Jump to content

Photo

pepsi cola ili coca cola ?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#46 dincha

dincha
  • Members
  • 47 posts

Posted 04 July 2003 - 11:55

Боље дођи у Београд да мало подигнемо просек аутентичним Српством! Немој се секираш, нема банкротирам! Нико није говорио о томе да је реч неисправна за Нас Србе, већ на који начин нам се даје! Оно си у праву али мислим да је рок доспећа негде око 10 година ако уђемо у ЕУ! Пошто смо "исти" народ, како то да смо тамо мањина. То је довољан аргумент! Да не улазимо у крајности и почнемо са својим доприносима Србији (ја сам само навео да сам једини који користи Наше писмо на форуму, то је само велика ситница...)!

Еј, Фију, да ли си стварно фију...? Јеси ли чуо ѕа контрааргументе? Ниси, па баш ме чуди јер знаш шта је Градска библиотека, чији си вероватно члан чија чланска карта служи за мување риба или слично а да притом због ретког коришћења хвата прашину до прве прилике! Хвала, на препоруци, али ми је ипак дража Библиотека САНУ! Нећу више да те браним, јер ћеш ускоро морати да се браниш сам осим ако ниси неки од "мешанаца" па ће ти неки ђед или рођак пружити политичко, интелектуално и финансијско уточиште!

Србија пријатељима Срба! Гуслари, камењари и остали шљаме - МРШ ИЗ СРБИЈЕ!