Jump to content


Photo

Posebni Fight Club emigracie


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
50 replies to this topic

#31 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 02 October 2010 - 07:43

Jel moramo bash o takvim glupostima? -_-

To nisu gluposti nego legitimna zajeb@ncija za drustvo iz kraja (od pre X godina). Jedino "nejasno" pitanje je iz kog kraja al' taj deo cemo da ostavimo za kasnije... :)

#32 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 02 October 2010 - 07:58

Bice onda da su Heineken i Pilsner Urquell muslimanska piva :) . Ja koliko znam njih pune iskljuchivo u zelene flashe.

Jel moramo bash o takvim glupostima? -_-


Čuj, Heineken i Pilsner Urquell. Da nije uz francusku bagetu sa prosciutto-m? To se bre BIP pio iz flaše od pola litra.

#33 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 02 October 2010 - 08:03

To nisu gluposti nego legitimna zajeb@ncija za drustvo iz kraja (od pre X godina). Jedino "nejasno" pitanje je iz kog kraja al' taj deo cemo da ostavimo za kasnije... :)


Pa nishta onda, kud pivo tu i cigare, da ubacimo zelenu moravu bez filtera, ne mogu da nadjem sliku na google images, ali znamo svi da je bila original muslimanska.

#34 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 02 October 2010 - 08:03

Čuj, Heineken i Pilsner Urquell. Da nije uz francusku bagetu sa prosciutto-m? To se bre BIP pio iz flaše od pola litra.

Bilo je i Lashko i odlikovano i dalje redom, i sve (i iz) zelenih flaša od pola litra - al' josh niko nije znao sta je "politicka korektnost"... :)

#35 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 02 October 2010 - 08:05

Pa nishta onda, kud pivo tu i cigare, da ubacimo zelenu moravu bez filtera, ne mogu da nadjem sliku na google images, ali znamo svi da je bila original muslimanska.

Jasno, brate...

#36 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 02 October 2010 - 08:07

Čuj, Heineken i Pilsner Urquell. Da nije uz francusku bagetu sa prosciutto-m? To se bre BIP pio iz flaše od pola litra.


Ma znam, nego kazem, nije to pojava karakteristichna samo za Srbiju, infiltrirao se taj islam svuda po svetu, pa i u Cheshku i Holandiju.

Pa i u USA, evo Bud u burki :) :

#37 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 02 October 2010 - 08:08

Jel moramo bash o takvim glupostima? -_-

It's funny you should say that. :)

#38 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 02 October 2010 - 08:19

It's funny you should say that. :)


U pravu si, bolje da prilegnem. Danas sam se ekstra nalupetao.

Samo da vas podsetim, tema je Posao u Inostranstvu. -_-

#39 blond

blond
  • Members
  • 4,640 posts

Posted 02 October 2010 - 10:02

Meni su govorili da su zelene pivske flaše muslimanske. 'Leba mi. Ne znam kako, kad ljudi oficijelno ne piju. :)



Zar nisu zelene flase svalerske? Di znam zasto, tako se pricalo u moje vreme...

#40 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 02 October 2010 - 13:15

Nema frke care Laktasha i okoline ..... hteo sam samo da kazem da te tvoje seljachke fore ne prolaze kod mene. Nemoj vishe da pokushavash i sve ce biti u redu.


Ni tvoja teska malogradjanska prica ne prolazi kod mene, a za tebe licno me boli dzonson i kao sto sam rekao zelim ti sve najbolje, kao sto to zelim svakom covjeku.

što lepo ne odeš u kafanu sa sisatom pevaljkom da lepo kao čovek za stolom piješ, kao što njihovi očevi rade.


A sto ti bre junferu ne nadjes curu ? Bojis se da ti ne potrosi pare ?

Edited by alek33, 02 October 2010 - 13:40.


#41 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 02 October 2010 - 16:15

A sto ti bre junferu ne nadjes curu ? Bojis se da ti ne potrosi pare ?


Pa lepo rekao sam ti da si mi ti cura na ovom forumu. Karam te sa merakom, a ti samo cokćeš i vičeš "još Obi, još".

#42 David Gilmour

David Gilmour
  • Members
  • 5,374 posts

Posted 02 October 2010 - 17:16

Pa lepo rekao sam ti da si mi ti cura na ovom forumu. Karam te sa merakom, a ti samo cokćeš i vičeš "još Obi, još".


Karas, karas pa promenis ruku. Drkadzijo bre kad napravis onu sarmu da ima sa kim da je pojedes, ne tako sam kao pas, ali nisi ti sposoban za tako nesto, dzaba ti sve pare i skola, kad je jedina cura koju mozes da imas Desanka :)

#43 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 02 October 2010 - 17:38

Karas, karas pa promenis ruku. Drkadzijo bre kad napravis onu sarmu da ima sa kim da je pojedes, ne tako sam kao pas


Drkadžija? Pas?

Pas ti mama koja te okotila.

#44 down with the sickness

down with the sickness
  • Members
  • 8,325 posts

Posted 02 October 2010 - 17:45

A sto ti bre junferu ne nadjes curu ? Bojis se da ti ne potrosi pare ?



Karas, karas pa promenis ruku. Drkadzijo bre kad napravis onu sarmu da ima sa kim da je pojedes, ne tako sam kao pas, ali nisi ti sposoban za tako nesto, dzaba ti sve pare i skola, kad je jedina cura koju mozes da imas Desanka -_-


Ne znam shta moderacija misli o ovom planinsko-seljachkom zabadanju nosa u tudje guzice i drzanje svece, ali meni je ovo krajnje bljutavo i primitivno.

Ne vidim kako bih ja mogao i pre svega zashto :) nagadjati o seksualnom zivotu bilo kojeg forumasha.

Nisko da nize ne moze biti, ali ochekivano od takve bukve.

#45 ObiW

ObiW
  • Members
  • 5,684 posts

Posted 02 October 2010 - 17:50

Nisko da nize ne moze biti, ali ochekivano od takve bukve.


Ne razumeš ti to, on je jedan veliki junak i svašta bi on nama uradio samo da se sretnemo u RL.

Youtube Video ->Original Video