Jump to content


Photo

Grobari


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 12 April 2003 - 20:46

Danas sam vodio dete na Partizan - Mogren i vidim da podele medju Grobarima i dalje postoje.

Jedna grupa je na jugu a druga na istoku, uz sever. Odnosi medju njima su na " 'ajmo napolje " .
Ima li neki znalac koji bi mogao da mi objasni ko su koji ?

#2 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 13 April 2003 - 19:05

na jugu su ti Agenti , a na istoku Juzni front koji je u svadji sa agentima jer smatraju da su oni placeni navijaci i da se ulizuju svakoj upravi

#3 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 13 April 2003 - 23:39

Tako znaci.
Pravo da ti kazem, instinkt mi je govorio da je ovako kako kazes.
Julovci na jugu, a ?
Oni sto dobijaju "jugice" na poklon od fukarske uprave na celu sa bjekovicem i zecevicem ?

#4 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 14 April 2003 - 14:24

pazi to je stav fronta ja sam apsolutno neutralan,dakle ja navijam za Partizan i uvek cu ici na jug ko god bio tamo a za te likove me pravo da ti kazem bole uvo mada znam dosta njih i iz jedne i iz druge ekipe

#5 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 14 April 2003 - 16:22

A gde vam je onaj lik Chegi? Jel on bese vodja i na cijoj je on strani?

#6 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 14 April 2003 - 21:09

ne znam trenutno sta je snjim on je bio vodja agenata,sada nam je vodja Misel

#7 Visca el Barca

Visca el Barca
  • Members
  • 1,196 posts

Posted 14 April 2003 - 21:36

Sta predstavlja Nesa "strah" koji se stalno pojavljuje na TV-u ispred grobara.

#8 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 15 April 2003 - 13:21

pa on ti je kao neki portparol grobara.Tuzno da to bude lik koji vise ni ne dolazi na utakmice.
PS Agenata je bilo 150 a frontovaca 300 na Mogrenu.Jos je Cakar golove slavio sa frontom.Dakle nisu svi bas uz Agente

#9 De De King

De De King
  • Members
  • 71 posts

Posted 17 April 2003 - 00:28

...Zasto Ti prepametni' uopste ides na utakmice???

#10 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 17 April 2003 - 12:24

a sto ne bi isao.Jednostavno zelim da gledam klub za koji navijam

#11 De De King

De De King
  • Members
  • 71 posts

Posted 17 April 2003 - 15:04

...Ne ti, brate'...LUN...Svugde ga ima...i za sve' ima pitanje i podpitanje...Da li ima neku drugu zabavu u zivotu osim foruma B92??

#12 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 17 April 2003 - 15:19

De Be King,

Mis'im stvarno si neverovatN tip. :lol:
A de, mudrice, reci ti meni sto Lun ne bi mogao da ide na tekme ?
Pitas me za neku drugu zabavu osim b92 foruma - pa, evo na primer, fudbalske tekme. :lol:

#13 De De King

De De King
  • Members
  • 71 posts

Posted 17 April 2003 - 16:55

...Ma sve je u redu...Ja ti samo zelim da povedes klinca na npr. Arsenal- Manchester a ne na Partizan-Mogren...da dete gleda fudbal a ne da gledaTramvaj(uz duzno postovanje sinskom vozilu) fudbalere u istoimenoj ligi i slusa bolide' koji se prepucavaju medjusobno...

#14 MS691

MS691
  • Members
  • 168 posts

Posted 18 April 2003 - 08:55

Ajmo ovako.

Agencija Grobari - zvanicno registrovano u sudu udruzenje navijaca Partizana koji nose naziv GROBARI 19...i nekekako tad su nastali.
Agencija je zaduzena za distirbuciju prodaju organizaciju svega sto obican navijac treba da ima ili pozeli.
Dakle KARTE rekvizite i ostalo.
U tesnoj su saradnji sa UPRAVOM partizana od koje dobijaju novac za izgled tibine (misli se na koreogafije).Spominju se cifre od vise hiljada maraka.
U glavnoj postavi su Nesa Strah,Koprivica i ostali nabildovani.
Gore navedeni imaju svoje menjacnice i ko zna sta jos.
Nikad se nisu zamerili policiji.
Nadimak:Agenti,Glodari 1980.

Sa druge strane imas mladju ekipu Juzni Front.Ukapirali sta ovi rade i pobunili se.Nesto uz pomoc policije a i ove dobro organizovane kriminalne grupe za ispiranje para i preprodaju karata proterani sa juga.
Imaju svoj sajt i trude se koliko toliko da poboljsaju izgled juga sto se moglo videti na jednoj uefa utakmici gde su oni bili na severu a Agenti na jugu.Na severu barjaci koreo ono lep izgled a na jugu manekeni.
Zameraju se policiji a i protivnickin navijacima
Nadimak:Tuzni Front,Turban Front,


Na poslednjem derbiju Koprivisa uhapsen sa gomilom dobijenih karata od kluba besplatno.To je ravi Agent.
Cak su se i potukli zbog karata.

Nego moj savet ti je da ga odvedes na Zvezdu na istok besplatno je a i vreme je da pocnes da ga obrazujes.Nije vise za zabaviste.

#15 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 18 April 2003 - 12:40

e to je to.Samo nije Grobari 1980 nego 70.Veliko je pitanje gde ce front biti na derbiju