Jump to content


Photo

Posebni Fight Club emigracie


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#46 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 October 2010 - 18:32

Posted Image
Junacina je to iz k9, samo jos nije stigao da se pokaze.
Youtube Video ->Original Video

Edited by mrd, 02 October 2010 - 18:33.


#47 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 02 October 2010 - 20:44

Drkadžija? Pas?

Pas ti mama koja te okotila.

Vidis ja tvoju majku necu pominjati. Cemu to. To treba reci u RL, gdje bi automatski dobio po pichki, a vjerovatno se to ne bi nikada ni usudio reci, pa ne bi bilo ni potrebe za tim.
Drkadzijo, jadan si ti covek...

Ne znam shta moderacija misli o ovom planinsko-seljachkom zabadanju nosa u tudje guzice i drzanje svece, ali meni je ovo krajnje bljutavo i primitivno.

Da, bljutavo i primitivno od tvog drugara.

Ne vidim kako bih ja mogao i pre svega zashto :) nagadjati o seksualnom zivotu bilo kojeg forumasha.

Koji bre seksualni zivot, drkanje -_-

Nisko da nize ne moze biti, ali ochekivano od takve bukve.

Boli te dzonson, od tebe se nista ne ocekuje...

#48 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 02 October 2010 - 21:01

Neverovatno je kako prostakluk izbija iz pojedinih stvorenja, evolucija je u nekim slucajevima zakazala. Darvin se kao zbunio. :)

edit:
Svaka uvreda im sexualni organ, a u RL im trbaju mikroskop i pinceta da obave osnovne zivone funkcije.

Edited by mrd, 03 October 2010 - 01:21.


#49 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 03 October 2010 - 03:00

More sto prostacina al tek sto je junak na netu.Mojne bi se ti usudio i da ga pogledas u RL a kamoli nesto i napises.Oko njega u RL svi cvrkucu kao slavuji jer znaju da je heroj odbrane srpstva preko interneta.

Edited by MAGRIPA65, 03 October 2010 - 03:15.


#50 Prag 011

Prag 011
  • Members
  • 2,647 posts

Posted 03 October 2010 - 04:06

Lele,šta učiniste od teme ? -_-

Ma ja sam daleko od gramaticara i engleski mi je sve tezi i tezi, sto bi rekli odbacuje mi ga organizam sa godinama kao strano tijelo, nego sam to uocio jer je to bas pocetnicka greska... Znas kako je mene Prag uhvatio da pogresnom pisem heppy, eto kakav je moj engleski, kad on bolje zna od mene engleski  :twak:

1. Budi tako ljubazan,i više nikada ne ispisij moj nick na forumu.
2. Nemaš pojma ko sam i šta sam, pa samim tim tim ne znaš ništa o mom engleskom.

Ma naravno, ne odustajem, samo sam se sad obezbedio dok sam ovde.
. Prosle nedelje me je Aol zvao u Prag na razgovor, ali, kazu, politika kuce je da ne placaju travel expenses. Ja pogledam - avio karta 550e. :|

Avio karta od 550 € za Prag je moguća ako letiš preko Islanda sa medjusletanjem na Ibici.????? Redovna cena je oko 370 € a može se naći i za 170 € :)
A ako ti je stalo da dodješ na intervju,zašto ne dodješ bilo kako , vozom,kolima,kombijem,avionom za 170 ???Najbolje bi bilo da oni dodju u BG na intervju???

Edited by Prag 011, 03 October 2010 - 04:30.


#51 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 03 October 2010 - 04:15

1. Budi tako ljubazan,i više nikada ne ispisij moj nick na forumu.
2.Nemaš pojma ko sam i šta sam, pa samim tim tim ne znaš ništa o mom engleskom.

cekaj samo da te junosa zakaci preko neta.ima da te razbije kao i neprijatelje srpstva...