustise da divlje toliko dugo... to sto je uradjeno od strane navijaca nije uredu... ali zasto je organizator utakmice pustio tog lika da mirnu reze mrezu iza gola!!!??? Pa zar ga ranije nisu mogli skinuti.

A sto se tice igraca... neznam sta da kazem.... zar niko medju njima nije mogao kontrolisanom loptom da skine uzrok sa ograde?

Sada cekati kaznu... ali mislim da se utakmica treba ponoviti... jesu nasi navijaci ali organizator je Italija... naravno Srbiji dati koju utakmicu bez publike... ali neka veca kazna je po meni bila pretjerana!
  • 0

#41 glimmer twins

glimmer twins
  • Members
  • 40,295 posts

Posted 12 October 2010 - 21:48

Ja sam za apsolutno. Ili mozda da "zatvore" sever i jug pa da mi normalni mozemo da prisustvujemo.

To nije resenje. Bili bi incidenti na drugim tribinama....
  • 0

#42 Matija76

Matija76
  • Members
  • 4,032 posts

Posted 12 October 2010 - 21:48

Posted Image

da nisu mozda Tole i Grobari ovo rezirali?
  • 0

#43 Ridjis

Ridjis
  • Members
  • 37,708 posts

Posted 12 October 2010 - 21:52

Брука, срамота и гађење... Или гасите фудбал ил нешто конкретно предузимајте даље нема
  • 0

#44 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 12 October 2010 - 21:53

ma dzaba sad govoriti reprezentacija je pukla a vise nece biti organizovanog navijanja za nju...a sta ce biti sa klubovima videcemo...drzava je na potezu
  • 0

#45 sirmium

sirmium
  • Banned
  • 7,585 posts

Posted 12 October 2010 - 21:56

rešenje je prazan stadion
  • 0